Grožis

Dailus pilvukas- dažnos moters svajonė

Dauguma moterų patenkintos savo apvaliomis formomis, tik pilvo nori plokščio ir stangraus, mat figūros niekas taip negadina, kaip gelbėjimosi ratą primenantis pilvas. Tikslinga priežiūra, tinkama mityba ir judėjimas leis džiaugtis dailiu pilvuku.

Staiga– bene patikimiausias ir greičiausias būdas norinčioms pilvo atsikratyti moterims: pilvą vidun, krūtinę pirmyn, nugara – tiesi it styga. Dar efektyvesnis būdas- per dieną kaip įmanoma dažniau įtempti pilvo raumenis ir taip įtempus palaikyti, kol mintyse suskaičiuosite iki trisdešimties. Toks pratimas pilvo raumenims suteikia puikią formą. Be to, jį galima nepastebint kitiems bet kada ir bet kur daryti – prie darbo stalo, apsiperkant parduotuvėje ar sėdint ant sofos prie televizoriaus.

Jungiamųjų audinių stiprinimas- kasdien ranka įtrinkite pilvą jūros druskos ir citrinų aliejaus mišiniu. Procedūra atliekama sukamaisiais judesiais pagal laikrodžio rodyklę. Tai skatina pilvo srities kraujotaką, padeda atsikratyti nesuvirškintų maisto medžiagų.

Nereikalingus riebalus būtina pašalinti. Odą standinantys kremai, aliejai ir želė padeda apsaugoti odos drėgnumą, gerina jos elastingumą. Specialiai pilvui skirti priežiūros produktai, turintys apykaitą skatinančių medžiagų, tokių kaip kofeinas ar dumblių deriniai, mažina riebalinį sluoksnį.

Odą stangrina ledas- Ši procedūra labai paprasta- tiesiog su pora aptirpusių leduku įtrinkite pilvą. Suglebusi oda ir jungiamieji audiniai bus priversti pasitempti. Po tokio masažo kremas neabejotinai padės pasiekti tikslą.

Aromatinis kompresas – Tai labai maloni ir ypač veiksminga procedūra. Pirmiausia pilvą stipriai įtrinkite citrinų ir mėtų aliejumi. Po to aplink klubus apsukite porą sluoksnių plonos plėvelės, ant jos reikia uždėti šiltą rankšluostį, kad medžiagos geriau įsigertų. Po 30 minučių kompresas nuimamas. Jeigu lieka neįsigėrusio aliejaus, jis įmasažuojamas.

Šlakų šalinimo diena – Jeigu persivalgėte ir jūsų pilvas atsikišęs gerokai labiau nei įprasta, kitą dieną reikėtų skirti šlakams šalinti. Tokią dieną reikia išgerti 3 – 3,5 litro skysčių: nesaldintos gydomųjų žolių arbatos, skiestų vaisių sulčių, daržovių sulčių ir mineralinio vandens. Tai padės atsikratyti šlakų ir šiek tiek patobulins kūno linijas.

Pilvui būtinas masažas – Pilvą kasdien masažuokite natūralių plaukų šepečiu sukamaisiais judesiais aplink bambą. Tai galima daryti ir sizalio (šiurkštus pluoštas, gaminamas iš agavų ir kai kurių kitų augalų) pirštinė. Masažuojama pagal laikrodžio rodyklę. Toks masažas veikia panašiai kaip šveičiamoji želė, be to, skatina medžiagų apytaką. Po šios procedūros pilvą įtepkite storu kremo sluoksniu.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker