Gyvenimas

Vyrai- ką apie juos reikia žinoti?

Apie vyrų elgesį ir charakterį sklando daug mitų. Ar jie teisingi?

Nors visos (na, beveik visos) jais skundžiamės, vis dėlto jie nuostabūs ir verti meilės! Tačiau yra visai kitokie nei mes, moterys. Iš meilės ir santuokos jie tikisi skirtingų dalykų. Žymusis žmogiškųjų problemų žinovas, knygos „Vyrai iš Marso, o moterys- iš Veneros” autorius John Gray tvirtina, kad vyrai iš partnerės labiausiai tikisi pripažinimo, įvertinimo ir pasitikėjimo. O moterys ieško supratimo, dėmesio ir pagarbos. Nepamiršk šių skirtumų!

Nesistenk jo pakeisti

Tavo mylimasis labiausiai ilgisi pripažinimo. Todėl visada atidžiai išklausyk jo nuomonę. Net tada, kai jis kalbės ne apie savo reikalus. Svarbiausia- nesistenk jo pakeisti (nors taip elgiasi milijonai gera linkinčių moterų).

Vyrai didžiuojasi savarankiškumu. Nepriklausomybė jiems yra veiklumo, jėgos ir kompetencijos simbolis. Patardama vyrui primeni, kad jis kažko nesugeba. Tai siaubingai žeidžia jo savigarbą. Todėl venk pamokymų, kritikos, ypač dėl smulkmenų. Užsimerk net pastebėjusi išmėtytus drabužius… Priekaištai negelbės.

Pagyrų niekada nebūna per daug

Tikriausiai pastebėjai, kad vyrai labai mėgsta komplimentus. Todėl girk mylimąjį bet kokia proga. Malonūs žodžiai daro stebuklus. Jausdamas, kad juo žaviesi, vyras laikys tave protinga moterimi. Giriamas jis gal net šiek tiek pasikeis į gera.

Image by fxquadro on Freepik

Kritika ir uždarumas

Jei pakeltu balsu reikalausi, kad jis padėtų tvarkytis namuose, sulauksi atvirkštinės reakcijos. Tavo žodžius vyras supras kaip kritiką ir užsisklęs savyje. Bet pasistenk pagirti už puikiai suremontuotą vamzdį, dar pridėk, kad be jo namuose nesusitvarkytum, ir vyras išties tau pagalbos ranką…

Jo hobis

Tradiciškai namai vyrams yra poilsio vieta. Jie yra taip užprogramuoti, kad darbe atiduoda viską, tad grįžę namo stengiasi tik imti. Namuose jie turi laiko sau. Todėl iš darbo grįžusį vyrą neversk šveisti vonios. Tegu pailsi, perskaito laikraštį, pasižiūri nuobodžias futbolo rungtynes. Leisk pasikrapštyti prie seniai garaže rūdijančio seno motociklo… Tai padės atsipalaiduoti po dienos stresų. Iš lėto ir jį užlies „namų banga”. Vyras prisimins tave ir bus geros nuotaikos.

Būk savimi

Kiekvienas mūsų turime savo gyvenimą. Jei kiaurą vakarą galvosi, kaip įtikti vyrui, greitai jam pabosi. Ne ypač tavimi žavėsis, jei kiaurą dieną megsi kojinę. Užsirašyk į sporto klubą ar išsirink kokius kursus. Pasakyk, kad bent vieną vakarą per savaitę nori skirti tik sau: susitikti su draugėmis, nueiti į spektaklį ar kiną… Keletą savaitgalio valandų paskirk savo grožiui- neleisk trukdyti nei vyrui, nei vaikams.

Rūpinkis jo išvaizda

Savo pačios ir bendram labui reikalauk rūpintis savimi. Apsileidęs vyras- tikras košmaras. Nuolat šalia savęs matydama apsileidėlį, net labiausiai mylinti moteris jaus nepasitenkinimą. Nelauk, kol tavo jausmai jam visiškai išgaruos.

Vyrų sekso paslaptys

Ką mūsų partneriai jaučia mylėdamiesi, ko bijo miegamajame? Apie ką svajoja, kas labiausiai juos uždega? Kad abiem būtų gera, turite žinoti atsakymus į šiuos klausimus.

Kodėl jiems kartais nepavyksta

Dažnai mes, moterys, manome, kad vyrai- nejautrūs padarai. Tai klaida! Mūsų partneriai net perdėtai jautrūs. Mylinti moteris puikiai supranta, kad vyras dėl įvairiausių priežasčių ne kiekvieną vakarą išsprendžia erotinius uždavinius. Todėl niekada nepriekaištauk. Jokiu būdu neabejok jo vyriška galia. Žinok, kad:

 • alkoholis ir padeda, ir trukdo seksui. Padidina geismą, bei sumažina erekciją. Lytinį potraukį ypač silpnina narkotikai:
 • fizinę ir psichologinę savi jautą bei lytinį potrauki ypač neigiamai veikia ilgalaikis stresas:
 • sekso džiaugsmą atima baimė užsikrėsti AIDS ar kitomis lytiškai plintančiomis ligomis;
 • sunku džiaugtis seksu, kai partnerė baiminasi pastoti;
 • per didelė įtampa, kurią sukėlė noras kuo geriau pasirodyti. kartais duoda priešingu rezultatų.

Ne kiekvienas vyras sudėtas kaip Apolonas, bet jie visi trokšta suteikti moteriai kuo daugiau džiaugsmo. Sėkmė lovoje, t.y. laiminga partnerė- kiekvieno garbės reikalas. Todėl nėra ko stebėtis, kad net didžiausias egoistas kartais jaučia baimę prieš praverdamas miegamojo duris.

Įžanginės glamonės

Kiek laiko jos turi trukti? Į šį klausimą nėra vienareikšmio atsakymo, bet apklausos rodo, kad daugelis vyrų nesižavi įžanginiais meilės žaidimais. Net du trečdaliai mėgsta greitą, nesudėtingą seksą. Tačiau patys jie geidžia, kad moteris viliotų neskubėdama, pagal visas rafinuoto meilės meno taisykles. Juos įaudrina puiki vakarienė žvakių šviesoje, šampanas, rami muzika. Koks valgiaraštis? Tinkamiausi- seksualinį apetitą žadinantys patiekalai. Meilės gaisrą kursto salierai, porai, baklažanai, petražolių šaknys, salotos ir paprika. Labai stipriai veikia jūros gėrybės ir grybai, bazilikas, čilis, cinamonas, karis, kalendra, gelsvė ir garsioji ženšenio šaknis.

Paprastai nuostabi meilės preliudija būna vonios kambaryje. Vanduo ir nuogas kūnas- puikus derinys!

Penio dydis

Vyrams labiausiai rūpi faktai. Iš čia ir kyla jų baimė dėl penio dydžio. Jau bręsdami berniukai matuoja jo ilgį ir plotį per erekciją. Psichologai tvirtina, kad beveik pusė suaugusių vyrų taip pat matuoja savo „vyriškumą”. Išvados tokios- maždaug 12-18 cm. Bet kartais ir 18 cm pasirodo negana. Mat aktoriai pornografiniams filmams dažniausiai specialiai parenkami… Tačiau vyriška baimė dėl penio dydžio visiškai nepagrįsta, nes partnerei patenkinti tai neturi reikšmės.

Netipiškas seksas

Kiekviena įsimylėjėlių pora erotinius poreikius tenkina savaip. Populiariausia suartėjimo forma, be klasikinės pozos, yra oralinis seksas, dar vadinamas prancūziška meile.

Pasitaiko, kad ne tik kai kurios moterys, bet ir vyrai vengia prancūziškos meilės. Bet kartą pabandę, dauguma pradeda mąstyti kitaip. Vyrai su malonumu stebi, kaip glamonėjama partnerė patiria orgazmą.
Tyrimai rodo, kad daug vyrų slapta svajoja apie analinius santykius. Bet baiminasi būti atstumti, tad nekalba apie tai garsiai. Ši baimė gana pagrįsta, nes tik kas penkta moteris sutinka su tokiu pasiūlymu.

Pojūčiai suartėjus

Jei intymiomis situacijomis mėgsti paplepėti, kalbėk apie savo erotines fantazijas. Tačiau nenurodinėk, ką jam daryti (nebent tai būtų žaidimas).

Moterys dažnai nerimauja, ar mylintis vyro neatgrasys odos randai arba riebaliukai ant klubų. Nieko panašaus! Mylėdamiesi vyrai galvoja, tik apie seksą, o ne apie partnerės išvaizdą. Jie patys retai gėdijasi savo nuogo kūno. Daugeliui jų niekada nešaus galvon, kad gali atrodyti seksualiai nepatrauklūs.

Image by valuavitaly on Freepik

Kas mylimąjį privers pabėgti iš lovos?

Meilės aktui reikia atitinkamos nuotaikos ir susikaupimo. Tad kai kartu, niekas neturi blaškyti jūsų dėmesio. Ar žinote, jog vyrą labiausiai blaško:

 • Nemalonus burnos kvapas. Jį nesunku pašalinti , nes dabar apstu dantų pastų ir specialių skalavimo priemonių.
 • Prakaitas. Tik švari ir kvepianti moteris žadina vyro geismą.
 • Stori naktiniai marškiniai ir kosmetinė kaukė ant veido. Regėjimas meilėje vaidina svarbų vaidmenį. Gražūs apatiniai drabužiai gali žadinti geismą taip pat stipriai, kaip ir kvepalai.
 • Kramtomoji guma. Įprotis kramtyti gumą lovoje gali reikšti nesiskaitymą su partneriu. Be to, sunkiau bučiuotis.
 • Už sienos žaidžiantys vaikai.
 • Rimti pokalbiai. Lova turi būti tik meilės žaidimų ir mielų pasišnabždėjimų vieta. Niekada neklauskite partnerio: „Apie ką, brangusis, dabar mąstai?“
 • Staiga praėjęs noras mylėtis. Nesielk taip, kad jis pasijustų prastai ir fiziškai, ir psichologiškai. Tokiose situacijose vyrai nežino, kaip elgtis.

Kaip su vyrais reikėtų elgtis?

Tavo sąjunga su vyru bus laiminga ir teiks pasitenkinimą, jei išmoksi kai kurių elgesio taisyklių.

 • Išklausyk vyrą ir paisyk jo nuomonės. Nepamiršk, kad jis- šeimos galva, o tu- kaklas.
 • Leisk jam turėti savo nuomonę visais klausimais.
 • Girk jį, kaip tik įmanoma. Geras žodis daro stebuklus.
 • Mesk visus darbus į šalį ir globok vyrą, jeigu jis susirgo.
 • Partnerystė yra ne tada, kai abu partneriai daro tą patį. Neversk jo gaminti pietų, geriau paragink suremontuoti automobilį (juk pati to nesugebi).
 • Duok jam šiek tiek laisvės (leisk susitikti su kolegomis, turėti savo hobį).
 • Turėk savų pomėgių. Vyrai nevertina savo gyvenimo neturinčių moterų.
 • Daugybę valandų gali kalbėti su drauge. Nepamiršk, kad vyrui labiau patinka veikti, o ne plepėti.
 • Paskatink rūpintis higiena, drabužiais bei sveikata.
 • Neužglamonėk jo mirtinai.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker