Miegamojo pasaulis

Ką dievina moterys- 25 keliai į orgazmą

Mūsų vyrai ne tokie jau blogi kai nori, gali nustebinti ypatingu dėmesiu, jautrumu ir išradingumu. Ruošdamos šį straipsnį apklausėme kelias dešimtis moterų, kurios papasakojo, be kokių dalykų seksas neteiktų tiek džiaugsmo. Jų mintys, be abejo, tau nebus jokia naujiena, tačiau tavo vyrui ar draugui- išties vertinga informacija.

Taigi apie ką svajoja ir ką labiausiai mėgsta moterys.

1. Kai vyriškis be prašymų ar priminimo užsimauna (ir, žinoma, užsimiršęs nepalieka jo makštyje). Didelės moters pagarbos nusipelno tas,. kuris iš anksto pasirūpina saugiu seksu- pasidomi, ar nepavojingos dienos, ar gali mylėtis nesisaugodamas.

2. Kai jis švelniai bučiuoja pakaušį, kaklą ir nugarą tarp menčių.

3. Kai šnabžda šiek tiek nepadorius ir geidulingus žodžius.

4. Kai glamonėja delnus, vidinę šlaunų dalį bei klubus -šių vietų oda ypač jautri.

5. Kai nesidangsto paklode, leidžia jį apžiūrinėti ir liesti tai ką moteris geidžia. Gal ir keista, tačiau daugelis vyrų nemėgsta būti partnerės seksualinio dėmesio centras. Psichologai tvirtina, jog tai- homofobijos- baimės patraukti savo lyties atstovų dėmesį- pasekmės. Įdomu, kad dėl to kai kurie vyrai savo žmonoms neleidžia liesti intymiųjų vietų.

6. Kai vyras žino, kur yra klitoris ir kam jis reikalingas. Juokas juokais, tačiau kai kurie stipriosios lyties atstovai tik teoriškai žino apie šią erogeninę zoną ir nelabai nutuokia, kaip ją stimuliuoti, kad suteiktų tikrą palaimą,- vieni šią vietą trina tarsi dėmę nuo stiklo, kiti spaudo lyg durų skambutį. Moteriai nieko nėra maloniau, negu kai prie klitorio liečiasi švelnus partnerio liežuvis.

7. Kai mylimasis į lovą nuneša ant ranką.

8. Kai pasimylėjęs glosto moters veidą ir šypsosi.

9. Kai jis švelniai kandžioja spenelius. Daugeliui moterų patinka kandžiojimasis, tik, žinoma, atsargus ir švelnus. Geismą kelia ne lik spenelių, bet ir delnų, pirštų pagalvėlių, kaklo ir netgi intymiųjų vietų kandžiojimas (kartais tai veikia labiau už prisilietimą rankomis ar liežuviu).

10. Kai vyras nesidrovi pasakyti, kad trokšta sekso. Tiesiog dabar.

Image by pressfoto on Freepik

11. Kai mylimasi klasikine poza. Šitaip mylėdamasi moteris gali žiūrėti vyrui į akis ir bučiuotis. Tai ją ypač jaudina. Seksologai tvirtina, jog yra moterų, kurios mylėdamosi tokia poza pajunta orgazmą dar varpai nepasiekus makšties.

12. Kai partnerio kūnas yra švarus. Vyras gali būti didžiausias sekso virtuozas, tačiau jei nuo jo sklis nemalonus kvapas, moteris apie susijaudinimą (o juolab orgazmą) galės tik pasvajoti. Gaivus vyriškio kūno kvapas geismą sužadina greičiau negu jo glamonės!

13. Kai prieš pat orgazmą frikcijos būna greitos. Daugelis moterų prisipažino, kad ne kartą nepasiekė orgazmo tik dėl to, kad partneris staiga sulėtindavo tempą arba ištraukdavo varpą, nenorėdamas išsilieti.

14. Kai vyras bučiuoja kojų pirštus. Tokius rafinuotus meilės žaidimus mėgsta beveik visos, tačiau ne kiekviena gali tuo mėgautis- vyrų fantazija kažkodėl „nenukeliauja“ iki moters pėdų.

15. Kai vyras sako nuoširdžius komplimentus, kokia graži ir seksuali jo moteris.

16. Kai vyras mūvi „šeimyninines” trumpikes. Beveik visos moterys pripažino, kad tai- pati seksualiausia vyro aprangos dalis.

17. Kai vyras, sujaudinęs moterį, toliau ją glamonėja ir neskuba pereiti prie „paties svarbiausio”. Kai kurias moteris tai tiesiog veda iš proto! Iš meilių katyčių jos virsta išalkusiomis tigrėmis, o vyrams tik to ir tereikia…

18. Kai vyro kūnas yra stiprus ir raumeningas. Netiesa, kad moterys myli ausimis, akimis- taip pat. Niekam ne paslaptis, kad kuo vyresnė moteris, tuo labiau ją gundo nuogas vyro kūnas. Kai kurios pašnekovės prisipažino, jog jų geismą slopina partneris, aptekęs riebalais.

19. Kai su vyriškiu galima atvirai kalbėtis pačiomis intymiausiomis temomis nesibaiminant, kad įis šaipysis ar užpyks.

20. Kai po moters orgazmo vyras neskuba ištraukti varpos.

21. Kai vyras netingi paieškoti vis naujų erogeninių partnerės zonų. Beveik visos moterys pripažino, kad niekas taip nesumažina seksualinio apetito kaip rutina. Vyras, kuris nesivargina tobulinti sekso technikos ir ieškoti, kas moteriai teiktų dar didesnį malonumą, rizikuoja likti „už borto”.

22. Kai vyriškis nesisieloja dėl varpos dydžio.

23. Kai partneris, atsegęs liemenėlę, nepalieka jos tabaluoti ant kaklo.

24. Mylėtis tuo metu, kai truputį norisi šlapintis. Dėl įvairių fiziologinių priežasčių tuo momentu ypač efektyviai stimuliuojamas G taškas, todėl moteris jaučia ypatingą susijaudinimą.

23. Vyrus, kurie visus išvardytus dalykus žino be jokių gudrių žurnalų pamokymų.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker