Miegamojo pasaulis

Kodėl vyrai nebenori sekso?

Vis dažniau pastebite, kad jis keistai elgiasi. Tarsi vengtų jūsų. Pradedate galvoti, ar iš tikrųjų jus myli. Gal turi kitą? Tai įmanoma, bet nepulkite į paniką. Anksčiau ar vėliau viskas paaiškės. Vyrai paprastai ne tokie sumanūs, kad meilužę nuslėptų ilgiau nei dvi savaites. Jeigu ilgai elgiasi keistai, galite būti rami- priežastis kita.

Kaltas gali būti nuovargis ar nemalonumai darbe. Nors vyrai linkę palikti savo problemas už miegamojo durų, ilgalaikiai stresai slopina norą mylėtis. Pasidomėkite, kas jį slegia.

Daug rimtesnė priežastis- rutina miegamajame. Gal vyras traktuoja jus kaip nuobodžią kasdienę pareigą? Gal pati atgrasėte jį nuo sekso? Savo įpročiais arba elgesiu galite nesąmoningai slopinti vyro aistrą:

 • Kalbėdama, kad nemėgstate erotikos. Moterys mėgsta pabrėžti „tų reikalų” nereikšmingumą. Taip jos tikisi atrodyti padorios ir pelnyti partnerio pagarbą. Deja, efektas priešingas: vyrai šalia tokių moterų jaučiasi suvaržyti. Nepamirškite, kad vyriškoji lytis rūpestingumą, jautrumą ir meilę išreiškia seksu. Žinoma, nebūtina visuomet su džiaugsmu bėgti į miegamąjį. Bet kam apsimetinėti, jei iš tiesų tai mėgstate.
 • Nesirūpindama meilės meno tobulinimu. Vyrą gali atbaidyti vienodos mylėjimosi pozos, jūsų nenoras išbandyti naujoves. Vis naujų įspūdžių ieškojimas yra natūralus žmogaus poreikis. Vyrus ypač jaudina analinis ir oralinis seksas, masturbacija dviese. Būtent to labiausiai nemėgsta moterys. Jeigu mylite ir geidžiate savo partnerio, kartais pažvelkite į seksą jo akimis.
 • Nekalbėdama apie savo pomėgius. Būtina kalbėti apie tai, ko tikitės miegamajame. Tokie pokalbiai leidžia geriau pažinti vienas kitą, be to- žadina geismą. Dažniausiai vyrui sunku suprasti draugės poreikius. Neverta laukti, kol jis atspės, lengviau pačiai apie tai papasakoti.
 • Retai pasiduodama spontaniškumui. Spontaniškumas suteikia santykiams nuoširdumo ir nepaprastai jaudina. Du vienas kitą mylintys žmonės turėtų mylėtis tada, kai to nori. Nesvarbu, kad vidurdienis arba tuoj iš mokyklos grįš vaikai. Geriausias seksas- be jokio pasiruošimo ar ritualų.
 • Nesirūpindama savimi. Erotikos švieselės miegamajame gęsta, kai nustojate rūpintis savo išvaizda arba intelektu. Išvaizda vyrams- svarbiausias signalas, sukeliantis arba nuslopinantis geismą. Ypač juos atgraso pernelyg plaukuotos kojos ir pažastys, nutukimas, negraži oda, neprižiūrėtos rankos ir pėdos. Nepalankiai nuteikia ir blogas kūno kvapas.
 • Perdėtai rūpindamasi savimi. Geismą gali slopinti ir perdėtai savimi besirūpinanti moteris. Prie tokių vyrai bijo prisiliesti, nes tuoj pat suvelia šukuoseną, išsitepa pudra ar nuvalo lūpų dažus.
 • Nekreipdama dėmesio į apatinį trikotažą. Labiausiai geismą slopina netikusios kelnaitės arba nudėvėta liemenėlė. Be to, nuo moters kojų vyrai mieliau nutrauktų kojines, o ne pėdkelnes.
 • Mylėdamasi tik tamsoje. Vyrai myli akimis. Jų vaizduotę audrina gundančiai nusirenginėjančios moters vaizdas, ant grindų nukritę rūbai. Vyrų geismas užgęsta, kai nusirengiate gretimame kambaryje ir einate į miegamąjį tik užgesinusi šviesą. Partneris nemato jūsų reakcijų, o tamsa atima pusę malonumo.
 • Suversdama jam kaltę dėl nevykusio lytinio akto. Į seksualinį pasitenkinimą veda kelias, kuriuo einate dviese. Kiekvienas gauna tiek, kiek atiduoda. Apie savo pojūčius galite šnekėtis per aktą. Kaltinimai pasimylėjus stiprina kaltės jausmą ir slopina geismą.
 • Atskleisdama savo intymią patirtį. Moterys akcentuoja, kad visada buvo geidžiamos ir mylimos. Tikisi, kad tokie pasakojimai sukels vyrams pavydą ir sudomins. Bet daugeliu atvejų, jie tik slopina geismą: vyrai nemėgsta, kai lyginamas jų seksualinis pajėgumas.
 • Atstumdama savo manieromis. Vyrus atstumia perdėtas moters jausmingumas, polinkis guostis. Taip pat- išdidumas (jie bijo gražių ir pasipūtusių moterų), perdėtas koketiškumas, nuolatinė kritika. O kas žavi? Linksmas būdas, pasitikėjimas savimi, paslaptingumas (partneris neturi visko apie jus žinoti) ir nepriklausomybė. Vyrai tikrai nealpsta dėl nuo jų priklausančių moterų. Tačiau dėl savarankiškų, galinčių palikti bet kurią akimirką, pasiryžę viskam.
Image by gpointstudio on Freepik

Seksualiniai mitai

Seksualiniai mitai sugriovė ne vienos poros intymų gyvenimą. Štai keletas labiausiai paplitusių ir klaidingų:

 • Seksas yra instinktyvus, o ne išmokstamas. Iš tiesų, jūs negimėte mokėdama mylėtis. Kaip ir daugelį kitų dalykų gyvenime, teko to išmokti. Tačiau skirtingai nuo kitų gebėjimų, tėvai nepadėjo ir nepatarė. Dar daugiau- savo tylėjimu įteigė, kad tai kažkas tokio, apie ką garsiai nekalbama. Todėl moterims sunku atvirai šnekėti apie seksą su partneriu. Vyrai kenčia nuo panašaus mito: kad instinktyviai privalo žinoti, kaip patenkinti moterį. Jei norite, kad seksas būtų pilnavertis, mokykitės mylėtis kartu su partneriu. Nesidrovėkite, šnekėkitės apie tai, kas teikia didžiausią malonumą. Taip išmoksite patenkinti vienas kitą.
 • Seksas vargina. Dažnai seksas suvokiamas kaip sunki užduotis – jis privalo patenkinti ją, ji privalo pasiekti orgazmą. Džiaugsmui, atsipalaidavimui ir mėgavimuisi nelieka vietos. Tačiau seksas nėra pareiga ar užduotis, kurią būtina atlikti.
 • O moteris turi būti sunkiai pasiekiama. Net lovoje. Moterys įsivaizduoja, kad būti iniciatoriumi vyro užduotis. Jis turi prieiti, suvilioti, geisti jūsų. Mylintis irgi tikitės jo aktyvumo. Tačiau kodėl? Argi netrokštate artumo? Kas trukdo žengti pirmą žingsnį -nepasitikėjimas ar įsitikinimas, kad tai vyro reikalas? Manote, kad vyrams nepabosta nuolat prašyti švelnumo? Anaiptol, jiems Į patinka būti viliojamiems!
 • Jeigu partneris turi seksualinių fantazijų, ir jis nepatenkintas seksu su manimi. Erotinės fantazijos būdingos daugybei Žmonių. Jos padeda praturtinti seksualinį gyvenimą. Tiriant paaiškėjo, kad puikiai savo seksualinį gyvenimą vertinančios moterys fantazuoja apie seksą kelis kartus dažniau nei tos, kurios nepatenkintos savimi arba partneriu. Pabandykite fantazuoti apie tai, ko nedrįstate išbandyti. Tai gali būti oralinis seksas, mylėjimasis viešoje vietoje arba neįprastu būdu. Nebijokite savo fantazijų. Pasidomėkite, ar jų turi partneris. Galbūt kai kurios pasirodys jums priimtinos.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker