Gyvenimas

Ar žinote kuo kvepia meilė?

Kvapus įsimename ryškiausiai. Vaikystės kvapai, vėl netikėtai užuosti, „atšildo” atmintį ir sužadina prisiminimų griūtį. Pirkdama „sintetinį” tortą, nostalgiškai prisimenu kalėdinio močiutės pyrago kvapą- ir širdyje jau šventė!

Tačiau yra kvapas, persmelkiantis visą gyvenimą. Nenusakomas, negailestingas, nepakartojamas, strėle įsirėžęs atmintin: meilės kvapas.

Nekalta karamelės saldybė „… Joniukas pasislėpė už pečiaus. Vakare parlėkė laumė ragana ir nuo slenksčio ėmė uosti orą: „Kvepia vaiku! Anas kažkur yra pasikavojęs!..”

Raganų uoslė pasakiška! Moterų uoslė, šiaip ar taip, jautresnė nei vyrų. Kūdikio kvapas švelniausias pasaulyje. Be to, kiekviena mama žino, kad jos atžalėlės kvapas- nepakartojamas. Kodėl myluodama ji nuolat pakši į viršugalvėlį ar skruostuką? Ji ne tiek bučiuoja, kiek uodžia! Kai kuriose pasaulio šalyse žodis „bučiuoti” taip pat reiškia „uosti”.

Vos gimęs kūdikis jau rauko nosytę: atrodytų, jis nesužavėtas pasauliu, tačiau jis- uodžia! Iš kvapo naujagimis atskiria motiną ir susiranda burnyte jos krūtį. Motina nešioja naujagimį, glausdama galvytę prie skruosto: ji įsidėmi kvapą, kuris nuo šiol jai mieliausias pasaulyje.

Karamelę keičia muskusas

Su amžiumi mūsų skonis keičiasi: ima traukti kitokie kvapai. Vaikai per kilometrą užuodžia konditeriją: jie kvaišta dėl karamelės, šokolado, vaisių kvapų (gal todėl ir patys kvepia saldainiais?). Lytiškai bręstantiems malonesnis už karamelės aromatą tampa… muskuso kvapas.

Ne šiaip sau kai kuriose gentyse žmonės sveikinasi pasitrindami nosimis. Apsiuostyti susipažįstant yra labai svarbu. Manote, kad civilizuotoje visuomenėje tai nepadoru? Tačiau neišvengiamai ir paslapčia tai darote. Priartėjus nepažįstamajam arčiau nei per metrą, tavo nosis įsitempia, šnervės suvirpa. Netrukus susiraukusi nusuki nosį arba suintriguota palinksti arčiau… Tik nesakykite, kad simpatija ar antipatija nuo to nepriklauso: žmogus, kurio kvapas nemalonus, vargu ar taps simpatingas (nebent nusiprausęs). Vaikai paprastesni. „Ar tu čia smirdi?” – klausia pyplys pagirioto dėdės.

Kvapai- pagrindinė priežastis, dėl kurios viešasis transportas yra tikra kankynė. Kai esi priversta uosti svetimo vyro pažastis, mėnesį netrinktą senutės kuodą arba damos šukuoseną, ant kurios supiltas visas buteliukas kvepalų, greitai gali tapti mizantrope. Nosimi nejučia surūšiuoji keleivius į tris kategorijas: pirmieji nesiprausia; antrieji nesiprausia, tačiau išsikvėpina (bet tavęs neapgausi, ir tu pasitrauki nuo jų tolėliau); tretieji ir prausiasi, ir kvėpinasi- jie tau pakenčiami arba ne, priklausomai nuo aromato.

Nosies evoliucija

Ar jums neatrodo keista, kad iš visų veido dalių, lyginant su žmogbeždžione, labiausiai evoliucionavo žmogaus nosis? Jos Didenybė įžūliai išsikišo į priekį ir tapo pagrindiniu veido akcentu. Anatomai negali šito įtikinamai paaiškinti. Toji nosis- it rakštis moteriškame veidelyje: moteris priekabiai apžiūrinėja ją veidrodyje: būtų gražuolė, tačiau nosis… Kodėl vyrams stambi nosis netgi tinka?

Jei tave traukia jo kvapas, o jis svaigsta nuo tavojo- tai jau įspėjimas, meilės biochemija: jūsų imuninės sistemos tinka viena kitai.

Atsakymas, įtariu, nepadoriai paprastas: vyrai myli mus akimis, o geidžia- nosimis!

Paistalai, kad iš nosies galima spręsti apie vyro falo dydį: gali ir apsirikti. Ryšys tarp šių organų visgi yra: nosis atstovauja vyriškumo šakniai ir netgi yra panaši į ją savo konstrukcija. Užuodus jaudinantį kitos lyties kvapą, akytkūniai, esantys nosies sienelėse ir šnervėse, pritvinksta kraujo taip pat kaip ir vyriškumo šaknies akytkūnis. Taigi nosis pirmoji priima seksualinius signalus bei sužadina savo „antrininką”.

Niekad nesijuokit iš vyro nosies. Dydis nesvarbu- svarbiau jos uoslė…

Nesugaunamasis feromonas

Dar neseniai seksologai tvirtino, kad žmogiškojoje meilėje uoslė ne tiek svarbi, kiek sueities būdai ar moralė. Tiesa, kai kurie užsispyrėliai tvirtino, kad nosis reaguoja į seksualiai jaudinantį kvapą pirmiau nei akys ar ausys. Kad patys to nesuvokdami seksualinį partnerį pasirenkame būtent pagal kvapą. Pasak žymios Lotynų Amerikos rašytojos Isabelės Aljendės, „mokslas tik dabar patvirtino tai, ką bet kuri moteris, per daug nesigilindama, žino jau du tūkstančius metų: meilės geismas gimsta nosyje”.

Ne taip neseniai mokslo nustatyta: mes skleidžiame ne fluidus ii ne bangas, o feromonus! Tai jie įsimylėjėlį varo iš proto ir verčia jį krėsti kvailystes.

Žmogaus feromonai, kaip tvirtina jų žinovė Isabelė Aljendė,- stripriausi afrodiziakai. geismo žadintojai. Pasak jos, lytiškai susijaudę, mes skleidžiame jūros kvapą, panašų į moliuskų ar žuvų. Izabelė Aljendė užaugo Čilėje, vandenyno pakrantėje, taigi turėjo su kuo palyginti. Lietuviui tie moliuskai nėra tokie patrauklūs…

Slaptas moters ginklas

Dauguma moterų pakvaišusius dėl kvepalų. Jos nori kvepėti jaudinamai, gundančiai, ypatingai! Trokšta užburti per atstumą, kad suintriguoti vyrai sektų paskui, o varžovėms nuknebtų nosys. Dar daugiau, moteris nori kvepėti nepakartojamai! Laimei, tie patys kvepalai, susimaišę su individualiu kūno kvapu, įgauna specifinį pokvapį.

„Geriau išeisiu iš namų neapsirengusi, negu nepasikvėpinusi”,- tvirtina kai kurios koketės. Iš namų jos visad išeina ginkluotos: bekvapė moteris- beveidė moteris! Moteris intuityviai kvėpina erogenines zonas ar vietas, kuriose yra apokrininių liaukų sankaupos: pažastis, ausų lezgelius, griovelį tarp krūtų, riešus… Ji pasitelkia kitų mielų gudrybių: lūpų dažus, auskarus, pakabučius, apyrankes… Tai moteriška amunicija, kurią vien demonstruojant stiprioji lytis pasiduoda be kraujo.

Image by prostooleh on Freepik

Vyrai bodisi aromatais nuo lentynų, bet apsąla, užuodę jį ant moters kūno. Ar žinote, kodėl koketuodamos kartais atsilošiate, iškėlusios rankas? Pažastys juk nėra dailiausia jūsų kūno vieta, tačiau… jos kvepia! Tokio fenomeno nerasite tarp žinduolių. Kai žmogus atsistojo ant kojų, dar daugiau, kai jis pažvelgė savo mylimajai į akis ir ėmė mylėtis atsisukęs veidu į veidą, kvapiosios pažastys tapo tikru seksualinės evoliucijos pasiekimu. Ne veltui reklama nesiliauja atakuoti mūsų su tuo pH.

Kasdien mes prausiame savo kūną, atsikratome natūralaus jo kvapo ir tuoj pat apsišlakstome kvepalais… kurie yra ne kas kita, kaip atskiestos kitų žinduolių liaukų išskyros! Kuo gyvulių feromonai geresni už mūsų? Matyt, čia ir yra šuo pakastas: mūsų pačių- per daug geri ir pernelyg lytiškai erzina, kad skleistume juos nuolat ir kiekvienam!

Vyrą iš kvapo pažinsi

Vyriškas kvapas, kaip žinia, skiriasi nuo moteriško. Kartais jis mus neapsakomai erzina. Bet ožiu trenkia tik tas, kuris užsispyręs nesiprausia. O kartais, jam prisiartinus, imi ir kažko susijaudini. Beveik liesdama nosimi jo kaklaraiščio mazgą, imi svaigti. Gal nuo jo intelekto? Greičiausiai užuodei kvapą, kuris atitinka tavąją imuninę sistemą. Todėl tau patinka jo smakras, jo pažiūros, jo kaklaraištis… Ir jeigu vyras mėgina veidu įsikniaubti tau į plaukus, jauti: tik vienas žingsnis- ir judu geismo bedugnėje… Vaisingo amžiaus moterys sugeba užuosti specifinius vyriškus kvapus, kurių šaltinis- sėklidėse. Neraukite nosytės, jūs juos užuodžiate, tačiau neįsisąmoninate! Dėl šios priežasties vyro artumas- puikus natūralus mėnesinių ciklo reguliatorius. Jei jūsų vyras neknarkia, geriau miegoti su juo vienoje lovoje. Jeigu jis, aišku, prausiasi. Mat stiprus vyriško prakaito kvapas moterims sukelia agresiją. Ypač jautrios kvapams tampame ovuliacijos metu. Kadangi vyrai paprastai negali to nuspėti, patarkite brangiausiajam: nori likti gyvas bei išvengti barnių ir ašarų „be priežasties”- kasdien keiskis marškinius ir kojines!

Nosiai mielas fetišas

Portugalu kalba „fetico” reiškia kerus. Fetišas sukelia jo garbintojui seksualinį jaudulį: tai gali būti moters krūtinė, sėdmenys, ilgi plaukai arba bateliai, kojinės arba kitos jos tualeto detalės. Kvapas taip pat gali tapti fetišu. Seksualinį pasitenkinimą teikia tam tikro kvapo uodimas. Todėl fetišistai (beveik visad- vyrai) vagia moteriškus apatinius. Prancūzai šį keistą potraukį vadina reniflers.

Klausydama širdies balso ir draugų patarimų, pasikliaukite savo nosimi. Gera partija negali prastai kvepėti!

Uoslės svarba neįtikėtina! Netekę uoslės, mes prarandame ir lytinį geismą. Būna, kad uoslę iškreipia psichinė negalia. Psichiatrų tvirtinimu, baisiausias pamišimas yra tas, kurį lydi uoslės haliucinacijos. Ligonį persekioja tariama, tačiau nepakeliama smarvė. Dar sunkesnė negalia ir dar blogesnė prognozė, kai ligonis užuodžia neva nuo jo paties sklindantį puvėsių tvaiką.

Rudens dvelksmas

Nors jaunystėje mes kvepiame kaip gazelės, rūtos ir rožės, natūralus dvelksmas metams bėgant išsivadėja. Tai tinka ir vyrams (jaunystėje kvepėjusiems kaip tarzanai ir apolonai). Prisideda ydingi įpročiai bei ligos, kuriuos geri gydytojai diagnozuoja iš kvapo. Moterims atsiranda savų problemų: kontraceptinės tabletės smarkiai slopina natūralų liaukų kvapą; klimakteriniu laikotarpiu jis susilpnėja dėl estrogenų trūkumo. Visa tai gali tapti nesuvokiama, tačiau rimta sutuoktinio atšalimo priežastimi. Jausdamas, kad jam kažko trūksta, vyras ima ieškoti kvapo kitur… Brandus ruduo verčia itin susirūpinti intymiąja higiena bei dirbtiniais afrodiziakais. Labiausiai vyro potraukį pakerta nemalonus kvapas, kurio priežastis gali būti gardenella bakterijos makštyje, nykstantis polipas gimdoje arba tiesiog nevalyvumas. Turėkite omeny- pati moteris savo kvapo užuosti negali!

Kvapas- telegrama apie aistrą

Nepakartojamas mylimosios kvapas- Amūro strėlė, taikanti į primityviausią vyrų instinktą.

Kartais vyro kvapas moteriai reikšmingesnis už jo statusą, meilės aromatas- už proto balsą. Žinoma, pinigai bet kokiam vyriškiui prideda patrauklumo. Jis pavergia jus, išsipurškęs brangiausiais aromatais. Tačiau seno turtuolio žmona kažkodėl persikrausto į savo miegamąjį, teisindamasi migrena. Ji sapnuoja jauną liokajų, kuris kvepia kaip jaunas eržilas; šis kvapas galop priveda ją prie nuodėmės…

Kaltę dėl kai kurių tragiškų meilės dramų ir beprotiškų aistrų drąsiai galime versti nosiai. Mūsų neva sąmoningą gyvenimą valdo ir nematomos galios. Galbūt pasaulį ir valdo pinigai, bet mus valdo meilė, o meilę valdo… kvapas. Gali tiktai pasirinkti: turėti tai omeny ar aklai sekti jam iš paskos.

Nepiktnaudžiaukite jokiais kvepalais, ypač vakariniais. Sunkiąja artilerija galite užmušti gražiausius vyro ketinimus.

Be jokio saiko besimuilindamos ir besikvėpindamos, nustojate nepakartojamo natūralaus savo kvapo- stipriausio afrodiziako.

Klausydama širdies balso ir draugų patarimų, pasikliaukite savo nosimi. Gera partija negali prastai kvepėti!

Savo išrinktąjį atpažinsi iš kvapo. (Pinigai nekvepia, tačiau nepakenktų įkišti nosį ir į jo piniginę.)

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker