Miegamojo pasaulis

Ką daryti, kad seksas būt geresnis?

Dažnai nutinka, kad mes nejučiom nusvyram į vieną ar kitą pusę- besirūpindami dvasiniu pasauliu pamirštam kūną, o panirę į kūniškus malonumus, stebimės, kad kažkur iš paskos besivejantis lieka žmogiškųjų emocijų kamuolys. Kad gyvenime išliktų pusiausvyra ir neatvėstų artumo aistra, verta tobulinti tiek žmogiškuosius santykius su partneriu, tiek gilinti žinias apie „mechaninį” seksą.

Emocijos

1. Prisiminkite, kad mylite. Per keletą ar keliolika vedybinio gyvenimo metų mylėjimasis praranda savo pirminį žavesį. Tik dramatiškose situacijose, pvz., susitaikius po ilgo pykčio, sulaukus vyro iš kelionės ar pan., geismas sustiprėja. Pabandykite savitaiga pažadinti savo meilės jausmą. Drauge pajusite ir geismą.

2. Rūpinkitės vienas kitu. Tai ypač svarbu kasdieninėse smulkmenose. Nupirkite jam mėgstamą laikraštį, išvirkite jam patinkančios sriubos, kartais parneškite jo mėgstamo skanumyno ar pasistenkite pagaminti tokius pietus, kokius gamindavo jo mama. Išklausykite jo nuogąstavimus ir padrąsinkite, kad drauge jūs viską ištversite.

3. Būkite mandagi. Bendraudama su nepažįstamais elgiatės pagal etikos taisykles- garsiai neraugėjate, kramtote užsičiaupusi, o netyčia užkliudžiusi sakote: „Atsiprašau”. Tai kodėl taip dažnai mandagumo taisyklės pamirštamos namuose? Su savo vyru elkitės lyg su nepažįstamu žmogumi, kuriam stengiatės palikti gerą įspūdį.

4. Žaiskite vienas su kitu. Lažintis galite iš bet ko: kas garsiau sušvilps, kas išloš žaidžiant tenisą ar greičiau iš darbo pareis namo. Tiesiai arba subtiliai užsiminkite apie prizą. Jei laimės jis, jūs galėsite tenkinti visus jo norus. Jei laimėsite jūs- įsijauskite į karalienės vaidmenį- tegul jis tenkina visas jūsų užgaidas.

5. Pakeiskite įprastą laiką. Žinoma, labai patogu mylėtis vakare. Tačiau ar dar atsimenate, kuriuo metu mylėjimasis teikdavo daugiausia džiaugsmo draugystės pradžioje? Ne tik jums malonu būti naktį pažadintai vyro glamonių- kartais apsikeiskite vaidmenimis. Greitam pasimylėjimui puikiai tiks bet kokia darbo pertrauka- pasijusite it aistringi meilužiai.

6. Erzinkite vienas kitą. Nusibosta tas pats scenarijus: lengvi bučiniai, stipresni bučiniai, glamonės; po jų- orgazmas. Kodėl nepabandžius nuo kito galo? Pradėkite nuo stiprių, aistringų glamonių, artėdami prie kulminacijos sustokite ir vėl pradėkite švelniai bučiuotis. Kuo labiau aukštyn kojomis apversite įprastinį scenarijų, kuo ilgiau užtruksite, tuo saldesnis bus rezultatas.

7. Flirtuokite. Dažniausiai ilgai kartu gyvenančios poros visiškai pamiršta flirtą. Tačiau visai nesunku svečiuose po stalu paliesti jo koją, niekam nematant pamerkti akį ar erotiškai sušnabždėti, jog pasipuošėte tik dėl jo vieno. Tokios smulkmenos privers jūsų vyrą pagalvoti, jog jis jums vis dar erotiškai patrauklus. Ir jūs tokia jam atrodysite.

8. Nepamirškite masažo. Tai ypač gera įžanga meilei po sunkios dienos. Apsimeskite, jog darote gydomąjį masažą. Tai iš tiesų atpalaiduos ir fiziškai, ir psichologiškai. Nepagailėkite kvapiųjų aliejų. Šiaip ar taip, dažniausiai toks masažas baigiasi intymiomis glamonėmis.

Image by jcomp on Freepik

9. Suruoškite „pikniką” lovoje. Dar atsimenate, kaip mama drausdavo valgyti lovoje? Pagaliau: kai lovoje guli jūsų vyras, galite tuo mėgautis iki soties. Lovoje valgyti galite ne tik pusryčius. Kodėl joje nesurengus iškilmingos vakarienės su šampanu?

10. Suvokite, kas svarbu jums pačiai. Dažnai gyvenime tenka rinktis. Vienas vyras žavus savo plevėsiškumu, kitas- rūpestingumu. Supratusi, kas svarbiausia jums pačiai, savo išmone ir fantazijomis susikurkite visa kita. Jūs tiesiog turite sau pasakyti, kad jūsų intymiojo gyvenimo darna- jūsų rankose.

Fiziologija

1. Raskite G tašką. Kai susijaudinate, paieškokite šiek tiek iškilusio „guminio” kalniuko už stipinkaulio. Pajudinkite ji braukdama pirštu aukštyn ir žemyn. Jei iš tikrųjų labai jaudina, vadinasi, tai jis.

2. Neskubėkite. Keli pirmieji jūsų makšties centimetrai labai jautrūs jūsų spaudimui. Todėl nesidrovėkite pasakyti savo partneriui, kad lėtais ir negiliais judesiais, vos liesdamas makšties sieneles, jums suteiks neįsivaizduojamą malonumą.

3. Raskite jo jautrią vietą. Raskite jo slaptą vietelę, apie kurią nė jis pats nežino. Tarpvietė tarp sėklidžių ir išeinamosios angos yra neišpasakytai jautri ir dažniausiai be reikalo pamirštama. Švelniai trinkite ją, jaudinkite liežuviu ar švelniai lieskite- labai tikėtina, kad jūs varysite jį iš proto.

4. Susilaikykite. Susilaikymas ir jums sustiprins orgazmą. Išbandykite tantros techniką „plaukti su banga”. Susilaikykite, kai pajusite kylantį orgazmą. Likite įsitempę, sinchroniškai alsuokite ir žiūrėkite vienas kitam į akis. Laukite, kol kiekviena jūsų ląstelė bus pasiruošusi. Kai galų gale pajusite orgazmą, suprasite, kad jaučiate jį giliai viduje. Tai sustiprins ir dvasinį ryšį su partneriu.

5. Pasirinkite tinkamą laiką. Seksualinis malonumas būna didžiausias, kai estrogenų gaminasi daugiausia, tai yra ciklo viduryje ir prieš ciklo pabaigą.

6. Pajuskite jo „augimą”. Erekcija- ne pats pagrindinis dalykas seksualiniam pasitenkinimui. Galite paeksperimentuoti. Atsargiai rankomis suimkite nesusijaudinusio partnerio varpą ir įsikiškite į save. Mėgaukitės jausdamos, kaip jumyse plečiasi ir stangrėja jo varpa.

7. Naudokite lubrikantus. Makšties skystis atspindi jūsų kūno būklę, o ne susijaudinimą. Kofeinas, cigaretės, alkoholis ar kiti dalykai, kurie sausina burnos ertmę, išsausina ir jūsų makštį, taigi arba keiskite įpročius, arba šalia lovos pasidėkite buteliuką neglicerininio (vandens pagrindu) skysčiuko. Patepkite juo savo ir partnerio intymiąsias vietas. Didelė tikimybė, kad be šio priedo jūs arba partneris jaus nemalonu jautrumą ar net skausmą.

8. Padėkite sau. Pabandykite pasitenkinti pati. Net 40% moterų kartas nuo karto pačios sau suteikia malonumą. Tai puikiai padeda suprasti, kas būtent teikia pasitenkinimą. Jei pati galite sau sukelti orgazmą, vadinasi, ir su tinkamu partneriu ji be vargo pasieksite.

9. Suvokite, ko iš tiesų norite. Nemanykite, kad vyras privalo stimuliuoti klitorį. Nors tai iš tiesų labiausiai jaudina daugelį moterų, tačiau pirminė klitorio jaudinimo paskirtis nėra sukelti orgazmą. Tai tik sustiprina malonumą. Taigi jei nuolat iš partnerio reikalaujate stimuliuoti klitorį (ranka ar kitu būdu), pasvarstykite, ar iš tiesų jums tai taip svarbu. Galbūt jūs atrasite kitokių būdų patirti ne mažiau vertingų emocijų.

10. Valdykite savo raumenis. Suartėjimo metu į makštį priplūsta kraujo, makšties raumenys įsitempia, todėl padidėja jautrumas. Kuo geriau jūsų makšties raumenys bus treniruoti, tuo stipresnį orgazmą pajusite. Net nesimylėdama, jūs galite atlikti makšties stiprinimo pratimus: įtempkite ir atpalaiduokite raumenis, tarsi bandydamos sulaikyti šlapinimąsi. Tą patį pratimą gali atlikti ir vyrai, jei nori išmokti valdyti ejakuliaciją.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker