Miegamojo pasaulis

Bet kur, tik ne lovoje…

Aistra- nenumaldoma. Arba tokia turėtų būti. Jai nesvarbu nei laikas, nei vieta…

  • Mylėdamiesi netikėtoje vietoje ir netikėtu laiku, rizikuojate būti užklupti, gauti nedidelę traumą ar patirti kitą netikėtumą. Tačiau kam tai rūpi beprotiškomis akimirkomis? Beje, tada būna per vėlu sumuoti visus „už” ir „prieš”. Todėl kai ką reikėtų žinoti iš anksto.
  • Pirtelė – puiki vieta erotiniams žaidimams. Įkaitęs drėgnas kūnas prašyte prašosi glamonių. Bet mylėtis pirtyje gali tik gerai fiziškai pasirengę partneriai. Todėl atsakingą akimirką geriau pereiti į dušą ar persirengimo kambarį. Sumažinę organizmo apkrovą patirsite didesnį malonumą.
  • Itin smagu mylėtis vandenyje. Jame kūno svoris mažesnis, todėl nesunkiai atliksite triukus, kuriems nesiryžtate lovoje. O ežere ar jūroje galima rizikuoti, net kai paplūdimyje yra žmonių. Vis dėlto, geriau giliai neplaukti- gali prasidėti raumenų spazmai, sutraukti mėšlungis. Retais atvejais „susirakina” ir makšties raumenys! Be to (ypač nesūriame vandenyje), rizikuojate pasigauti lytinių organų infekciją, o šaltas vanduo slopina erekciją.
  • Seksas automobilyje populiarus ne tik tarp jaunimo. Išsirinkę nuošalią gražią vietelę patirsite romantišką nuotyki. Tačiau tai ne pats patogiausias būdas mylėtis (ypač kai sėdynės neišsilanksto). Geriau nerizikuokite šviesiu paros metu, net jei šventai tikite, kad jūsų niekas ne­ mato. Ir nepamirškite įjungti rankinio stab­džio, antraip automobilis pajudės netikė­čiausiu momentu.
  • Sunku atsispirti romantiškam suartėjimui miške. Daugybė jame augančių žolių naudojamos fitoterapijoje. Eteriniai šių augalų aliejai pasisavinami kvėpuojant. Todėl nenuostabu, kad tas aromatas suteikia energijos ir jėgų. Vis dėlto, miške geriau mylėtis stovint ir su drabužiais. Antraip rizikuojate būti sukandžioti skruzdžių ar uodų.
  • Ilga kelionė traukiniu ne tik varginanti, bet ir nuobodi. Kai išspręsti visi kryžiažodžiai, o už lango driekiasi pabodęs peizažas, seksas gali būti puiki išeitis. Ritmingas traukinio judėjimas tikrai netrukdys. Tačiau ir čia yra keli minusai. Traukiniui staigiai stabdant, galite rimtai susižeisti. Beje, mažoje kupė tikrai prireiks išradingumo (stalelis- bene patogiausia ir saugiausia vieta). Kita bėda- paslaugus palydovas. Jis netinkamiausių laiku ima belsti į duris ir grasinti, kad pats atsirakins.
  • Tyčia ar netyčia „įstrigęs” liftas turbūt beprotiškiausia vieta meilei. Čia būtinas ne tik lankstumas, bet ir šalti nervai. Turėkite omeny, kad jūsų klausosi nemėgstantys lipti laiptais, o liftą gali per greitai pataisyti.
  • Seksas viešose vietose gniaužia kvapą. Rizika, baimė ir nepatogumai tik didina adrenalino dozę. Tačiau kad nuotykis teiktų malonumą, turi valdyti laukine aistra. Sportinis interesas tokio vargo nevertas.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker