Gyvenimas

Keturi pagundos tipai- ką reikia žinoti?

Vyrai amžinai viską painioja, jiems nuolat atrodo kitaip, negu yra iš tikrųjų. Tarkim, susiruoši j vakarėlį, santūriai apnuogini tai, ką turi geriausio, o jis, žvelgdamas iš viršaus į apačią, rūsčiai sako: „Ką, tu ruošiesi taip eiti? Taigi krūtys matosi”. Tu įsižeidi: „O kur man jas dėti- susibintuoti?” Po reikšmingos pauzės priduri: „Galiu išvis neiti”. Tada jis atlyžta ir ima teisintis nežinojęs, nesupratęs, nepagalvojęs ir 1.1. Tuo tarpu vakarėlyje išsinarina kaklą gręžiodamasis į vulgariausią būtybę, kurios matosi ne tik krūtys, bet ir sėdmenys.

Arba dar. Kai vieną gražią dieną „įlendu” į naująją griežto kirpimo suknelę, siekiančią kulnus, darbe moteriškės alpsta iš pavydo ir susižavėjimo. O maniškis nužvelgia mane nuo galvos iki kojų ir, nors nepasako, kad esu jam panaši į pienišką dešrelę su apvalkalu, bet nepritarimas jo akyse verčia kuo greičiau pakeisti apdarą. Švelniai tariant, vyrams nesuvokiamas mūsų žavėjimasis Meril Stryp kūno spalvos apatiniu trikotažu ar laisvo silueto drabužiais. Kaip besikeistų mada, jie vis tiek tvirtina savo: maloniausia akiai yra aptempti drabužiai, aukštakulniai bateliai ir iškirptės, nepaliekančios jokių paslapčių. Žodžiu, senasis moteriškumo bastionas. Bet tai dar ne viskas. Dar jie tvirtina, kad seksualumas slypi ne tik išorėje, bet ir elgesyje. Tai galutinai sumaišo kortas, ir nedaug trūksta, kad imtum graužtis nagus.

Kaip tapti seksualiai patrauklia?

Šypsokitės. Arba bent panašiai sudėkite lūpas. Kan­čia taurina, jaudina, visa tai puiku, tačiau su seksualumu neturi nieko bendra.

Įvertinkite tas kūno :dalis,į kurias žiūrime nepel­nytai atsainiai- kojas, rankas, ausis (jeigu, žinoma, jos gražios). Ypač rekomenduotina plačiai gestikuliuoti rankomis, kai nagučius sutvarko manikiūrininkė. Kas sakė, kad vyrai išsižioję spokso tik į efektingą krūtinę?

Nepamirškite humoro jausmo. Protingi vyrai (kaip tik tie, kurie mums patinka) proto guvumą laiko seksualiu dalyku. Aštrus žodelis, taikli užuomina, vykęs juokas juos tiesiog verčia iš koto. Kai kurios „pažongliruoja” ir slidžiomis replikomis, kurios paprastai tariamos mirkčiojat nekaltomis akelėmis. Tai gerai, tačiau su viena sąlyga: neįsijauskite. Turbūt nereikia priminti, kad kareivinių smaikštuolė- toli gražu ne seksualus tipas.

Image by halayalex on Freepik

Vilkitės viršutinius dradužius ant nuogo kūno. Ypač tuos, kurių nepriimta taip ne­šioti: megztinius ar palaidines su V formos iškirpte, švarkus ir pan. Tai vyrams „įpučia” minčių apie nuogą kūną…

Drąsiai reikškite savo nuomonę, ginkite ją- tai vy­rams patinka. Ginčydamosi mes karščiuojamės, išraustame, o tai – daug žadantis daly­kas.

Ne nuodėmė ir kaip reikiant plykstelėti. Žavu, ypač pabaigoje aistros jau nurimo, o jūs vis dar virpate. Kaip kad audrai praūžus ataidi tolimas griaustinis…

Nesidrovėkite paslap­čia (tik per daug nesislėpkite- tegu jus mato) pasinaudoti lūpdažiu, kilstelėti suknelės kraštą leisdamasi laiptais, pa­sitaisyti auskarus. Tokie jude­siukai žavūs- būtent savo ne­ reikšmingumu.

Valgykite. Ne per daug, bet su malonumu, esant reikalui – rankomis. Kramty­kite taip, tarsi sakytumėt: „Aš niekur neskubu. Man patinka palepinti savo kūną”. Į jus bus malonu žiūrėti. Bent jau ma­loniau nei į būtybę, atsainiai ką nors kramsnojančių atbu­lais dantimis: „Kažkodėl man daugiau nelenda”. Pagaliau mostelėkite taurę vyno. Kad ir dvi ar daugiau, tik saugokitės nepageidautinų pasekmių.

Žiūrėkite į vyrus. Kaip norite- tiesiai į akis, paslap­čia, šnairomis, iš padilbų, bet žiūrėkite. Nesudekite į žvilgs­nį per daug vilčių – papras­čiausiai lai mato, kad jais do­mitės.

Pažaiskite detalėmis, kad vyriškis, su jumis susiti­kęs, kaskart nustebtų. Jei storapadžiai batai- tai skeltas sijonas, jei džinsai- tai ir gili iškirptė, jei dalykinis kostiu­mėlis – tai ir „špilkos”, jei suknelė iki kulnų – tai perma­toma.

Nesislėpkite visa po drabužiais. Nes nerodyti- dar nereiškia slėpti.

Nepiktnaudžiaukite gundymo metodais: neverta ištisai kresčioti kirpčiukus, lyžčioti lūpas ar kraipyti klubus – tai kvepia pigiais kino triukais.

Nebijokite juoktis. Ži­noma, nebūtina be perstojo kvailai kikenti ar kvatotis iki žagsulio. Nors, beje, tai taipo­gi būdas atkreipti į save dėme­sį. (Tik ar bus iš to naudos?)

Meskite iššūkį stichi­jai. Kas gali būti įspūdingesnio už įsiveržusią į kambarį lietaus permerktą moterį: šla­pi plaukai, rausvi skruostai… Tikrasis gaivumas.

Aklai nesekite mada. Bent jau neklykite kartu su ja pagal paskutinę melodiją. Ar pagalvojote, į ką būsite pana­ši- mėlynais plaukais, žaliais nagais ir aliumininiu lietpal­čiu? Ne? O mes pagalvojome ir sakome: visi tie triukai pa­tinka tik moterims.

Nespjaukite motulei klasikai į barzda: rausvas na­gų lakas, aukštakulniai bate­liai, balta palaidinukė ir juodos kojinės buvo ir bus aukš­tai vertinami.

Pasikliaukite tuo, kas jums tinka ir patinka. Dailiai linijas pabrėžiantys džinsai taip pat gali būti jūsų ginklas.

Būkite betarpiška su savo kūnu: perbraukite ranka plaukus, palieskite petį, brūkštelėkite pirštais po megztuku- kitiems tai sukels norą padaryti tą patį.

Skaitykite vienumoje. Įsitaisykite su knyga kavinėje prie stalo ar parke ant suoliu­ko. Patikėkite: lai pakankamai nekaltas ir kartu iškalbingas būdas susipažinti.

Kartkartėm paleiskite „dūmų skraistę”- paslapties šmėkštelėjimas jau kažin kada tapo klasika. Nepasakyti iki galo, santūriai nutylėti, pa­kurstyti abejonę- vaje, kaip tai žadina smalsumą.

Kiekvienoje moteryje tūno jausmų ir juslių kamuolys- visai kaip džinas butelyje, kuris tik ir laukia, kaip išsiveržti į laisvę. Tik ne bet kur ir ne su bet kuo… Gal norite sužinoti, kuriam pagundos tipui priklausote? Jų yra keturi.

Ekstremistė

Vyrai charakterizuotų šį tipą vienu žodžiu- „termobranduolinė”. O moterys pasakytų, jog tai- klaikia vulgari būtybė.

Išorė. „Termobranduoli­nė” beveik neturi ap­sauginio sarkofago – šiek tiek viršuje, beveik nieko – apačioje. Nor­maliai ji pridengia tik padus- avi įspūdingais batais ant tokios pat platformos.

Karo šūkis. „Aš tave kažkur jau mačiau! Jėga!”

Taikinys. Melancholiško veido riteris su stora pinigine.

Kvepalai, aksesuarai. Liftas po jos apsilankymo kvepia tris dienas, ir esmė čia ne kokybė, bet kiekis. Dievina aksesuarus su garsių mados namų monograma. Šios kate­gorijos ponioms būdinga pirkti krūvas pigių supermadingo stiliaus daiktų ir būtinai nepastebėti, kada toji mada praeina.

Mūšio laukas.

Naktinės pasilinksmini­mo įstaigos. Ne vieną vakarą praleidusi ant skustagalvio apsaugos vyruko kelių, ji tam­pa savu žmogumi.

Ji panaši… į vieną iš praeityje labai populiarios merginų grupės „Spice girls” mergaičių. Tik kiek prastesnė.

Juokinga mergiotė

Gražuole jos nepavadinsi, bet posakis „iš akių- ir iš širdies” taip pat netinka.

Ji žavi tuo, kad nuoširdžiai džiaugiasi savo įžūlumu, kvai­lioja savo malonumui ir nieko nepriima už gryną pinigą.

Išorė. Kaskart skirtinga. Bet kai juokinga mer­ giotė apnuogina pe­ čius-būtinai paslepia kojas. Ir atvirkščiai. Drabužiams neteikia daug reikšmės.

Karo šūkis. Tariamas pusbal­siu prie užkandžių stalo: „Ak tu mano pupuli! Jei dama, su kuria atėjai, yra tavo mamytė, šitai reikia atšvęsti- aš vaišinu. O jeigu ne, tai papasakosiu tau anekdotą. Negaliu gi tokio gero berniuko imti štai taip ir paleisti”.

Taikinys. Visai nesvarbu, aukštas jis ar žemaūgis, storas ar plo­nas. Jo išvaizda gali būti labai vidutiniška. Svarbiausia – kad kažkuo ją „užkabintų”. La­biausiai jai patinka linksmuo­liai.

Kvepalai, aksesuarai. Neskirdama ypatingo dė­mesio drabužiams, juokinga mergiotė „atsiima” kitoje sri­tyje: keisčiausių formų ranki­nės, spalvoti bateliai, plastma­siniai žiedai su „inkrustacijo­mis” – viskas tinka. Kvepalus renkasi „griežtesnius”- kad ir „Chanel”.

Mūšio laukas. Visur, kur tik ją kviečia, bet geriausiai jaučiasi savo pačios namuose. Šventės jos niekada neap­lenkia.
Ji panaši į… Barbrą Straizend jaunystėje. Be jokių abejonių!

Klasikė

Iš prigimties tokia moteris yra neišsenkantis jausmingumo šaltinis. Ji seksuali tik tada, kai šito reikia. Todėl „medžioklės” sezonas pra­sideda užsitęsus vienat­vės periodui.

Išorė. Radikaliausias va­riantas- madingas per­sišviečiantis drabužėlis su dirbtinio kailio apykaklaite. Ši moterų kategorija daugiau fantazijos rodo rūpindamasi viršutinės kūno dalies apran­ga. Žemiau – įprastas sijonas ar juodos kelnės. Dar uždari batai, jokių platformų. Nors giliai širdy klasikė nuolat pla­nuoja įsigyti kokį radikalų daiktą.

Karo šūkis. Pasakomas geriausiai draugei: „Ar nesupažindin­tum manęs su tuo aukštu bru­netu?”

Taikinys Tas, kuris vargiai dairosi į ryškias blondines.

Kvepalai, aksesuarai. Derantys prie „geros mer­gaitės” įvaizdžio.

Mūšio laukas. Restorane, kur leidžia va­karą su draugais, arba savo namuose – draugų būry.
Ji panaši į… Kristiną, Rūtą, Medą- daugelį mano draugių. Ko ge­ro, ir į tave.

Karjeristė

Savo kerus ir apžavus paleidžia į dar­bą tik su darbu (ir kar­jera) susijusiais atvejais. Svarbiausi spren­dimai niekada nepri­imami lovoje (tai bū­dinga ir ekstremistei).

Išorė. Gero kirpimo kel­nės ir „mokasinai”, nes pagrindinis reikalavimas aprangai- kad būtų patogi! Jei nori, kad ja pasirūpin­tų, persikūnija į kitą, labiau hormonais „dvelkian­čią” moterį: prie švarko ir kel­nių aunasi aukštakulnius ba­tus ir prasisega dvi viršutines marškinėlių sagas.

Karo šūkis. Svečiuose: „Ar nežadate parduoti savo akcijų?”- klausia ji ir tuo pat metu koketiš­kai vartalioja agurkėlį ar žai­džia su sumuštinuku.

Taikinys. Vyriškis, kuriam būdin­gas Mindaugo Stasiulio pa­prastumas, Manto Stonkaus gyvybingumas ir Andriaus Mamontovo žmogiškumas. Pinigai, kaip pastebėjote, nėra svarbiausia.

Kvepalai, aksesuarai. Dieną naudoja kuklų tua­letinį vandenį arba kvepalus. Aksesua­rų mažai.

Mūšio laukas. Prezentacijos, baseinai, sveikatingumo klubai.

Ji panaši į... Demi Moor.

Pabaigai: Patyrinėjus įvairias apklausas, kuriose vyrų buvo klausiamą, ką jie laiko seksualiai patraukliomis moterimis, išvada tokia:„seksuali yra ta, kuri maloni visomis prasmėmis”.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker