Miegamojo pasaulis

Kaip mylėtis be gėdos ir baimės?

Nori fantastiško sekso? Tuomet abu su partneriu kritiškas pastabas dėl savo išvaizdos turite palikti kitapus miegamojo durų.

Niekada tikrai gerai nepasimylėsi jei intymiosiomis minutėmis galvosite apie celiulitą, apdribusią pilvo odą, per mažas krūtis ar penį. Jeigu iš ties seksas jums abiem malonumo šaltinis, tuomet mėgausitės kiekvienu kūnų susilietimu ir nesuksite galvos dėl papildomų kilogramų. Svarbu artumas, meilė ir aistra, o ne krūtų ar penio dydis. Nėra prasmės griebtis plastinių operacijų ar laikytis drastiškų dietų, norint atsikratyti kompleksų. Pakanka trupučio sveiko proto ir partnerio rūpestingumo.

Moterų kompleksai

Neturiu modelio figūros.

Niekada nemėgai savo kūno, nuolat lygini (žinoma, ne savo naudai) save su modeliais ir aktorėmis? Riebalų sluoksnis ties talija ir pernelyg storos šlaunys tiesiog akis bado? Kai karštai mylitės, tavo partneris tikrai to nemato. Jis gerai žino, kad mylimo kūno niekada nebūna per daug! Jis net nepastebės, kur tų riebalų per daug, nebent kiekvieną dieną jam apie tai kalbėsi.

Mano krūtys per didelės.

Su liemenėle jos atrodo visai nieko, bet kai guli nuoga- „išsilieja” į abi puses. Kvaila dėl to krimstis- vyrams nebūna per didelių krūtų! Būtent jos labiausiai kaitina vyrų vaizduotę ir žadina aistrą. Didžiuokis savo biustu ir neslėpk jo, lovoje susirangydama neįtikėtinomis pozomis.

Niekaip neatsikratau celiulito.

Nuolat baiminiesi, kad partneris pamatys neestetišką tavo sėdmenų ir šlaunų „apelsino” odą? Be reikalo. Nors vyrai myli akimis, tačiau pernelyg didelio dėmesio į smulkmenas nekreipia. Vyrų delnai ne tokie jautrūs kaip moterų, tad liesdami jie nejaučia mažų odos nelygumų. Celiulitas jiems atrodo tik moterų išsigalvojimai.

Image by Freepik

Varžausi orgazmo

Kai myliesi, stengiesi neišleisti jokio garso, visą laiką valdaisi. Net kai pasieki orgazmą, užspaudi balsą, mat tau kažkodėl atrodo, kad nepadoru šaukti ir dejuoti- negi kniauksi kaip katė per morčių, be to, gali išgirsti kaimynai. Mesk tas kvailystes iš galvos- partneris kaip tik nori žinoti, kad sugeba tave sujaudinti. Meilės dejonės ir šūksniai- geriausias to įrodymas.

Vyrų kompleksai

Mano kūnas labai plaukuotas.

Esi ne kartą girdėjęs. kaip tau už nugaros merginos šnibždasi ir kikena. Baiminiesi, kad partnerei nepatiks tavo gauruota krūtinė bei rankos, kad ji jaus diskomfortą mylėdamasi su tavimi arba gėdysis kartu eiti į paplūdimį. Klysti! Daugelis moterų labai mėgsta plaukuotus vyrus. Jos mano, kad jie- itin vyriški ir seksualūs. Ir atvirkščiai – vyrus, kurių oda lyg berniukų, laiko neseksualiais.

Mano penis per mažas.

Žinok, kad nedaugelis vyrų yra patenkinti šia savo kūno dalimi. O moteris vyrą myli ne dėl didelio penio, o dėl daug svarbesnių dalykų. Be to, seksologai tvirtina, kad nesvarbu, kokio dydžio penis, svarbu, kaip juo naudojamasi.

Per anksti išsiveržia sėkla.

Tai rūpestis, kurio nenuslėpsi nuo moters. Neapgaudinėk savęs ir neįtikinėk partnerės, kad viskas bus gerai. Net labiausiai mylinti moteris nepakęs to visą laiką. Geriausia būtų, jeigu nesidrovėtum apsilankyti pas seksologą.

Neturiu seksualinės patirties

Nesisielok dėl to- ji anksčiau ar vėliau atsiras. Atsimink, kad negali pulti moters lyg žvėris, aistra negali kompensuoti patirties stokos. Nieko nelaimėsi vaidindamas geismo apimtą donžuaną- partnerė greičiausiai nebus patenkinta, o tu dar labiau nusivilsi. Geriau pasitikėk globėjišku moters instinktu- prisipažink, kad tau trūksta patirties, ir parodyk, kad esi pasiryžęs m

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker