Ezoterika ir astrologija

Rytų horoskopas apie tavo gimimo valandą

Rytų astrologai mano, kad žmogaus gyvenimui įtakos turi ne tik metai ar diena, kuria jis gimė, bet ir valanda. Dvidešimt keturios paros valandos, pasak jų, atitinka rytietiškąjį dvylikos metų ciklą, t.y. visiems mums gerai žinomi gyvūnai globoja gimusiuosius ne tik tam tikrais metais, bet ir atitinkamą valandą.

Manoma, kad jie žmogui perduoda savo ryškiausius bruožus. Jei, tarkim, gimei smalsios nenuoramos Beždžionės metais Gyvatės laiku, tai visai tikėtina, jog esi racionalaus proto, šaltakraujiška ir nepaprastai įžvalgi natūra. Iš šio horoskopo sužinosi, kokia esi meilėje. Taigi tau tereikia žinoti savo gimimo valandą.

Žemiau pateikiame informacija, koks horoskopo gyvūnas atitinka gimimo valandą.

 • Žiurkė. 23.00- 1.00
 • Jautis. 1.00- 3.00
 • Tigras. 3.00- 5.00
 • Zuikis. 5.00- 7.00
 • Drakonas. 7.00- 9.00
 • Gyvatė. 9.00-11.00
 • Arklys. 11.00- 13.00
 • Ožka. 13.00- 15.00
 • Beždžionė. 15.00- 17.00
 • Gaidys. 17.00- 19.00
 • Šuo. 19.00- 21.00
 • Kiaulė. 21.00- 23.00

Žiurkės laikas (23.00- 1.00). Šiuo paros laiku gimę žmonės- dvilypės asmenybės. Supykę jie būna agresyvūs, o gerai nusiteikę- labai žavūs ir mieli. Moterys anksti pradeda galvoti apie būsimąjį partnerį- žino, kokio nori, atidžiai renkasi ir dažniausiai nesuklysta. Jos myli ištikimai ir „iki grabo lentos”. Savo išrinktajam atsiduoda visa siela ir, žinoma, kūnu. Jos galėtų miegoti nors ir apsiklojusios apsiaustu, svarbu, kad tik su mylimuoju. Vyrai Žiurkės dažnai piktnaudžiauja savo žavesiu.

Jaučio laikas (1.00- 3.00). Išskirtinis šių žmonių bruožas- pavydas, įtampa ir baimė dėl galimos partnerio neištikimybės- nuolatinė jų būsena. Tačiau jie viską išgyvena savyje, konfliktų nekelia. Moterys, gimusios Jaučio laiku, labiausiai vertina ištikimybę, pastovumą ir saugumą. Jei partneris to suteikti negali, tuoj pat jį palieka. Jos puikios žmonos ir motinos, jomis galima pasitikėti visais gyvenimo atvejais. Jaučio laiku gimę vyrai apdovanoti visomis tikro vyro savybėmis- yra stiprūs, patikimi ir valdingi. Dėl savo šeimos galėtų padaryti viską.

Tigro laikas (3.00- 5.00).

Užsidegantys lyg degtukai, energingi, avantiūristai- štai kuo skiriasi šiuo tamsiu paros metu gimę žmonės nuo kitų. Kur rizika- ten ir jie. Tigrai nugali visas kliūtis, stulbinančiai greitai pasiekia tikslą. Meilėje šie žmonės ekscentriški ir įnoringi. Jie vertina tik sau lygius žmones, stengiasi susirasti partnerį ne silpnesnį savo prigimtimi. Meilė Tigrams- tikra šventė. Jie moka džiaugtis kiekviena intymia akimirka. Šiuo paros laiku gimusios moterys- labai emocingos, tačiau ne sentimentalios. Vyrai Tigrai labiausiai už viską vertina savo nepriklausomybę, tačiau jų jausmai būna gilūs.

Image by Freepik

Zuikio laikas (5.00- 7.00). Žmonės, gimę ankstyvą rylą,- santūrūs, kuklūs ir geraširdžiai. Jie gerai žino savo vertę, todėl kartais atrodo savimylos. Moterys labai mėgsta vyrų dėmesį, flirtuoti joms- vienas maloniausių užsiėmimų. Tiesa, rimtus santykius aiškiai skiria nuo žaidimų. Meilėje šios moterys- patikimos partnerės. Zuikio laiku gimę vyrai santuoką vertina gana konservatyviai- jie labai gerai apgalvoja savo pasirinkimą ir tik tada veda. Mylimosioms jie švelnūs ir nuolaidūs.

Drakono laikas (7.00- 9.00). Tai- laimės kūdikiai. Šiems žmonėms nepaprastai sekasi meilėje. Deja, šiuo laiku gimusios moterys, kur kas dažniau būna mylimos, nei, pačios įsimyli. Jos greitai susidomi priešingos lyties atstovais, tačiau jų širdis užkariauti gali tik idealą atitinkantis vyriškis. Drakono laiku gimę vyrai nekenčia veidmainystės, smulkmeniškumo. Jie labai vertina savo laisvę, todėl ilgai nesiryžta tuoktis.

Gyvatės laikas (9.00- 11.00). Šie žmonės dažniausiai būna visų dėmesio centre- aplinkiniai žavisi jų ramybe ir išmintimi. Puiki Gyvačių intuicija pasiūlo geriausias išeitis iš kebliausių situacijų. Gyvatės laiku gimusių moterų žavesys tiesiog hipnotizuoja vyrus. Tai paslaptinga būtybė, netgi sutuoktinis negali jos suprasti iki galo. Šiuo laiku gimę vyrai taip pat labai patrauklūs, turi gerą humoro jausmą, tačiau yra šiek tiek vėjavaikiški.

Arklio laikas (11.00- 13.00). Meilė ir šeima užima didžiąją šių žmonių gyvenimo dalį. Moterys, gimusios šiuo laiku, yra linksmos, simpatiškos, mėgstančios nuotykius. Dėl meilės padarytų viską. Dažniausiai tokios moterys pačios kuria šeimos gerovę, yra namų siela. Arklio laiku gimę vyrai pasižymi stulbinančia energija, todėl visą gyvenimą ieško, kur tinkamai ją panaudoti. Vertina švelnias, nuolankias partneres.

Ožkos laikas (13.00- 15.00). Šie žmonės labai nemėgsta vienatvės, todėl neretai skuba su kuo nors susieti savo gyvenimą. Deja, meilėje jiems kyla nemažai sunkumų. Gal dėl to, kad yra drovūs, kaprizingi bei šiek tiek pesimistiški? Moterys santuokoje ieško užuovėjos nuo dvasinių sukrėtimų ir materialinių sunkumų. Jos nemėgsta dominuoti, dažniausiai pasitraukia į partnerio šešėlį. Ožkos laiku gimę vyrai labai jautrūs, greitai pažeidžiami, gyvenimo draugę renkasi labai atidžiai.

Beždžionės laikas (15.00- 17.00). Jie savimylos ir egoistai, tačiau nepaprastai gerai sugeba visiems patikti. Šiuo laiku gimę žmonės šeimą kuria vėlai- pirma pasidžiaugia nerūpestingu gyvenimu. Moterys patrauklios, lengvai bendrauja, puikiai jaučiasi kiekvienoje kompanijoje. Deja, joms sunku susirasti tinkamą partnerį- vyrams kelia labai daug reikalavimų. Beždžionės laiku gimusiems vyrams sunkiai sekasi pažaboti savo aistrą- jie nuolat ieško meilės nuotykių.

Gaidžio laikas (17.00- 19.00). Šiems žmonėms aplinkinių dėmesio reikia kaip duonos. Galbūt todėl jie nuolat įsivelia į intrigas, meilės trikampius. Jų meilės istorijas lydi tai euforija, tai ašaros. Šiuo laiku gimusios moterys puikiai žino, kaip užkariauti vyrų širdis, tačiau nėra plevėsos- vertina pastovius santykius, namų jaukumą. Vyrai- įspūdingos išvaizdos, ryškios asmenybės. Viską, ką turi, pasiekia atkakliu darbu. Mėgsta „kolekcionuoti” pažintis su moterimis.

Šuns laikas (19.00-21.00). Santuoka šiems žmonėms- šventas reikalas. Pagrindinis jų koziris meilėje- ištikimybė ir kantrybė. Šiuo laiku gimusioms moterims nieko nėra svarbiau už šeimą. Neretai jos visą savo dėmesį skiria vaikams, tuo užgaudamos sutuoktinį. Šuns laiku į pasaulį atėję tyrai labai prieraišūs ir nereiklūs- jie džiaugiasi net mažiausiu partnerės dėmesiu. Išskirtinis šių vyrų bruožas- didelis atsakomybės jausmas.

Kiaulės laikas (21.00- 23.00). Šių žmonių gyvenimą nuolat lydi meilė ir neapykanta. Jie greitai susižavi, bet greitai ir nusivilia. Gimusieji Kiaulės laiku trokšta neįpareigojančių santykių, tačiau kai sutinka didžiąją gyvenimo meilę, atiduoda jai širdį. Moterys dažniausiai būna geros šeimininkės, puikios motinos. Jos patiklios, niekada neapgaudinėja partnerio. Šią valandą gimę vyrai baiminasi gilių jausmų ir lengvai įsižiebiančios aistros. Jie tvirtai stovi ant žemės ir gerai žino, kaip iš bet ko gauti naudos.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker