Miegamojo pasaulis

Geriausiais laikas seksui

„Dievinu mylėtis ankstyvą rytą!”-sako viena. „Ką tu, pats geriausias laikas- popietė”, – prieštarauja kita. Kiekviena moteris turi individualų erotinį laikrodį, kuris nurodo, kuri valanda labiausiai tinka intymiems žaidimams. Jei mylimieji mokėtų suderinti savo laikrodžius, išvengtų daugelio seksualinio gyvenimo nesėkmių.

6.00- 9.00 geismo banga

Išnyri iš saldaus sapno, tingiai rąžaisi, prisilieti prie nuogo partnerio kūno ir… tave apima geismas. Auštant ir vyrų, ir moterų organizme staiga padaugėja hormonų, todėl visos juslės labai jautrios dirgikliams. Tikriausiai pastebėjai, kad rytais vyrui beveik visada įvyksta erekcija? Nors ji neturi nieko bendro su aistra, tačiau kodėl gi ja nepasinaudoti? Seksas ankstyvą rytą suteikia energijos visai dienai, jis puikiai pakeičia mankštą (akto metu sudeginama 200 – 500 kcal). Jei varžaisi savo išvaizdos- užsimiegojusio veido, išsidraikiusių plaukų, su mylimuoju mylėkis „šaukštelio” poza, t.y. vienas kitą apkabinant iš nugaros.

9.00- 12.00 pikas

Priešpietė yra nuostabus metas mylėtis, nes organizmas išgyvena pakilimą- daugėja adrenalino, gerai veikia protas, ritmiškai plaka širdis. Tai puikus laikas eksperimentams- naujoms pozoms, meilei netipiškose vietose. Tokiu metu galima patirti greitą orgazmą. Yra tik vienas trūkumas- priešpietinio sekso neįmanoma suplanuoti ir mėgautis juo dažnai (nebent turi slaptą meilužį, su kuriuo gali valandžiukei ištrūkti darbo metu…).

12.00- 15.00 geriau galvoti nei mylėtis

Popiet sumažėja kraujo spaudimas, hormonų kiekis ir noras mylėtis. Šiuo laiku geriau mąstyti bei valgyti. Jei pora susitiks lovoje, greičiausiai nei jis, nei ji nerodys didelės iniciatyvos. Jei vis dėlto rengiatės mylėtis, suvalgykite ką nors lengvo ir išgerkite kavos arba taurelę konjako- tai išjudins apsnūdusį organizmą.

Image by cookie_studio on Freepik

15.00- 18.00 skanūs pavakariai

Baigiantis popietei vėl jauti energijos antplūdį. Taip yra todėl, kad organizmas išgyvena antrąją pajėgumo viršūnę, kūnas vėl pasidaro jautrus dirgikliams. Vėlyvos popietės seksas ypač naudingas moterims – tai ilgų, rafinuotų glamonių, neskubaus suartėjimo metas. Seksologai taip pat tvirtina, kad šis metas geras prancūziškai meilei: aktyvusis partneris parodys savo sugebėjimus, o šiek tiek tingesnis- susižavėjęs jais mėgausis.

18.00- 21.00 laikas sau

Šeimyninį gyvenimą gyvenančios poros šiuo laiku apie miegamąjį negalvoja: ji pradingsta virtuvėje, o jis kur nors nulenda su laikraščiu. Tai laikas, skirtas narnų ruošai, sau ar bendravimui su kitais žmonėmis. Tačiau jei su mylimuoju sumanysite mylėtis būtent šiomis valandomis, patirsite daug nuostabių akimirkų- mat organizmas po dienos darbų dar pakankamai gyvybingas, nemieguistas. Tereikia tinkamai pasirengti meilės žaidimams ir „išlaisvinti” geismą.

21.00- 24.00 švelnumas

Kai už namų durų lieka darbo dienos įtampa, kai švariai nusiprausi ir atsiguli į minkštą lovą, prabunda noras mylėtis. Švelniai ir ramiai. Mylimieji jaučiasi saugūs, artimi vienas kitam. Vakariniai santykiai teikia malonių, bet ne itin audringų įspūdžių. Nors šiomis valandomis mylisi daugiausia porų (apie 64 %), vis dėlto seksui tai kur kas mažiau palankesnis laikas nei, pavyzdžiui, vidurdienis.

3.00- 5.00 nakties glamonės

Po vidurnakčio ateina ramybės bei sapnų (taip pat ir erotinių!) metas. Kartais verta juos tuojau pat įgyvendinti! Jei partneris to nori, neprotestuok. Neširsk, kad tave išplėšė iš palaimingo poilsio- turėsi galimybę išgyventi netikėtų potyrių.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker