Miegamojo pasaulis

Venkite monotonijos miegamajame

Jis miega, o jūs gulite mąstydama, kur dingo meilė. Jis nedovanoja gėlių, mylitės retai ir visą laiką vienodai. Esate ne meilužiai, o geri draugai.

Apklausa „Ar seksualiai provokuojate savo vyrą?” nustebino laimingas sutuoktines. Reakcija panaši: „kam to reikia?”, „dažnai mylimės, bet neišsigalvojame „palydovėms” būdingų dalykėlių”, „ką jis apie mane pagalvotų?”. Bet dažniausiai atsakymas būdavo maždaug toks: „vakare, kai suplaunu indus ir sutvarkau butą, nebeturiu jėgų išdaigoms lovoje. Kartais pasimylime greitai, nes ryte reikia anksti keltis į darbą„.

Keista, moterys svajoja apie romantiškus vyro poelgius, o nesuvokia, kad jie taip pat mėgsta žaidimus ir viliones. Daugelis mylinčių ir mylimų moterų nepastebi, kaip pamažu keičiasi santykiai- iš erotiškų jie tampa draugiškais. Sutuoktiniai būna tokie pavyzdingi ir ištikimi, kad jų bendravimas netenka paslapties, netikrumo, įtampos. Tarp jų nelieka vietos vaizduotės žaismui, aistrai. Todėl vertėtų prisiminti flirto ir koketavimo taisykles. Jos intymiems santykiams suteikia pikantiškumo.

Koketavimo pagrindas- nuolatinis partnerio stebinimas, netikėta nuotaikų kaita. Savo žavesiu pasitikinti moteris žodžiais ir gestais pažada vyrui devintą dangų. Šiam patikėjus, ji staiga ima dairytis į kitus. Kai vyras pasijunta užmirštas ir įžeistas, moteris vėl pradeda jį „matyti”. Dėl tokio permainingumo vyras nuolat jaučia seksualinę įtampą.

Image by pressfoto on Freepik

Koketavimas- visuomet daugiaprasmis. Jo principai- žodžių, pažadų žaismas, užuominų, meilikavimo ir užgaidų menas. Flirtas nėra trumpas, niekuo neįpareigojantis seksualinis nuotykis, kaip įmanoma šiandien. Tai moters ir vyro pokalbis apie meilę bei troškimus. Jo tikslas- sudominti, sukelti geismą. Čia leistinas nekaltas melas, intrigėlės, pyktis, kurie sutrikdo, bet neįžeidžia. Flirtas padeda vyrui tikėti, kad jis reikalingas, vyriškas ir stiprus.

Koketavimas turi savo ritmą ir fazes, kurių negalima aplenkti. Pradinė fazė- nekritiškas pataikavimas, aptinkant bei įvertinant tas vyro savybes, kurių kiti ir jis pats neįtaria esant. Jeigu jis smaližius ir švaistūnas, pavadinkite „mylinčiu gyvenimo džiaugsmus”; jei tylenis ir taupuolis,- „gyvenimo ramsčiu”. Negailėkite pagyrų. Priešingai, nei manote, vyrai jas girdėdami neužriečia nosies. Dauguma žino savo privalumus, o flirto signalai tereiškia, kad priimate jį su visomis ydomis.

Tai paskatina vyrų pasitikėti, atvirai kalbėti apie save. Efektas didesnis, jei šiame flirtavimo etape moteris atskleidžia savo silpnybes, ieško stipraus vyriškio paramos. Kai šis įsitikina, kad moteris, be jo, nemato nieko kito, laikas keisti taktiką. Nebijokite susitikti su drauge ar vėliau grįžti iš darbo. Parodykite, kad turite savo gyvenimą, kurio neketinate kažkam aukoti.

Seksologai ir psichologai įspėja: nešdamiesi į lovą kasdienius rūpesčius sukeikite santuokos katastrofą. Tai turėtų įsidėmėti moterys, kurios glamonių metu negali pamiršti rytinio barnio arba sūnaus matematikos dvejeto. Kaip iš nusibėgiojusios namų šeimininkės tapti aistringa meiluže? Tiesiog dienos rūpesčius nuo meilės naktų atskirkite vakaro žaidimu. Tai gali būti lėtas šokis arba erotiškas nusirenginėjimas. Pati nuogybė nėra seksuali. Vyrus jaudina judesiai, gražus apatinis trikotažas, vis kitų kūno dalių apnuoginimas. Geismą kelia vienas kito nurenginėjimas. Tai puikus būdas parodyti švelnumą, sukurti erotišką atmosferą. Gera įžanga gali būti maudymasis drauge.

Santuokos liudijimas neužtikrina ilgalaikių santykių. Vienintelis būdas juos išsaugoti yra abipusis noras. Todėl drauge turite juos puoselėti ir taikytis vienas prie kito. Skirkite daugiau laiko bendravimui. Stenkitės parodyti švelnumą, romantiškai pasimylėti. Susiplanuokite nors vieną laisvą pavakarį per savaitę. Išvažiuokite į gamtą arba tiesiog pabūkite namie dviese.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker