Ezoterika ir astrologija

Valentino horoskopas Jam

Vyrai skirtingai reiškia savo jausmus. Kartais jie prisiekinėja amžiną meilę, bet pažadai lieka tik tuščiais žodžiais. Arba, atvirkščiai, po santūriu komplimentu slepiasi ugninga aistra. Geriau suprasti paslapčių kupiną vyro širdį padės astrologija.

Avinas – nemirštantis Kazanova. Įsimylėjęs Avinas kunkuliuoja energija, jis viską padarys dėl mylimosios- užkariaus pasaulį arba nuraškys žvaigždes nuo dangaus. Deja, jo entuziazmas dingsta, kai gyvenimas priverčia atlikti paprastus darbus: išdulkinti kilimą ar suplauti indus. Ką padarysi, Avinai- ne tie vyrai, kurie gali meilę įrodyti konkrečiais darbais. Avinas greitai susižavi ir taip pat greitai atvėsta, todėl žmonai tenka nelengva užduotis- nuolat savo žavesiu kurstyti jo širdies laužą.

Avinas netiki meile „visam gyvenimui”, bet gali daug kartų iš naujo atrasti, pamilti žmoną, jei tik ji sugebės žaisti Avino jausmais.

Jautis- nuostabusis princas. Jaučiai- bene labiausiai mokantys mylėt vyrai. Jie patikimi, pastovūs, jausmingi ir prieraišūs. Šio ženklo atstovai nedaug kalba apie jausmus, bet sugeba emocijas išreikšti darbais: žmonoms dovanoja brangių dovanų, jas vedasi į ištaigingus restoranus, rūpinasi mylimųjų garderobu, pirkdami tik kokybiškus garsios firmos drabužius.

Tačiau įsimylėjęs Jautis labai pavydus- per pobūvį jis gali žmonos nepaleisti nuo savęs nė per žingsnį- „įsijungia” savininkiški jausmai. Jam būtina nuolatos jausti šalia savo antrąją pusę. O gėrėtis mylimąja Jautis moka visada, net kai ji gamina pietus ar šluosto dulkes.

Dvyniai – sąmojingasis partneris. Vyras, gimęs po Dvynių ženklu, mylimosios nelepins švelniais žvilgsniais, nedovanos puokščių ir neužvers dovanomis. Iš jo nereikia tikėtis vulkaniškos aistros, pavyduliavimo ir kančių. Net įsimylėjusių Dvynių siela išlieka draugiškai rami. Sentimentali žmona ne kartą gali laistyti pagalvę ašaromis, kad jos vyras- visiškas bejausmis, bet kažin ar ji bus teisi. Dvynių meilė prasideda ne nuo širdies, o nuo galvos. Įsimylėję Dvyniai kaip niekad iškalbingi ir sąmojingi, ypač mylimos moters draugijoje, tada gali nepaliaudami kalbėti apie naujausias savo idėjas ir planus.

Image by teksomolika on Freepik

Vėžys – amžinasis Romeo. Vėžiai labai prisirišę prie savo mylimųjų. Vėžio meilė pasireiškia nuolatiniu noru būti šalia, jam svarbus ir dvasinis, ir kūniškas moters artumas. Su mylima žmona Vėžys norės kuo daugiau laiko praleisti jaukioje aplinkoje: jis mieliau rinksis savaitgalį prie televizoriaus nei pasižmonėjima. Juk draugų kompanija ar giminaičiai gali sutraukyti, suvelti tuos nepastebimus siūlus, kurie jungia Vėžį su mylimąja. Namisėdos Vėžiai labai jautriai išgyvena dėl kiekvieno žmonos išėjimo iš namų, net jeigu tai bendraklasių susitikimas ar pasėdėjimas kavinėje su drauge.

Liūtas- dosnusis garbintojas. Liūtas atvirai didžiuojasi save aistros objektu. Jei mylimoji yra šalia, Liūtas tiesiog spinduliuoja laime, ir to švytėjimo neįmanoma nepastebėti. Šio ženklo vyrai labai dosnūs. Savo moteriai jie nuolatos dovanoja brangių dovanų (dažniausiai brangenybių), užverčia gėlėmis. Jie mielai vedasi savo išrinktąją ten, kur žmonių šurmulys, naujos pažintys, pavyzdžiui, į teatrus, koncertus. Deja, dažniausiai Liūtas taip elgiasi iki vestuvių. Vedęs Liūtas kur kas ramiau reaguoja į savo moterį, jis greičiau leidžia jai mylėti save, nei myli pats, nori, kad žmona jam rodytų pakankamai dėmesio ir būtų rūpestinga.

Mergelė- rūpestin­gas vyras. Mergelė neužkariaus mylimosios širdies brangiomis dovanomis. Jis moka džiuginti smulkmenomis. Vyrai Mergelės dievina siurprizus, ir Jeigu parduotuvėse būtų pirkti šokoladinių kiaušinių su niekučiu viduje suaugusiesiems, jie būtų didžiausi tos prekės gerbėjai. Mylimai moteriai ko nors iš parduotuvės „1000 smulkmenų” jie dovanoja kiekviena proga ir be progos.

Šiaip jau iškalbingi Mergelės meilės temai vis pritrūksta žodžių ir geriau imasi realių meilės įrodymų- nuolatinės globos. Ypač rūpestingai savo mylimą moterį vyras globoja, jei ji sunegalavo ar grįžo pavargusi. Jis niekada neatsisakys nueiti į parduotuvę, paruošti pusryčius ar atlikti daugybę smulkių namų ūkio darbų.

Svarstyklės- subtilus kavalierius. Iš Svarstyklių nereikia tikėtis laukinės aistros. Jos visur ieško pusiausvyros ir harmonijos, žinoma, ir jausmų. Bet niekas kitas nemoka taip pakylėtai kalbėti apie meilę ir taip romantiškai prisipažinti. Ne veltui vyrai Svarstyklės laikomi pačiais subtiliausiais ir galantiškiausiais kavalieriais. Jų meilė labiau primena „grynąjį meną” negu žemiškus žmogaus jausmus. Svarstyklių emocijos retai nutupia ant žemės, todėl jie nesivargins darydami ruošos darbus. Kol žmona šveis viryklę, vyras sueiliuos posmelį, aukštinantį mylimąją. Jei žmona bandys įkinkyti Svarstykles į kasdienybes vežimą, jo jausmai jai greitai gal pasikeisti.

Skorpionas- pavydus meilužis. „Pavydi, vadinasi, myli”,- tie žodžiai puikiai tiks Skorpionui apibūdinti. Jis-tikrų tikriausias savininkas ir nori, kad žmona priklausytų jam ir kūnu, ir siela. Tačiau Skorpiono meilė pakankamai sudėtinga. Jis turi žinoti, jog visi išgyvenimai randa atgarsi mylimosios širdyje, nori matyti, kaip ji džiaugiasi ar liūdi. Šis vyras dažnai verčia kentėti mylimą moterį tik todėl, kad drauge su ja išgyventų stiprias ir gilias emocijas. Skorpiono jausmus gali atlaikyti tik pakankamai „kieta” moteris.

Šaulys- geras draugas. Įsimylėjęs Šaulys mažai kuo skiriasi nuo neįsimylėjusio. Šio ženklo vyrai be galo myli gyvenimą ir kartais suprasti, kodėl jie taip džiaugiasi, yra sudėtinga. Ar spinduliuoja džiaugsmu dėl naujos mylimosios šukuosenos, ar tiesiog gera nuotaika- o gal ir viena, ir kita kartu?

Šauliui nebūdingas sentimentalumas. Vietoj pasimatymo nuošaliame skersgatvyje jis pakvies mylimą merginą stebėti futbolo rungtynes. Vyras Šaulys myli savo žmoną ne tik už gražias akis. Jis mėgsta su ja aptarinėti įvairius klausimus. Ir jeigu žmona pasirodys esanti lygiavertė pašnekovė, susidomėjimas ja niekada neišblės.

Ožiaragis- patikimas palydovas. Astrologai juokauja, kad Ožiaragis savo jausmus parodo vienąkart gyvenime, kada pasiūlo mylimajai ranką ir širdį. Santūrusis Ožiaragis mano, jog to visiškai pakanka. Jis nelepina žmonos dovanėlėmis ir gėlėmis, nesiveda į teatrus ar parodas. Jis tylenis, nemėgsta kalbėti apie meilę, todėl sunku nuspėti jo jausmus žmonai- dievina ar apskritai užmiršo apie jos egzistavimą?

Nepasiduokite tokioms mintims, juk Ožiaragiai išlaiko atstumą su visais žmonėmis, net ir artimiausiais. Užtat Ožiaragis vyras nepaprastai ištikimas savo žmonai ir šeimai. Juo visada galima pasitikėti, o šio ženklo vyrų jausmai ilgalaikiai ir garbingi.

Vandenis- laisvas kaip vėjas. Moterys, kurios tikisi iš Vandenio „normalių” jausmų, gali nusivilti. Jos laukia, jog Vandenis iškels pavydo sceną, o tas net nesureaguoja, tikisi, kad nesulaukęs skambučio kentės, bet jis linksmas ir laimingas…

Vandenis, skirtingai negu daugelis vyrų, nesiekia nuosavybės teisių į moterį. Jis palieka moteriai taip daug laisvės, jog ši ima abejoti, ar išvis jam reikalinga. Tačiau pirmas įspūdis gali būti apgaulingas. Dažniausiai Vandenio jausmai yra tarsi Anglijos eismas- viskas atvirkščiai. Kuo labiau jis myli moterį, tuo daugiau laisvės jai suteikia. Vandenis gerbia moters teisę į nepriklausomybę, nes ir pačiam jai yra viena didžiausių vertybių.

Žuvys- romantiškas herojus. Žuvys be galo jautrios ir geba pajusti net mažiausius mylimos moters nuotaikų niuansus. Tai- vyrai svajotojai, kurių didžiausias troškimas pabėgti su mylimąja į tolimą realybei jausmų vandenyną. Šio ženklo vyrai moka dovanoti gėles. O jeigu sugalvoja žmonai nupirkti dovaną, tai po to ilgai šeimos piniginėje barška smulkieji… Žuvų jausmai permainingi: dažniausiai karštos meilės periodus keičia atšalimas ir nutolimas nuo simpatijų objekto. Kartais Žuvų ženklo vyrai nugrimzta į savo vidinį pasaulį, palikdami šiapus žmoną, šeimą ir visą pulką kaimynų laimei, po kiek laiko jie išnyra iš gelmių.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker