Ezoterika ir astrologija

Kuo buvai praėjusiame gyvenime…

Reinkarnacijos teorijos šalininkai mano, kad į pasaulį ateiname ne vieną kartą. Po mirties galime įsikūnyti visiškai kitoje istorinėje epochoje, kitame pasaulio krašte. Kiekvienas naujas gyvenimas suteikia naujos, tobulinančios patirties.

Didžioji dalis žmonių užmiršta savo praeitį. Manoma, kad į naują gyvenimą iš ankstesniųjų atsinešame charakteno, elgesio savybes, kai kurias baimes.

Siūlome tau pažaisti. Žemiau susiradusi savo gimimo dienos datą sužinosi, kuo buvai praėjusiame gyvenime, kokios patirties įgijai ir kaip visa tai atsiliepia dabartiniam tavo gyvenimui.

 • Burtininkė (liepos 11- 20, rugsėjo 13- 22, lapkričio 13- 22).
 • Čigonė (kovo11- 20, birželio 22- rugpjūčio 1, gruodžio 13- 12).
 • Geiša (gegužės 11- 21, birželio 12- 21, spalio 14- 23).
 • Šokėja (vasario 1- 10, kovo 21- 31, rugpjūčio 13- 23).
 • Favoritė (kovo 1- 10, liepos 2- 12, spalio 24- lapkričio 2).
 • Vergė (rugpjūčio 3- 12, rugsėjo 23- spalio 3, lapkričio 3- 12).
 • Indė (sausio 21- 31, gegužės 22- 31, rugsėjo 3- 12).
 • Karžygė (sausio 11- 20, vasario 20- 29, birželio 21- 30).
 • Egiptietė (balandžio 1- 11, liepos 24- rugpjūčio 2, lapkričio 23- gruodžio 2).
 • Aristokratė (sausio 1- 10, balandžio 1- 10, gruodžio 13- 22).
 • Haremo moteris (vasario 11- 19, rugpjūčio 24- rugsėjo 2, spalio 4- 13).
 • Pilies dama (gegužės 1- 10, liepos 13- 23, gruodžio 23- 31)

Burtininkė (liepos 11- 20, rugsėjo 13- 22, lapkričio 13- 22)

Senovėje gyvenai Artimuosiuose Rytuose. Buvai dvaro gydytojas, kurį visi gerbė. Viduramžių Europoje gimei moterimi. Tave augino močiutė, kuri buvo žynė ir geroji burtininkė. Jūsų namuose džiūdavo žolelių ir gėlių ryšeliai, katilėlyje burbuliuodavo stebuklingi mišiniai. Močiutė tave mokė įvairiausių paslapčių, supažindino su gydomąja augalų galia, stebuklingų amuletų ir užkalbėjimų magija.

Gebėjai gydyti veiksmingiau už tuometinius medikus, kurie nuo daugelio negalavimų tesiūlydavo nuleisti kraują. Žmonės tave gerbė, bet kartu ir bijojo. Gyvenai viena, toli nuo kitų. Bet atsirado tokių, kurie iš baimės, kad gali padaryti ką nors bloga, pranešė apie tave Šventajai Inkvizicijai. Inkvizitoriai norėjo priversti tave prisipažinti, kad bendradarbiauji su velniu. Tu veltui kartojai, kad esi nekalta. Buvai nuteista ir sudeginta ant laužo.

Iš tų laikų liko

Tave domina viskas, kas neištirta ir paslaptinga. Kartais skrajoji padebesiais. Esi linkusi elgtis impulsyviai, greitai užpyksti, retai turi laiko apgalvoti tai, ką darai. Esi nepaprastai jautri žmonių nelaimėms. Jei kas nors prašo padėti, niekada neatsisakai. Tavo gyvenimo kredo toks: net ir neigiama patirtis gali būti pamokanti.

Image by benzoix on Freepik

Čigonė (kovo11- 20, birželio 22- rugpjūčio 1, gruodžio 13- 12)

Seniausiame įsikūnijime buvai graikų karys, po to susikrovei turtus kaip pirklys. Vėliau, XVIII a., gimei čigonų šeimoje. Jūsų taboras keliavo iš miesto į miestą- moterys būrė, vyrai prekiavo arkliais. Pardavę visus arklius, traukdavote toliau. Juk reikėjo pasprukti nuo pirkėjų keršto.

Tavo gyvenimas buvo nesibaigiančios kelionės ir linksmybės. Motina išmokė tave šokti ir dainuoti. Žinojai visas čigoniškų būrimų paslaptis. Turėjai įgimtą būrimo dovaną, tavo pranašystės visada išsipildydavo. Mėgavaisi laisve, anksti pažinai meilės skonį. Per vieną kelionę įsimylėjai labai turtingo čigono sūnų.
Paslapčia pabėgote iš taboro. Vaikinas tave pagrobė, ir pagal čigonų papročius tapai jo žmona. Niekada nebegrįžote į tėvų taborą.

Iš tų laikų liko

Esi draugiška, domiesi pasauliu ir žmonėmis. Mėgsti keliauti, linksmintis, tau patinka dažni pokyčiai. Būni impulsyvi, bet apskritai esi optimistė. Per dažnai velki skubotai ir puoli į kraštutinumus. Vyrams su tavimi nelengva- praėjus pirmajam susižavėjimui nusiimi rožinius akinius ir pradedi kritiškai vertinti savo mylimąjį. Tavo silpnoji pusė- trūksta tikėjimo, kad gebėsi realizuoti tai, ką nusprendei daryti.

Geiša (gegužės 11- 21, birželio 12- 21, spalio 14- 23)

Viduramžiais buvai vienuolis. XVII a. atėjai į pasaulį Japonijoje. Tėvai tave atidavė į geišų mokyklą. Ten su kitomis mergaitėmis. prižiūrimos „mamos-san”, pradėjote ilgą ir varginantį mokslo kelią. Turėjai išmokti groti įvairiais instrumentais, šokti, dainuoti, kaligrafiškai rašyti, palaikyti pokalbį, daryti makiažą, sušukuoti ir papuošti plaukus, užsivilkti kimono ir išdidžiai jį dėvėti. Labiausiai tau patiko arbatos plikymo ceremonija, taip pat ikebanos- gėlių kompozicijų- mokslas.

Kai tau sukako 12 metų, linksmindavai svečius dainuodama ir šokdama. Po kelių metų tapai tikra geiša. Buvai daugelio vyrų svajonė. Žinojai, kaip sužavėti geišų namų svečius. Žavingai plikydavai arbatą, įpildavai sakės. Išklausydavai išpažinčių ir komplimentų. Dėvėjai spalvingą siuvinėtą šilkinį kimono ir avėjai medinius sandalus su varpeliais. Plaukai buvo susegti į mistinį kuodą, papuošti pertais ir gėlėmis. Vyrai apipildavo tave dovanomis ir… siūlydavo pasakiškas sumas už kartu praleistą naktį.

Iš tų laikų liko

Esi švelni, jautri ir delikati. Tavimi galima pasitikėti, todėl žmonės tavo draugijoje gerai jaučiasi. Sugebi išklausyti, turi talentą vesti derybas ir slopinti konfliktus. Esi jautri žmonių kančioms, pasirengusi dėl daug ko pasiaukoti, kad padėtum kitiems sunkioje situacijoje. Sunku būna atspėti, ką tu iš tikrųjų galvoji, kas slypi po tavo paslaptinga šypsena.

Image by tawatchai07 on Freepik

Šokėja (vasario 1- 10, kovo 21- 31, rugpjūčio 13- 23)

Viename iš seniausių įsikūnijimų buvai po pasaulį keliaujantis pirklys. Po to gimei mergaite neturtingoje prancūzų šeimoje antrojoje XIX a. pusėje. Nuo vaikystės mėgai šokti, žinojai, kad tai tavo gyvenimo prasmė.

Pirmą kartą šokdama scenoje pasirodei puikiai. Vėliau gaudavai vis rimtesnius vaidmenis. Pasipuošusi plunksnomis, nėriniais ir klostėmis kėlei publikos, ypač vyrų, susižavėjimą. Po spektaklio užkulisiuose išsirikiuodavo vyrų eilė. Jie dovanodavo gėles, kviesdavo vakarienės. Iš pradžių manei, kad tai pokštai. Netrukus patikėjai, kad vyrai tikrai dėl tavęs eina iš proto, ir nusprendei tuo pasinaudoti. Garbingų šeimų sūnūs apiberdavo dovanomis, bučiuodavo rankas ir prisiekdavo meilę iki mirties. Išmokai vedžioti juos už nosies. Tapai įtakinga moterimi. Per pažintis galėjai sutvarkyti bet kokį reikalą.

Iš tų laikų liko

Esi gudri, gebi pasiekti savo tikslą. Mėgsti dominuoti, o jei kas nors vyksta ne pagal tavo norą, pasidarai pikta. Lengvai užmezgi naujas pažintis. Sieki nuolat būti dėmesio centre, bet į žmones žvelgi per atstumą Net artimiausiems esi reikli, kiek šaltoka. Turi aktorinių sugebėjimų ir diplomato talentą. Prieš pradėdama pasitikėti vyru, stengiesi gerai jį pažinti.

Favoritė (kovo 1- 10, liepos 2- 12, spalio 24- lapkričio 2)

Seniausiuose įsikūnijimuose buvai kunigu ir dvarininku. Moterimi gimei XVII a. prancūzų aristokratų šeimoje. Tėvas buvo įtakingas dvariškis, todėl paaugusi apsigyvenai rūmuose. Susipažinai su dvaro etiketo paslaptimis.

Darei sėkmingą dvariškės karjerą ir per iškilmes sėdėdavai vis arčiau karaliaus. Būtinai norėjai atkreipti jo dėmesį, išsiskirti iš minios. Karaliaus santuoka buvo politinis paktas, visi žinojo, kad jis turi dvi nuolatines meilužes. Tave žavėjo tų moterų galia ir norėjai užimti jų vietą. Pagaliau monarchas atkreipė į tave dėmesį. Sužavėjai jį gudrumu ir grožiu. Iš pradžių karališkosios favoritės nieko neįtarė, bet netrukus jūsų romanas paaiškėjo ir tau kilo pavojus. Varžovės buvo pasiryžusios bet kam. Kovojai jų ginklu- intrigomis, kol pasiekei savo. Karalius pašalino meilužes, o tu užėmei jų vietą. Monarchas buvo nuolaidus žmogus, todėl teisybę sakant, valstybę valdei tu.

Iš tų laikų liko

Mėgsti paslaptis, kalbi užuolankomis, nerodai jausmų. Moki siekti savo, bet į sėkmę eini aplinkiniu keliu. Nebijai rizikos. Esi išdidi (kai kurie tvirtina, kad pasipūtusi) Ir įsitikinusi, kad tau iš gyvenimo daug priklauso. Trokšti, kad vyrai tave lepintų. Esi draugijos siela, sugebi tinkamai elgtis bet kurioje situacijoje- niekada nedarai klaidų.

Vergė (rugpjūčio 3- 12, rugsėjo 23- spalio 3, lapkričio 3- 12)

Buvai samurajus feodalinėje Japonijoje bei riteris Kryžiaus žygiuose. Vėliau atgimei senovės Graikijoje. Buvai labai graži mergina. Kai tavo tėvynę užkariavo romėnai, tave paėmė į nelaisvę. Už nemenką pinigų sumą tave nusipirko vienas vyriškis.

Svečiams per iškilmes palaikydavai draugiją. Paduodavai dubenėlį su vandeniu rankoms nusiplauti. Ilgėjaisi prarastos laisvės ir prisimindavai laikus, kai nieko netrūko ir pati turėjai tarnų. Vieną dieną kritai į akį savo pono bičiuliui, kuris nusprendė tave perpirkti. Jo namuose tau nereikėjo dirbti jokių sunkių darbų, dėvėjai puikius drabužius ir papuošalus. Kai ponas pasikviesdavo svečių, tu grodavai citra, dainuodavai ir pasakodavai apie savo kraštą. Žinojai, kad su tavimi elgiamasi ne taip, kai su kitomis vergėmis, šios tau patarnaudavo, padėdavo išsimaudyti ir apsirengti. Ponas tau negailėdavo dovanų, o vieną dieną pasiūlė nuostabiausią jų – laisvę.

Iš tų laikų liko

Nepasitiki žmonėmis ir atsargiai elgiesi naujose situacijose. Prieš pradėdama ką nors daryti, įvertini aplinkybes. Tau svetimi kvailiojimai. Darbe geriau imiesi atsakomybės už kitus, nei vykdai nurodymus. Nesileidi, kad mylimasis tave uždarytų į narveli. Tau svarbiausia- nepriklausomybė.

Indė (sausio 21-31, gegužės 22- 31, rugsėjo 3- 12)

Senovėje buvai atėjusi į pasaulį viename majų mieste kaip karaliaus duktė. Po to gimei Indijoje XVIII a. Tave auklėjo kuklumo ir drovumo dvasia. Kai sukako 13 metų, tėvas pradėjo ieškoti vyro. Išsirengė pas turtingą indą, kuris turėjo sūnų. Vyriškis sutiko, bet pareikalavo didžiulio kraičio.

Jūsų sutuoktuvės įvyko praėjus trejiems metams nuo sužadėtuvių. Turėjai atlikti maudymosi šventojoje upėje ritualą. Po to moterys sušukavo plaukus, įtrynė kūną kvapiaisiais aliejais. Užsivilkai raudoną, gėlėmis puoštą sarį ir išėjai susitikti su vyru. Jis buvo nuostabus meilužis, neskubėdamas švelniai tave glamonėdavo. Žingsnis po žingsnio atskleidė tau meilės paslaptis. Jūsų miegamajame buvo milžiniškas gėlių žiedlapiais nubarstytas guolis, grindis dengė kilimai ir spalvingos pagalvėlės, aplinkui degė žvakės, ruseno smilkalai. Buvai laiminga.

Iš tų laikų liko

Esi patraukli, aistringa ir moki vilioti. Esi temperamentinga ir nuostabi meilužė. Mėgsti, kad tave suptų gražūs daiktai, svajoji apie brangiausius papuošalus bei drabužius. Sugebi įgyti nepriklausomybę ir gerą materialinę padėtį- nebūtinai sunkiu darbu. Neslepi, kad esi savimi patenkinta, bet pažįstami mano, kad pernelyg pasitiki savimi.

Karžygė (sausio 11- 20, vasario 20- 29, birželio 21- 30)

Buvai Marko Antonijaus armijos karys, po to XI a. Skandinavijoje gimei moterimi. Tavo tėvas buvo piratas. Turėjo greitą laivą ir puikiai ginkluotą įgulą, puldavo salas ir grobdavo žmones išpirkai. Kai užaugai, nusprendė tave ištekinti. Negalėjai prieštarauti, nes vedybos buvo įprastas prekybinis sandėris. Tavo vyras- vikingas. Jis taip pat buvo piratas ir plaukė į jūrą. Išmokė tave naudotis ginklais ir buriuoti. Puikiai šaudei iš lanko, koveisi ietimi ir kalaviju. Iš tėvo paveldėjai drąsą ir aistrą kovai, niekada nebijojai pavojų. Kai tavo vyras žuvo, nusprendei užimti jo vietą. Įgula tam nesipriešino, nes buvai nepaprastai drąsi ir ištverminga. Nesibaimindavai pulti pirklių laivų. Daugelis karių siekė tavo palankumo, bet jie neturėjo šansų. Tavo gyvenime nebuvo vietos meilei.

Iš tų laikų liko

Esi nepriklausoma Ir trykšti energija. Nebijai rizikos. Mėgsti vadovauti, valdyti žmones ir priimti sprendimus. Puikiai susitvarkai su vadovės pareigomis. Dažnai atlieki darbus, kurie kitiems atrodo sunkiai įveikiami. Trokšti sukurti tikrus namus. Šeimoje vyrui neleidi dominuoti.

Egiptietė (balandžio 1- 11, liepos 24- rugpjūčio 2, lapkričio 23- gruodžio 2)

Senesniuose įsikūnijimuose esi buvusi filosofas arba šventikas. Mirei jauna ir vėl atgimei senovės Egipte. Augai turtingoje, Kleopatrai giminingoje šeimoje. Gyvenai faraono dvare.

Tavo gyvenimas buvo nuostabus ir turtingas. Nereikėjo niekuo rūpintis, turėjai tarnų. Dienos bėgo linksminantis, klausantis fleitininkų ir arfininkų grojimo. Su kitais svečiais sėdėdavote ant demblių, gardžiuodavotės figomis, datulėmis ir granatų sirupu. Patarnautojai puošdavo tavo kaklą gėlėmis ir nuolat keisdavo ant pakaušio pritaisytus indelius su kvapiaisiais tepalais. Tavo rankas trindavo kvapiais tepalais. Buvai labai graži moteris, daugelis tvirtino, kad grožiu pralenki Kleopatrą. Labai rūpinaisi savo išvaizda. Iš kitų moterų išsiskyrei nuostabia atmintimi ir proto aštrumu. Tave domino Egipto filosofų diskusijos. Turėjai daug meilužių, bet nežinojai, kas yra tikra meilė.

Iš tų laikų liko

Turi puikų skonį, mėgsti gražius daiktus. Tau labai svarbi materialioji gyvenimo pusė, bijai vargo. Komfortas suteikia saugumo jausmą. Pažįstami mano, kad tu nesiilgi meilės, bet iš tikrųjų šį savo poreikį giliai slepi. Tave galima nejučia įskaudinti, nes labai jautriai reaguoji į pastabas.

Image by Freepik

Aristokratė (sausio 1- 10, balandžio 1- 10, gruodžio 13- 22)

Viename seniausių įsikūnijimų gimei pietų Europoje, buvai turtingas alyvuogių giraitės savininkas. Po to gimei XVII a. turtingų aristokratų šeimoje. Tavo tėvai turėjo puikų dvarą ir daug žemės.

Buvai vienturtė, todėl tėvai auklėjo švelniau, nei tai buvo priimta. Gavai gerą išsilavinimą, puikiai siuvai ir siuvinėjai. Mokėjai jodinėti ir nebuvai nuolankumo bei švelnumo pavyzdys. Tėvas svajojo, kad ištekėtum už turtingo vyro ir sujungtum savo ir jo giminės turtus. Kai tau sukako 16 metų, pradėjo važiuoti piršliai. Bet tėvai delsė priimti sprendimą, laukdami turtingesnio vyro. Viename pokylyje susipažinai su turtingu aristokratu, garsėjančiu kario šlove. Po kelių dienų jis atsiuntė piršlius. Jam buvo atsakyta, nes nebuvo turtingas. Bet tu įsimylėjai. Vieną naktį drauge pabėgote ir susituokėte mažoje bažnytėlėje. Tėvai nebeturėjo kitos išeities- privalėjo susitaikyti su tavo santuoka.

Iš tų laikų liko

Nepripažįsti socialinių skirtumų, neskirstai žmonių į geresnius ir blogesnius. Tave erzina sutartys, tad dažnai jas laužai. Pasižymi atvirumu, užsispyrimu, esi teisinga. Mėgsti kovoti, nugalėti kliūtis. Turi daugybę sumanymų. Gebi elgtis protingai. Bevelk niekada nepuoli į paniką. Lengvai priimi net sudėtingiausius sprendimus.

Haremo moteris (vasario 11- 19, rugpjūčio 24- rugsėjo 2, spalio 4- 13)

Labai seniai buvai gimusi Mezopotamijoje ir buvai profesionalus karys. Žuvai per mūšį. Atgimei keliaujančiu bardu, o XVII a. atėjai į pasaulį Turkijoje. Buvai graži mergina, todėl tėvai tave pardavė į haremą. Tapai viena iš kelių šimtų haremo moterų. Turėjai išmokti plastiškų judesių, pilvo šokio, dainuoti, deklamuoti eiles, groti įvairiais instrumentais, gerų manierų, siuvinėti ir kaligrafiškai rašyti.

Hareme tave mokė, kaip įžiebti vyro aistras, išpildyti slapčiausius jo pageidavimus. Buvai imli mokinė, tavo gundantys judesiai ir žvilgsnis padarė sultonui didelį įspūdį. Pakilai iki „ikbal”- geriausių žmonų kategorijos. Kai pagimdei sūnelį, tapai turtingiausia ir įtakingiausia žmona. Sultonas apiberdavo tave ir sūnų dovanomis. Gyvenai atskiroje rūmų dalyje, apsupta tarnų ir sargybinių- eunuchų. Kitos žmonos turėjo rodyti pagarbą, bučiuodamos tavo suknelę.

Iš tų laikų liko

Esi šilta ir nuoširdi. Žmonės mėgsta tave už žavesį ir taktą. Gebi užjausti, noriai ateini į pagalbą. Turi paslaptingos vyrus traukiančios galios. Sugebi mylėti visa širdimi ir dėl meilės padarytum viską. Esi nuostabi motina, noriai rūpiniesi savo vaikais. Dėl nieko nesigailėdama atsiduodi šeimai, atsisakai savo ambicijų.

Pilies dama (gegužės 1- 10, liepos 13- 23, gruodžio 23- 31)

Senais laikais buvai gimusi senovės Kinijoje- vargšų šeimoje. Vaikystėje susirgai nežinoma liga ir numirei. Po to XVI a. atėjai į pasaulį Ispanijoje. Ištekėjai būdama 15 metų už du kartus vyresnio vyriškio. Susipažinai su juo tik vestuvių dieną. Nors jis tau nepatiko, neturėjai kitos išeities. Privalėjai paklusti tėvų valiai.

Niekada nepamilai vyro, bet stengeisi būti gera žmona ir šeimininkė. Rūpinaisi namais, turėjai keletą vaikų. Labai vertinai tai, ką turėjai. Tau gyvenime malonumai nebuvo svarbūs- nerūpėjo gražūs drabužiai ir pasilinksminimai. Pareiga visada buvo pirmoje vietoje. Kitiems atrodei dorybių pavyzdys- dievobaiminga, šeimyniška, rimta, garbinga, puikiai valdei tarnus. Greitai tapai našle. Vyras buvo labai turtingas, bet į gyvenimo pabaigą nebeturėjo jėgų deramai valdyti turtus. Ūkis buvo pradėjęs krikti. Užtat tu puikiai susitvarkei su vyro palikimu, ir ūkis vėl suklestėjo. Išskirtiniu darbštumu pelnei visos apylinkės pagarbą.

Iš tų laikų liko

Nesugebi niekam pasipriešinti, dažnai nusileidi aplinkinių lūkesčiams. Trokšti būti gerbiama, svarbu, ką apie tave šneka kiti. Kiekvieną gyvenimo situaciją vertini kaip įššūkį- nori keistis ir tobulėti. Tavo privalumas- gebėjimas išsaugoti ramybę. Esi fiziškai ir dvasiškai ištverminga, retai jauti nuovargi. Gindama savo šeimą kovoji kaip liūtė.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker