Miegamojo pasaulis

Kinų kūniškos meilės paslaptys

Senovės kinams meilės menas prilygo filosofijai. Vyrų lyties organas pagarbiai vadintas „nefrito stiebu”, o moterų- „stebuklinguoju tarpekliu iki šių dienų išlikusiuose traktatuose apie kūniškąją meilę yra ko pasimokyti ir mums.

Prieš šimtus metų žmogaus intymusis gyvenimas buvo analizuojamas gana atvirai. Senovės kinų išminčiai, užrašydami savo mintis apie gyvenimo prasmę ar pasaulio sandarą čia pat paaiškindavo, kaip vyrui pristabdyti sėklos išsiveržimą ir šio proceso naudą bei privalumus. Štai VII a. gyvenęs išminčius Sun Siniao, beje, skiepų nuo raupų ir parako išradėjas, svarbiausiu savo atradimu laikė mokymą, kaip gyventi ilgiau nei 100 metų. Tam viso labo reikia taupyti savąjį „džčin”, t.y. ejakuliuoli tik po penkių tūkstančių „dūrių”! Tik tiek.

Svarbiausia- kontrolė

Visa kinų meilės filosofija paremta kertiniu teiginiu- vyras privalo kontroliuoti savo energiją. Šis gebėjimas, jų manymu, neateina savaime, to mokomasi daugybę metų. Filosofinių traktatų apie seksų rinkinyje „Harmoningos santuokos menas” galima rasti vertingų patarimų, aktualių ir šių laikų vyrams. Štai kokie pratimai padeda kontroliuoti sėklos išsiveržimų:

  • Gulint ant nugaros. 50 kartų sutraukti išangės raumenis. Pratimą atlikti keletą kartų per dieną,
  • Daryti tą patį, tik kita poza- atsiklaupus ir delnais atsirėmus į kietą pagrindą, žemai nuleidus galvą.
  • Kiekvieną kartą šlapinantis, sulaikyti srovę ir įsidėmėti, kokie raumenys padėjo tai padaryti. Keletą kartų per dieną juos sutraukinėti ir atpalaiduoti.
  • Masažuoti kapšelį ir sėklides- spausti jas delne, kol bus justi nedidelis skausmas. Šį pratimą per dieną reikia atlikti liek kartų, kiek vyriškiui metų.

Daugelis šių laikų medikų įsitikinę, jog lytiniai aktai be ejakuliacijos gali sukelti impotenciją. Senovės kinai tvirtino ką kita: „Kai išsiveržia sėkla, ūžia ausyse, akys pasidaro rūškanos, laužo kaulus ir sąnarius. Nors ir patiri trumpą pasitenkinimą, vėliau tarsi užslenka „juoda juosta”. Jeigu aktą užbaigi be ejakuliacijos, jėgų užtenka ilgam“.

Reikia pripažinti, kad tuose kinų mokymuose gausu vyriško egoizmo apraiškų- saugoti sėklą, kad neišeikvotum energijos, kad ilgai gyventum ir pan. Kad ir kaip ten būtų, šis egoizmas moterims išėjo tik į naudą, mat vyrų siekimas saugoti ir be reikalo nešvaistyti sėklos leido joms patirti gerokai daugiau bei stipresnių orgazmų nei per „normalų” lytinį aktą. Šiuolaikiniai seksologai teigia, kad didžiausia daugelio porų bėda- pernelyg greitai baigtas aktas. Taigi žinant šį faktą, aukščiau pateikti patarimai vyrams būtų visai naudingi.

Image by Freepik

Mylėkis į sveikatą!

|domu tai, kad kinų meilės traktatuose, kuriuose buvo analizuojama sekso technika, nutylimas moters vaidmuo. Pažymima tik tiek, kad moteris negali atlikti jokių nereikalingų judesių, nes per greitai „ištekės” ta energija, kuria turi „pasisotinti” vyras. O jei moteris stebi vyro suartėjimų su kita, jokiu būdu neturi jausti pavydo, kuris akimirksniu apnuodija aistrą.

Sekso technika, aprašyta kinų meilės traktatuose, liudija, jog ši tauta intymiausius žmonių santykius vertino gana pragmatiškai- mylėkis ir išgysi nuo visų ligų. Štai keli pavyzdžiai:

  • Moteris atsigula ant nugaros, sulenkia kojas, pritraukdama pėdas prie sėdmenų. Vyras gulasi šonu, į makštį įveda varpą ir lėtai atlieka devynias frikcijas. Tai kartojama devynis kartus. Tada aktas baigiamas. Per dieną atliekami devyni tokie aktai. Taip mylėtis kasdien, devynias dienas. Tai stiprina vyrų kaulus ir gerina moterų makšties mikroflorą.
  • Vyras atsigula ant nugaros. Moteris „įsitaiso” viršuje. Varpa į makštį įvedama kuo giliau. Moteris atlieka devynis judesius tai kartoja septynis kartus. Aktas baigiamas. Kinai tikėjo, kad „mankšta” didina vyrų fizinę galią ir gydo moterų menstruacijų ciklo sutrikimus. Kad rezultatai būtų akivaizdūs, rekomenduojama tai atlikti septynis kartus per dieną. „Kursą” tęsti dešimt dienų.

Kodėl mums nepabandžius taip pasimankštinti? Ne dėl tų ciklo sutrikimų… Paprasčiausia, kad patirtume nuotykį. Kad būtų šviesiau, kad neprailgtų laukti pavasario. Tik nepamirškite parašyti pareiškimą atostogoms- mylėtis pagal kinus reikia daug laiko…

Meilė- kova?

Mes, europiečiai, meilę dažniausiai suprantame kaip aistringą dviejų širdžių bei sielų susijungimą. Kinai mano, kad aistra- tik išorinis „apvalkalas”, už kurio slypi amžina dviejų lyčių kova. Lytinis aktas, jų manymu, tai dviejų lygiaverčių varžovų susirėmimas. Vyksta kova, kurioje abu stengiasi vienas iš kito gauti kuo daugiau energinės Jėgos.

„Santykiaujant apie „varžovą” dera galvoti kaip apie pigų molinį puodelį, o apie save- kaip apie brangakmenį. Buvimas su moterimi lovoje- tas pats, kas šuoliuoti nežabotu žirgu arba vaikščioti kalavijo ašmenimis”,- moko kinų meilės traktatai. Ir nė žodžio apie meilę, taurius jausmus. Kodėl? Pasirodo kinų garbinamas moteriškasis pradas (In) laikytas stipresniu, pranašesniu už vyriškąjį (Jan). Todėl meilės menas- Dao- buvo grindžiamas mokymu, kaip stiprinti vyriškąjį, dieviškąjį pradą, „mintant” moteriškojo, žemiškojo prado, energija.

Kaip tai atrodydavo realybėje? Panašu, kad prisidengdami filosofinėmis tiesomis kinai paprasčiausiai naudojosi moterimis kaip priemone, padedančia išsaugoti gerą sveikatą ir jaunystę. Tik paklausykite: „Vyras neturi moteriai atiduoti savo sėklos. Jis privalo „įaistrinti“ spermą ir pasilikti ją sau.- Tai pakelia tonusą, jaunina organizmą“ Beje, juo jaunesnis tas moteriškasis pradas, juo didesnis jaunėjimo efektas. Negana to, senovės kinų meilės meno žinovai tvirtino, kad vyrui jokiu būdu negalima santykiauti tik su viena moterimi. „Labai svarbu santykiauti su kuo daugiau jaunų moterų. Sėklai leisti išsiveržti tik vieną kartą. Tada kūnas pasidaro lengvas, ir ligos jį palieka“, – rašė kinų išminčius Penczu. Kalbama, kad jis pats turėjo devyniolika žmonų ir devynis šimtus nuolankių „garbintojų”.

Dao meilės mokymuose nurodytos tokios taisyklės: fiziškai stiprus jaunuolis orgazmo saldumą gali justi du kartus per dieną, šiek tiek silpnesniam- pakaks ir vieno karto. Trisdešimtmečiai turėtų apsiriboti viena ejakuliacija per dieną. Keturiasdešimtmečiui malonumais dera mėgautis kartą per 3 dienas, penkiasdešimtmečiui- kartą per 5 dienas, šešiasdešimtmečiui- kartą per 10 dienų. Septyniasdešimtmetis meilės malonumą patirti turėtų vieną kartą per mėnesį.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker