Miegamojo pasaulis

Kokios yra „Prancūžiškos glamonės”?

Daugelis tokias glamones vadina prancūziška meile. Bet jas sugalvojo ne prancūzai, o senovės graikai. Antikos laikais aristokratai pripažino tik tokią meilę, o paprastą lytinį aktą laikė nemalonia prievole giminei pratęsti.

Seksologai tvirtina, jog vyrams tiesiog būtinos glamonės lūpomis bei liežuviu. Maždaug prieš trisdešimt metų šeimas tyrę anglų seksologai nustatė, kad poros, praktikuojančios oralinį seksą, yra darnesnės. O moterys, lepinamos tomis pačiomis glamonėmis, atsilygina atsidavimu bei ištikimybe.

Deja, moterys retai pamalonina vyrus oraliniu seksu. Dažniausiai- ne dėl psichologinių priežasčių, o dėl to, kad nežino, kaip tai daryti. Taigi, jei norite išmokti šių glamonių technikos, pats laikas pamiršti nereikalingą gėdą ir sužinoti pagrindines „taisykles”.

-Pradėkite švelniais prisilietimais liežuviu. Neskubėkite: tai tik preliudija, tad per didelė aistra nepageidaujama.

-Minkštai apžiojus penį, galima glamonėti dviem būdais: tiesiog laižyti arba švelniai masažuoti lūpomis. Glamonėdama pastaruoju būdu, galite užriesti liežuvio galiuką- vyras jaus didesnį malonumą.

-Nepamirškite, kad penio galvutėje esantys receptoriai itin jautrūs. Pakanka per stipriai suspausti lūpomis ar liežuviu,- ir vyro susijaudinimas susilpnės. Kad taip neatsitiktų, kas 10- 12 sekundžių darykite 4- 5 sekundžių pauzes. Prieš kiekvieną pauzę didinkite judesių tempą.

Image by cookie_studio on Freepik

-Apžiokite penį tik lūpomis ir lėtai įtraukite į burną. Delną uždėkite ant sėklidžių. Kaltais jas lengvai spustelėkite.

-Svarbiausia- vienos glamonės neužtęsti Nes vienodos ir nepertraukiamos jos ne lik slopina partnerio pojūčius, bet ir nuvargina moterį.

-Jeigu pavargote glamonėti vien burna, suimkite penį delnu ir lūpomis Iieskite tik pačią galvutę. Tuo pat metu galite glamonėti ir ranka- malonumas bus dvigubas.

-Improvizuokite. Liežuvio galiuku lieskite tik jautriausią vyriškumo vietą: mažą „siūlelę”, jungiančią penio galvutę su juo visu. Kartkartėmis galite nuslysti „žemyn”. Vyrų sėklidės bei tarpvietė taip pat labai jautrios. Kai kurioms moterims nemalonus ne pats oralinis seksas, bet jo pabaiga. Jeigu nepatinka spermos kvapas bei skonis, paprašykite partnerį įspėti jus prieš pat ejakuliaciją.

Ką reiškia poza „69”?

Tai labai intymi poza. Todėl rekomenduojama tik artimiems žmonėms, kurie nesidrovi savo kūno ir be išlygą priima partnerį tokį, koks jis yra. Vienas iš partnerių atsiklaupia kitam virš galvos taip, kad šis galėtų glamonėti lytinius organus burna. Abu partneriai glamonėja vienas kitą lūpomis bei liežuviu, kol pasiekia orgazmą. Tokia poza ypač patiks mėgstantiems eksperimentuoti.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker