Ezoterika ir astrologija

Atostogų horoskopas- kaip atostogauti?

Iki išsvajotųjų atostogų liko visai nedaug. Ką daryti, kad puikiai pailsėtum? Tai sužinosi iš šio horoskopo- žvaigždės patars, kaip ir kur tau geriausia atostogauti ir ko turėtum saugotis.

Avinas (03 21 – 04 20). Tau būtina išlieti savo energiją, tačiau turi iš anksto pagalvoti kaip. Juk netikėti, spontaniški poelgiai tavo silpnybė, ar ne? Stenkis per atostogas jų išvengti, antraip gali iškrėsti kokią nors kvailystę, pavyzdžiui, išlėksi į kalnus, nepasirūpinusi saugos priemonėmis, arba pradėsi romaną, visiškai negalvodama apie jo pasekmes…

Tavo atostogos. Tau reikia atostogų, kupinų įdomių užsiėmimų ir pramogų, bet be jokių iš anksto nustatytų taisyklių. Jokio valgymo statytomis valandomis, jokių grupinių išvykų su ekskursijų vadovu, nuobodžių pasivaikščiojimų vis ta pačia krantine!

Geriausia vykti kur nors be jokio tikslo- važiuoti dviračiu, plaukti baidare ar keliauti pėsčiomis. Iki soties grožėkis, kriokliais ar senų griuvėsių paslaptingumu. Geriausias palydovas tokioje išvykoje bus ištvermingasis Skorpionas arba sumanusis Vandenis.

Važiuok į Pietų Europos šalis- Prancūziją, Ispaniją Italiją Graikiją. Lietuvoje geriausiai pailsėsi aplankydama istorines (vietas, pavyzdžiui, Kernavę, Panemunės pilis ir vakarodama prie laužo vis kitoje vieloje.

Būk atsargi. Tau labai kenkia deginantys saulės spinduliai. Saulėtomis dienomis nevaikščiok be galvos apdangalo ir nepasitepusi veido kremu. Ypač atsargi turi būti prie vandens ir kalnuose.

Jautis (04 21- 05 21). Patogumai ir ramus gyvenimo būdas- tai dalykai, kurių reikia nuo kasdienybės pervargusiam Jaučiui. Kelionės su palapinėmis ar autostopu- tikrai ne tau. Venk triukšmingų bei sausakimšų kurortų, pernelyg didelių draugijų.

Tavo atostogos. Geriausiai pailsėsi kaime, gulėdama su knyga rankoje po obelimi, kai rūpestinga šeimininkė rūpinsis tavo patogumais- iškeps naminės duonos ir šviežių kiaušinių omletą. Žinoma, kur nors netoli turi būti miestas: jei oras bus prastas, galėtum pasislėpti jaukioje kavinaitėje. Retkarčiais turi leisti sau prabangias atostogas- tiks nedidelis jaukus viešbutis su baseinu ir puikiu restoranu. Atostogauti pasikviesk Svarstykles, su kuriomis tave sies žavėjimasis puikiu kraštovaizdžiu, arba Mergelę- ji pasirūpins pramogomis.

Važiuok į Austriją, Airiją, Šveicariją arba Kiprą. Puikiai tiks ir lietuviška troba šalia ežero ramiame Lietuvos kampelyje.

Būk atsargi. Tau gali kilti rūpesčių dėl gerklės ir ausų, todėl saugokis stipraus vėjo, nevalgyk ledų, nors ir kokie skanūs jie būtų.

Image by tawatchai07 on Freepik

Dvyniai (05 22- 06 21). Tau visai netiks šeimyninės išvykos į kolektyvinį sodą ar kaimą, kur vienintelė pramoga- nueiti pas kaimyną parsinešti šviežių kiaušinių. Po dviejų dienų mirtum iš nuobodulio.

Tavo atostogos. Judėjimas, šurmulys, pramogos, beprotiškos avantiūros- tai labiausiai tau tinka. Populiarus kurortas, kuriame knibžda pramogų pasaulio, kino žvaigždžių- tai vieta, kurioje jautiesi kaip žuvis vandenyje. Jei pasiilgai naujų pažinčių, važiuok į palapinių miestelį, kur jau po kelių valandų turėsi šimtus naujų pažįstamų. Nuostabus palydovas tau bus Šaulys arba Vandenis- abu, kaip ir tu, mėgsta paįvairinti savo gyvenimą avantiūriškais poelgiais.

Važiuok į JAV, Belgiją, Kanadą Didžiąją Britaniją. Ne ką prasčiau jausiesi prabangiame viešbutyje pačiame Palangos arba Nidos centre.

Būk atsargi. Gali labai greitai pervargti. Per atostogas sulėtink tempą, nesistenk vienu metu būti visur ir viską daryti iš karto.

Vėžys (D6 22- 07 23). Jautrus, sentimentalus Vėžys turi vengti minios ir triukšmo. Atostogos sausakimšame palapinių miestelyje arba nykiame viešbutyje tau sukeltų tik galvos skausmą ir didelį nusivylimą. Ramybė- geriausias poilsis.

Tavo atostogos. Tau patinka ilsėtis vis toje pačioje vietoje. Labiausiai mėgsti vykti prie ramių, atokių ežerų. Tinka ir nedidelis, ramus pajūrio miestelis. Tačiau ideali poilsio vieta tau- namelis miške. Galėsi vaikščioti, klausytis paukščių čiulbėjimo, stebėti augalus. Su malonumu prisirinksi žemuogių ir aviečių, išsivirsi uogienės. Nuostabus šių uogų aromatas lydės tave visus metus ir primins atostogas. O jei šalia dar ir mylimas žmogus! Jautis pasirūpintų patogiu viešbutuku, kuriame jaustumeisi kaip namuose, o su Ožiaragiu galėtum drąsiai keliauti po apylinkes.

Važiuok į Tunisą, Švediją, Turkiją bei Artimųjų Rytų šalis. Jei nutarsi atostogauti Lietuvoje, Pervalka, Nida, Preila ar Šventoji- kaip tik tau.

Būk atsargi. Tavo jautriausia vieta- skrandis. Stenkis valgyti kuo sveikesnį, neriebų maistą, gerk daug vandens. Venk kulinarinių eksperimentų.

Liūtas (07 24- 08.23). Tavo elegantiška skrybėlė tikrai netinka prie kuprinės ir sportinių batelių. Aukštai kalnuose sunku sutikti moterį, kuri pažaliuotų iš pavydo pamačiusi tavo madingą rankinę. Iš sąrašo taip pat išbrauk miestelius, kuriuose vienintelė pramoga- mėgautis kavos puodeliu apšiurusioje kavinėje.

Tavo atostogos. Brangiausiame viešbutyje jausiesi kaip žuvis vandenyje. Mėgsti vaikštinėti saulės nutviekstomis gatvėmis, sėdėti spalvingais skėčiais papuoštose lauko kavinaitėse, o vakare- šokti diskotekoje iki aušros. Tinkamiausias palydovas- Dvyniai. Su šiuo vyru nuostabiai leisi laiką, ir nė minutė nepraeis veltui.
Važiuok į Indiją, Prancūziją, Italiją, Slovakiją, Šveicariją, Vokietiją. Jei atostogausi Lietuvoje, rinkis Palangą.

Būk atsargi. Daug nemalonumų tau gali sukelti karščiai. Jokiu būdu negulėk paplūdimyje per patį vidurdienį, nes tai gali pakenkti širdžiai.

Image by Freepik

Mergelė (08 24- 09 23). Mergelė per atostogas labiausiai mėgsta remontuoti butą, perstumti baldus arba prižiūrėti kaimynės šunį. Šio ženklo moterys be darbo negali ištverti nė minutės.

Tavo atostogos. Per atostogas visko turi būti po truputį- tau patinka ir vaikštinėti miške, ir apsilankyti dailės parodoje. Mėgsti tvarką ir suplanuotą laisvalaikį, todėl geriausiai tau tiks tradiciniai poilsio namai, kur pietūs patiekiami nustatytomis valandomis ir nelaukia jokių netikėtumų. Jei nori pailsėti nuo miesto šurmulio, atostogauk kokiame nors vaizdingame nuošaliame kampelyje. Drauge pasikviesk Svarstykles, kurios įtikins, kad patogumai- tai malonumas, o ne tik finansinės išlaidos.

Važiuok į Turkiją, Graikiją, Izraelį, Kanarų salas, Prancūziją, Ispaniją, Egiptą. Lietuvoje geriausiai pailsėsi poilsio namuose prie ežero ar upės.

Būk atsargi. Gali apsinuodyti. Tavo virškinimo traktas labai jautrus. Visą vasarą valgyk lengvai virškinamą maistą, daug vaisių ir daržovių.

Svarstyklės (09 24- 10 23). Atostogos be šilto vandens- tau tikra kankynė (jau geriau niekur nevažiuoti). Kelionės kalnų takeliais, nakvynė šaltoje palapinėje nežadina tavo entuziazmo. Lygiai taip pat nesižavi ir sausakimšais paplūdimiais, kur kiekviename žingsnyje sutinki verkiantį svetimą vaiką.

Tavo atostogos. Vaizdingos vietos, gera draugija, ne kasdienės pramogos- muziejus, teatro festivalis, vargonų muzikos koncertas- tai atostogų scenarijus, kuris tau labai tiks. Puikiai pailsėsi ir senoje pilyje įrengtame viešbutyje, auksiniame paplūdimyje prie šiltos smaragdo spalvos jūros. Į kelionę važiuok su Dvyniais, kurie įkalbės tave kokiai nors nedidelei avantiūrai, arba Mergele, kuri pasirūpins, kad dėl nieko nesuktumei galvos.

Važiuok į Argentiną, Daniją, Egiptą arba Portugaliją. Jei atostogausi Lietuvoje, liks visi pajūrio kurortai, svarbu, kad poilsio namuose būtų visi patogumai ir kuo daugiau pramogų.

Būk atsargi. Tavo jauniausia vieta oda. Saugok jų nuo saulės pertekliaus, naudok kremus su ultravioletinių spindulių filtrais. Taip pat nepamiršk skrybėlės ir akinių.

Skorpionas (10 24- 11 22). Nuobodžios šeimyninės atostogos, poilsis kaimo apylinkėse- iš atostogų lauki netikėtumų ir stiprių įspūdžių!

Tavo atostogos. Tau idealiai tiktų paslaptinga, net šiek tiek pavojinga vieta. Plaukti plaustu srauniomis upėmis, kopti į kalnus- tai pats tinkamiausias poilsis. Jei tau pakanka drąsos, per atostogas išmok šokti su parašiutu, nardyti ar važiuoti motociklu. Tačiau rask minutę laiko pabėgti nuo triukšmo ir minios. Planuok bendras atostogas su entuziazmo kupinu Šauliu arba Avinu.

Važiuok į Alžyrą, Braziliją, Maroką, Japoniją, Siriją, Tailandą. Lietuvos kurortuose tau gali būti nuobodu, todėl rinkis kelionę baidarėmis arba dviračiais.

Būk atsargi Nepervertink savo jėgų. Protingai derink fizinį krūvį su poilsiu, antraip jausi įtampą ir nė trupučio nepailsėsi.

Image by Freepik

Šaulys (11 23- 12 21). Tave žavi atostogos su nuotykiais, netikėtomis pramogomis, improvizacijomis. Vaikštinėti Druskininkų gatvelėmis ar ilsėtis Birštono sanatorijose- tikrai ne tau.

Tavo atostogos. Turi išsirengti ten, kur gali išlaisvinti savo neišnaudotą energiją ir fantaziją. Pavyzdžiui, kur galėsi pajodinėti, keliauti su palapinėmis ar plaukti baidarėmis. Vakarienė kaimo sodyboje tau bus skanesnė nei geriausio viešbučio restorano maistas, o dainas prie laužo bus maloniau prisiminti nei operos solistų atliekamas arijas. Mėgsti riziką ir avantiūrą, todėl net statyti visiškai peršlapusią palapinę tau atrodo įdomus nuotykis. Geriausiu draugu tau gali tapti Avinas, tačiau kyla pavojus, kad jūsų pora gali sudaryti „sprogstamąjį mišinį”. Pasiūlyk bendras atostogas ramiam ir santūriam Ožiaragiui, kuris sutramdys tavo kvailiojimus.

Važiuok į Kiniją, Indiją, Keniją, Tailandą, Monaką, Honkongą. Lietuvoje nėra tiek daug vietą, kur galėtum patirti aštrių pojūčių. Aišku viena- nesvarbu, kur ilsėtumeisi- pajūry ar prie ežero, tau reikia aktyvaus poilsio.

Būk atsargi. Saugok kvėpavimo takus! Stenkis kuo daugiau vaikštinėti jūros pakrante, kvėpuodama jodo prisotintu oru.

Ožiaragis (12 22- 01 20). Nemėgsti triukšmingų kurortų, kuriuose pilna žmonių, įkyrių poilsiautojų. Bėgi nuo šurmulio, triukšmingų diskotekų, primityvių suvenyrų parduotuvių. Niekada nevyktum ilsėtis į didelį miestą, prabangų bei populiarų kurortą.

Tavo atostogos. Mėgsti ramybę, gamtą ir nebijai prastų sąlygų. Gali dvi savaites nematyti vonios su šiltu vandeniu, tačiau su sąlyga, kad šalia bus krištolinio skaidrumo upelis arba ežeras. Mėgsti keliauti pėsčiomis gėrėdamasi vaizdais, miegoti palapinėje, keltis auštant, kad pamatytum, kaip bunda gamta. Sugebi išvirti pietus, turėdama tik puodą ir paskutinį degtuką. Niekada nepamiršti žemėlapio ir kompaso, puikiai gali vadovauti bet kuriam žygiui. Geriausi tavo bendrakeleiviai yra Žuvys ir Šaulys. Jie nepurkštaus, kad stovykloje nėra patogumų.

Važiuok į Gruziją, Prancūziją, Norvegiją. Meksiką. Nepalą, Maroką. Tau puikiai tiks kaimo sodybos bet kuriame ramiame Lietuvos kampelyje.

Būk atsargi. Pasisaugok šalčio ir drėgmės, nes turi polinkį į reumatą. Jei turi galimybę, kartą per kelerius metus reikėtų pasilepinti karštame paplūdimyje.

Image by lifeforstock on Freepik

Vandenis (01 21 -02 19). Turi vengti organizuotų išvykų, ypač į ramius miestelius, kuriose laikas stovi vietoje. Nustatytos maitinimo valandos taps nepakeliama našta, o būtinybė kasdien vaikščioti tuo pačiu keliu išves tave iš kantrybės.

Tavo atostogos. Jei atostogos- tai tik su fantazija! Svarbiausia tau yra gera kompanija, vaizdinga vietovė ir daugybė neįprastų užsiėmimų, pavyzdžiui, banglenčių ar laipiojimo uolomis kursai. Tau būtina kasdien patirti naujų įspūdžių ir teigiamų emocijų. Geriausiai pailsėsi žmonių šurmuly, užmegzdama naujas pažintis, ir šėldama diskotekose. Jei nori turėti žmogų, su kuriuo galėtumei aplankyti senos pilies griuvėsius ar pasivažinėti vandens slidėmis, atostogauti išsirenk su Dvyniais arba Šauliu.

Važiuok į Australiją, Indoneziją, Japoniją, Meksiką, JAV. Jei atostogas leisi Lietuvoje, geriausiai pailsėsi pajūrio kurorte, kur siūloma daugiausia pramogų.

Būk atsargi. Saugokis traumų bei sužeidimų. Kad ir kokia būtų viliojanti pramoga, įvertink jos rizikos laipsnį, pasirūpink būtinomis priemonėmis.

Žuvys (02 20- 03 20). Tave vargina ir erzina atostogos atsitiktinių pažįstamų minioje. Tau nesvarbu, kur praleisti laiką, svarbu su kuo. Nemėgsti vienatvės, todėl geriausiai jautiesi, kai šalia- artimiausi žmonės: šeima ir gerų draugų kompanija.

Tavo atostogos. Gerai pailsėtum vaizdinguose kaimeliuose, žmonių nelankomuose paplūdimiuose. Tau patiktų paslaptingos, dar nematytos vietos, pavyzdžiui, nedideli miesteliai, kur yra vaistinė, kepykla ir senų liepų apsupta bažnyčia, bet nėra prekybos centro, turistų minios. Gal tau pavyks atrasti miškuose pasislėpusį ežeriuką arba pamirštus senos pilies griuvėsius? Pabandyk kelioms dienoms pabėgti toliau nuo miesto šurmulio, net jei tektų virti valgį ant laužo. Pasikviesk į kelią Skorpioną arba Vėžį. Drauge įrodysite patys sau, kad svajonės šiame gyvenime gali išsipildyti.

Važiuok į Prancūziją (ypač Provansą ir Luaros pilis). Portugaliją, Peru, Italiją (Korsiką)- šiose šalyse rasi tai, ko trokšta tavo širdis: ramybės, šilumos ir jaukumo. Taip pat gerai pailsėsi keliaudama po dar nematytus Lietuvos miestelius.

Būk atsargi. Nepersišaldyk. Venk peršlapti kojas, nes susirgsi kataru. Ypač saugok gerklę- sušilusi negerk šalto vandens.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker