Psichologija

Kokios moters reikia vyrui?

Jis nori tavyje atrasti ir matyti kelias moteris iš karto: žmoną, draugę, meilužę ir galbūt netgi heterą. Žinoma, visos turi būti skirtos tik jam. Pameni, kaip vyras supranta idealią moterį? Virtuvėje- šeimininkė, gatvėje- gražuolė, lovoje- palaido elgesio dama. Vargas, jeigu šiuos vaidmenis supainiosi.

Tu žinai, kad būti idealiai neįmanoma. Tačiau nereikia pamiršti: vyrai turi neblogų galimybių pasirinkti. Net ir gyvendami santuokoje. Stiprioji lytis kartais juokauja: „Mes duodame priesaikas dėl malonumo jų netesėti”. Taigi kokios yra galimos tavo „konkurentės”?

Draugė. Ją įsitaiso vyrai linkę prisirišti. Tokių mažuma. Turėti nuolatinę draugę pavojinga, nes ilgalaikė draugystė gali peraugti į meilę ir sugriauti šeimą. Vyrai vienodai sunkiai ryžtasi tiek vedyboms, tiek ir skyryboms.

Draugė gali atsirasti studijuojant arba darbo kolektyve. Paprastai tarnyboje ji nėra vyro viršininkė, greičiau jau pavaldinė, sekretorė. Ji vertina jo profesinius sugebėjimus, išklauso ir paiso jo nuomonės, žino jo rūpesčius kaip savo, stengiasi objektyviai patarti. Jie vienas kitą papildo ir ilgainiui vienas be kito ne begali išsiversti spręsdami ne tik darbo klausimus. Interesų bendrumas, pasitikėjimas vienas kitu, kritiniais atvejais- kolegiška parama, derinant darbą ir draugystę, ilgainiui jų santykius paverčia tokiais pat artimais kaip ir sutuoktinių.

NELEISK JAM ĮKLIMPTI. Nesuteik galimybės artimai vyro bendradarbei žinoti apie jį daugiau, nei žinai pati. Verčiau tegul jis įsitaiso netikusį draugą nei ištikimą draugę. Pasistenk suprasti jo darbo rūpesčius, priversk išsipasakoti ir pati nevenk prisipažinti turinti problemų. Stenkis dažniau skirti jam pasimatymus per pietų pertrauką, surask nuolatinę jaukią jūsų susitikimų kavinukę. Skambink jam į darbą, bet neperlenk lazdos gaišindama ir Įkyrėdama tuščiais plepalais, jeigu neturi apie ką kalbėtis, paprasčiausiai pasakyk: „norėjau išgirsti tavo balsą” arba: „aš taip tavęs pasiilgau…”

Image by pikisuperstar on Freepik

Meilužė. Ji gali atsirasti staiga ir be priežasties. Nebūtinai tai- jūsų yrančių santykių pasekmė. Tiesiog visada žinok yra moterų, galinčių ji suvilioti.

Pirmiausia ji nuoširdžiai žavisi tavo vyru. Jam tai labai svarbu. Ji turi savo interesus, draugų ratą, paslapčių, yra nepriklausoma ir savarankiška. Ji nesikėsina (arba dedasi nesikėsinanti) į jo neliečiamybę, nezirzia ir nepriekaištauja dėl smulkmenų, nekrauna jam globalinių problemų. Tačiau kartais leidžia suprasti, kad be vyro neišsiverstų,- paprašo įkalti vinį į sieną, pakabinti knygų lentynėlę, suremontuoti išklibusį šviesos jungiklį arba kur nors pavėžėti. Moters savarankiškumas jį žavi- dažnai pabrėždama, kad lengvai apsieitų ir be jo, o drauge būnanti tik todėl, kad pati to nori, ji palengva įklampina tavo vyrą. Jis nori pasijusti vis reikšmingesnis ir reikalingesnis jai, todėl nekaltas paslaugumas pamažu išauga į nuolatinį rūpinimąsi ir sustiprina reikšmingumo jausmą.

Jų susitikimai- šventė. Vyrą šildo mintis, kad moteris jo laukia. Ji trokšta nustebinti, todėl visada pasiruošusi patirti kažką ypatinga. Ji nuolat suka galvą, kaip susitikti, kaip ir kur pasimylėti. Tai ypač jaudina. Ji kaip uždraustas vaisius, geidžiamas, ypatingas desertas. Sekso jai niekada ne per daug, nes neturi vyro kasdien. Ji- žaidėja, nuolat rezganti planus, kaip dovanoti jam nepamirštamų meilės nuotykių, kaip ilgiau išlikti vienintele, nepakartojama ir neatsibosti. Ji nuolat rūpinasi savo išvaizda,- vyras greičiau pamatys ją nuogą nei prastai apsirengusią, netvarkingą, blogos nuotaikos.

Tačiau tai ilgai tęstis negali. Jeigu meilužė yra vieniša moteris, ji ima siekti vyro rankos. Jos ketinimai pavergti dažniausiai atvėsina. Jeigu meilužė ištekėjusi, ilgainiui, nebesugebėdama laviruoti, ji nutaria skirtis su vyru. O jam gi nenaudingi pasikeitimai, todėl romanas baigiasi. Jeigu romanas tęsiasi, tu pralaimėjai. Tarp vyro ir meilužės gimė stiprus dvasinis ryšys.

NEVERSK JO IEŠKOTI MOTERS UŽ ŠEIMOS RIBŲ. Nors retkarčiais pagalvok, kad gali jį prarasti. Bijai? Tada pabandyk pati užmegzti romaną su savo vyru, kol to dar nepadarė jaunesnė ir įdomesnė.

Pristitutė. Nieko baisaus, ji yra tik klaida. Hm… Bet juk klaida- pasąmonės troškimas. Vyrai visada domisi beprotybėmis, kurių priežastis yra neišsipildžiusios erotinės fantazijos, sekso- kaip pramogos- poreikis.

Pirma, ji yra perkama. Tai patenkina jo savimeilę. Kai kuriems vyrams atrodo netgi madinga tokiu būdu išleisti dalį pinigų. Ryšys neįpareigojantis, perkamą objektą patenkinti nebūtina, o reikalauti galima visko, ko panorėsi. Sekse už pinigus gali laisvai reikštis jo egoizmas, valdžios, prievartos troškimas, visi brutalūs jausmai, kurių tau jis išpažinti nedrįsta. Beje, jeigu perkama moteris bus spontaniška, išradinga, sekso įvairovė gali jį paversti kolekcionieriumi. Prasidėjus maratonui, persisotinusio vyro kartais laukia nemaloni perspektyva- ankstyva impotencija.

Image by prostooleh on Freepik

NEBIJOK EKSPERIMENTUOTI LOVOJE. Leisk jam būti savimi, toleruok jo užgaidas, bet tik tokias, kurios malonios tau pačiai, ir už nemenką kainą.

Žmona. Tai tu pati. Matai, kiek nedaug tereikia, kad vyras tavyje rastu visas minėtas moteris?

NESISTENK PAVERGTI, NEPANČIOK JO, BET IR PATI NETAPK SAVO VYRO NUOSAVYBE. Lengvai provokuok, leisk jam suprasti, kad nesi ir niekada nebūsi pažinta iki galo. Neleisk žinoti apie tave visko, nebūk jo rutinos dalimi. Nedemonstruok savo trūkumų, bet rodyk privalumus. Laikui bėgant trūkumai savaime išryškėja, o privalumai nublanksta. Nereikalauk iš jo daugiau nei jis pajėgia ir negraužk, jeigu netyčia nuklydo, suklydo, suklupo. Jei negali atleisti, verčiau paleisk jį. Klaidinga manyti, kad byrančių santykių šukes gali sulipdyti vaikai. Taip nebūna. Pasikliauk tik savo išmintimi. Jeigu tau jo iš tiesų reikia, galvok tik apie save. Nes viską, ką darysi jūsų ryšiams išsaugoti, iš tiesų darysi savo labui.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker