Gyvenimas

Patarimai, kaip atskleisti savo žavesį

Dauguma musų, netgi labai gražios ar turinčios aukštąjį išsilavinimą, šioje srityje- vargšės diletantės. Todėl taip nemėgstame tų retų egzempliorių, kurios iš prigimties yra viliotojos. Yra, žinote, tokių vilioklių, prie kurių vyrai kažkodėl sunerimsta kaip fazanai tuoktuvių periodu, net jeigu šios ir apsirengusios kaip paskutinės skurdės.

Stipriausiai vyrus veikia žavesys. O tai senėjimui nepasiduodantis dalykas. Žavesio galima išmokti. Žinomi psichologai sukūrė specialių žavesio įvaldymo metodikų.

Pažinkite savo esmę

Nepakartojamumo įspūdį mums suteikia įpročiai: gestai, mimika, eisena ir žodžiai. Žodžius kol kas palikime. Juo labiau kad įspūdis, kurį mes sukeliame, tik 13-17 % priklauso nuo to, KĄ kalbame. O kiti 83-87

Nepakartojamumo įspūdį mums suteikia įpročiai: gestai, mimika, eisena ir žodžiai.
Žodžius kol kas palikime. Juo labiau kad įspūdis, kurį mes sukeliame, tik 13-17 % priklauso nuo to, KĄ kalbame. O kiti 83-87 % atitenka neverbaliniam bendravimui, t.y. KOKIA intonacija kalbame, KUR žiūrim ir KOKIUS judesius rankomis atliekame. %domiausia tai, kad mes, puikiai žinodami draugų eisenas, gestus bei kitus įpročius, apie savo bruožus nieko nežinome. Mes gi jų nematom! Užtai pažįstami juos mato. Tad visai nekeista, kad įspūdis, kurį mes padarom, dažnai nesutampa su mūsų pačių įsivaizdavimu apie save, ir su tuo, kokios mes norėtume kitiems atrodyti. Taigi galima būtų atlikti nedidelę savo įpročių „inventorizaciją”.

Tarkim, įtariate, kad daugelis vyrų jūsų bijo, ir nuoširdžiai nesuprantate, kodėl. Juk gyvenime nesate nė vieno karto vyrui įkandusi. Bet – tikriausiai!- turite mielą įprotį kalbėdama „kietai” žvelgti vyriškiui į akis. Tiksliau sakant, įsistebeilyti ir nė sykio neatitraukti žvilgsnio. Vyrai tokį jūsų elgesio bruožą neabejotinai palaiko savotiška uzurpacija… Arba- visai tikėtina!- jūs nieko bloga negalvojate, tiesiog mėgstate, kalbėdamasi su vyriškiu apie orą, laikytis už jo švarko sagos. „Tai dėl to,- pamanys pašnekovas,- kad aš negalėčiau nuo jos pabėgti…” Arba jūs įpratusi delno šonu „kapoti” erdvę (kartu ir švelnius pašnekovo jausmus). O gal, ką nors pasakodama, delnu tapšnojate orą žemyn. Vyriškiui tai nesąmoningai asocijuojasi su jo „prispaudimu”.

Image by diana_mironenko on Freepik

Visais šiais atvejais vyrai pasąmonėje 5sitikinę: jeigu iki šiol nė vienam iš jų dar ne5kandote, tai tik todėl, kad jie suspėjo i6 anksto pasprukti. Taigi delsti negalima. Visi minėti gestai priskiriami vadinamiesiems spaudimo gestams ir leistini tik dalykiniais atvejais.

Jūs visada abejojate, jog kuo nors galite sudomint vyriškį. Gyvenimas dar labiau sustiprino šią jūsų abejonę, mat vyrai visada pasirinkdavo ne jus, o jūsų draugę. Ji visiškai nebuvo už jus gražesnė, net keliais kilogramais sunkesnė, daug mažesnė ir apskritai kvailoka. Jeigu sėdėdavote greta, vyrai dėl nesuprantamų priežasčių atsisėsdavo greta jos. Vienąsyk nusiminusi net ėmėte manyti, jog ir sėdėti kaip reikiant turbūt nemokate. Beje, šios jūsų mintys yra ir šiek tiek teisingos. Mat egzistuoja vadinamosios uždaros pozos, kurių laikosi nepasitikintys savimi žmones ir kuriomis jie tarsi atsitveria nuo kiekvieno įsiveržimo iš išorės. Užsisklendėlio poza atrodo taip: sukryžiuotos ant krūtinės rankos, po stalu sukeistos kojos, sėdima ant kėdės kraštelio, žvilgsnis nudelbtas. „Kiek kliūčių, nesąmoningai pamano jūsų potencialus gerbėjas,- visų jų įveikti gyvenimo neužteks!” Arba (jeigu dar jūsų ir nugara bus tiesi): „Jai, aišku, ne aš galvoje!” Arba (jeigu pečiai palinkę): „Žmogus turi savų rūpesčių, o čia aš su banalybėmis lendu!”

Tarkim, kad jūs tiesiog neįstengiate išsėdėti daugiau kaip tris minutes vienoje pozoje. Tai jus vargina. Todėl, norėdamos nors kiek prasimankštinti, jūs: lengvai pasikasote nosį, metate trumpą žvilgsnį į duris, pasižiūrite į užrašų knygelę, pradedate tvarkyti stalą, patikrinate kosmetinę piniginę, užsirūkote- ir visa tai trunka tuo metu, kol jis dalijasi įspūdžiais apie matytą filmą. Jis pagalvoja: jūs visiškai neturite laiko. Esate siaubingai užimta. O čia dar jis (vėlgi su savomis kvailystėmis!) Be to, daugelis vyrų bijo sumaišties ir tik vienintelis skubėjimo būdas jiems visiškai suprantamas- kai reikia pasivyti futbolo kamuolį todėl, kad jis vienas, o futbolininkų daug

Atbaidančių gestų yra daugybė įvairiems charakterių tipams būdingi skirtingi gestai, kurių pats žmogus nepastebi. Tačiau jie puikiausiai atskleidžia jo esmę. Tai ir bus jūsų pirma namų užduotis: pabandykite užfiksuoti, kaip gestikuliuojate, kalbate su žmonėmis, kaip sėdite ir kaip dažnai kyla didelis noras pasikasyti nosį.

Ar verta kalbėti, kad sužinojusi apie atbaidančius gestus tuoj pat supratau, jog jų darau ir aš? Pasirodo, įsistebeiliju į vyrus! Už sagų, žinoma, nestveriu, užtai mosikuoju rankomis ir „kertu” orą skersai ir išilgai, sukryžiuoju rankas ant krūtinės ir kas minutę tikrinu, ar nepamečiau auskaro (nuolat pametu vieną auskariuką iš poros, namie jau visa kolekcija vienišų papuošaliukų), ieškau žiebtuvėlio rankinėje, nežinia kur prapuolusios cigarečių dėžutės. Net keista, kad kai kurie vyrai pavadina mane miela būtybe… Tikriausiai meluoja.

Išsiugdykite elgesio įpročius

Norinčiai patraukti vyro dėmesį mote­riai visai nebūtina kikenti, vartyti akių ir vaiz­duoti alpstančios.
Jeigu kalbėsime rimtai, tai reikia pasi­stengti suteikti žavesio patiems papras­čiausioms veiksmams. Iš pradžių galima pasimokyti sėstis į kėdę Nesidrėbkite į ją taip, tarsi ji būtų vienintelė atrama gyveni­me, o plastiškai į ją nusileiskite. Tai pa­ traukia vyro žvilgsnį. Jeigu galite pasirink­ti, geriau sėskitės taip, kad šviesa sklistų jums iš nugaros arba iš šono, bet jokiu būdu nebūtų nukreipta jums į veidą. Tegul „objektas” gėrisi tinkamiausiu jūsų veido rakursu ir ilgiausia kojos dalimi (išorinis kojos paviršius ilgesnis už vidinį. Taigi užmesdamos koją ant kojos, tai prisiminkite). Beje, koją ant kojos reiktų ne užmesti, o lėtai uždėti. Ir lygiai taip pat lėtai jas sukeisti. Šis būdas seniai žinomas, bet nuo to nė kiek ne mažiau veiksmingas ir priimtinas darbo metu.

Dar galite žavėti vyriškius, kai darbe geriate arbatą. Pirmiausia puodelį statykite lėtai.. Lėti judesiai apskritai vilioja. Tik be garso! Pastatykite puodelį taip, kad jis nebarkštelėtų nei į lėkštelę, nei į stalą, tačiau atkreiptų vyrų žvilgsnius į jūsų riešą. Riešas, beje, viena seksualiausių moters kūno vietų. Daugelis moterų šito nežino ir yra pasiruošusios verčiau atidengti kojas iki bambos. Tai taip pat efektyvu, bet reikia turėti nepriekaištingą bambą, be to, ne visada patogu. Tuo tarpu riešas jūsų niekada nenuvils, jis visada plonas ir „bejėgis”.

Kiekvienas daiktas jūsų rankose gali pasirodyti gundymo objektu, jeigu sugebėsite jį paimti taip, tarsi imate ant rankų katinėlį.

Beje, ne vien puodelis- kiekvienas daiktas jūsų rankose gali pasirodyti gundymo objektu, jeigu sugebėsite jį paimti taip, tarsi imate ant rankų katinėlį- švelniai, bet tvirtai. Parepetuokite su gyvu katinėliu. Stebėkite savo gestą ir veido išraišką.

Jeigu esate įpratusi gestikuliuoti, nepamirškite, kad delnas turi būti nukreiptas žemyn (kaip jau minėjome)- tai spaudimo gestas. Jeigu jūs neplanuojate prispausti pašnekovo, nukreipkite delną aukštyn. Efektas bus visai kitoks. Ir apskritai daugelis jūsų kruopščiai nugludintų gestų suteiks jums žavesio. Galima susimąsčius sukti sagutę ant krūtinės, droviai vynioti aplink pirštą garbaną, ištaigingai atmesti plaukus nuo kaktos, po to brūkštelėti ranka per pakaušį, lengvai prisiliesti prie kaklo (labai seksualiai atrodo!) ir nuleisti ranką prie krūtinės

Bet atsargiai! Visa tai galima daryti tarsi nejučiomis, giliai susimąsčius ir nesekant „objekto” reakcijų. Nes vos jam užteks pamatyt! „medžiotojos” žvilgsnį- viskas nueis vėjais.

Namie turėsite padirbėti su gestais. Jums būdingiausius ištreniruokite iki tobulumo. Jeigu raustate ir drovitės, stenkitės varžytis gražiai kai kurie asmenys daro tai velniškai patraukliai). Taip, norėčiau įspėti: treniruodama kokį nors gestą, jūs iš pradžių atrodysite juokinga pati sau. Tai normalu. Bet kai tik naują gestą išmoksite k taip, kad jo nebepastebėsite, jį tuoj pat įvertins aplinkiniai.

Į kampą- į nosį- į daiktą

Jūs atsisakote drauge papietauti. Ir sakote standartinę frazę: „Gaila, aš šiandien labai užimta”. Jeigu jūs tariate tai, sąžiningai žvelgdama pašnekovui į akis ir dar sukryžiuodama ant krūtinės rankas, būkite tikra, kad rytoj jūsų jau niekur nekvies. O jeigu tą patį pasakysite sukdama minėtąją sagutę, galite tikėtis, jog jis ne tik pakvies rytoj vakarieniauti, bet šito trokš dar labiau.

Apskritai žvilgsnis kur kas iškalbingesnis už kalbą ir visi intuityviai juo naudojasi. Esama dalykinių (kai žmonės žvelgia į vienas kito kaktą), socialinių (žemiau pašnekovo akių lygio) ir intymių (žvilgsnis slenka nuo akių link smakro, kaklo duobutės ir žemiau). Bet tai, žinoma, pernelyg atvira gerai išauklėtai koketei.
Užtai visiškai leistina ilgai ir įdėmiai žvelgti į vyriškį (geriausiai šiek tiek prisimerkus) iki to momento, kol jis jus pastebės. Ir dar vieną dešimtąją sekundės daIį. O po to greitai nusukite žvilgsnį. Šią procedūrą pakartokite po trijų valandų. Po to visą dieną į jį nežiūrėkite. O vėliau vėl pradėkite žiūrėti. Tai labai įdomu ir praktiškai neturi pasekmių todėl, kad… ką gi jūs tokio padarėte? Tik pamanyk, pažvelgėte penkis kartus. O „objektui” susidaro įspūdis, kad yra slaptai sekamas. Labiau jaudinančio už šį pojūtį nesama. Jeigu nebežiūrėsite, jis ims jaudintis. O šito juk jūs ir siekėte.

Image by lookstudio on Freepik

Beje, jis taip pat jaudinsis, jeigu jūs kokiu nors pretekstu prieisite prie jo itin arti ir pabūsite sekundę ilgiau negu to reikalauja aplinkybės. Reikia būti meilės genijumi, kad įspėtum, jog sąmoningai įsiveržiama į jo intymiąją erdvę. Beje, terminas „intymioji erdvė” neturi nieko bendra su terminu „erogeninė zona”. Tai viso labo atstumas nuo 15 iki 45 cm. Jeigu kitas žmogus atsiduria itin arti manęs ir nėra man artimas, aš jaučiu sąmyšį ir nerimą. Tai va, trumpalaikiai įsiveržimai į „subjekto” intymiąją erdvę, turint tikslą atkreipti jo dėmesį į jus, yra tik sveikintini.

Visi vyrai skirtingi

Štai dar ką svarbu žinoti. Stipriosios lyties atstovai nėra vienodi ir į tuos pačius reiškinius reaguoja skirtingai. Paplitęs mitas. kad vyrai, girdi, myli akimis, yra ne daugiau kaip mitas. Kai kurie vyrai išties myli akimis, bet pakanka ir tokių, kurie tą daro kitais organais (pavyzdžiui, klausa).

Jeigu turite reikalų su vizualiniu tipu, jums teks atrodyti kuo efektingiau, keisti drabužius ir šmėkščioti jam prieš akis. Jeigu jūsų vyras vertina pasaulį ausimis, kalbėkitės, kalbėkitės su juo. Pasistenkite ištobulinti savo balso tembrą, tik, neduok Dieve, niekada nesucypkite! Netgi išvydusios pelę. Cypimas nužudys visus jūsų siekiamo vyro jausmus.

Pagaliau trečiasis- „taktinis”- tipas. Neužmirškite prisiliesti prie jo rankos, atsitiktinai (!) prisiglauskite lifte. „Taktinius” tipus reikia jaukintis tiesiogine šio žodžio prasme. Rengtis jums reikėtų kuo nors minkštu, aksominiu.

Tam, kad nustatytumėt, kokio tipo yra jus dominantis žmogus, paprašykite jį ką nors prisiminti. Ir sekite jo akių išraišką, kai jis pasakoja. Į ką nukreiptas jo žvilgsnis? Aukštyn? Žemyn?

Jeigu žvilgsnis nukrypsta į kairįjį ar dešinįjį viršutinį kampą- jūsų vyriškio pasaulio suvokimas vizualinis. Žvilgsnis slenka horizontaliu paviršiumi- jūsų dėmesio objektas viską vertina pirmiausia per klausos prizmę. Žvilgsnis nukreiptas žemyn- jausminis, taktilinis pasaulio priėmimas!

Ir paskutinis žodis. Tad kas vis dėlto yra žavesys? Ogi mokėjimas pateikti save taip, kad sukeltumėte aplinkinių simpatijas. Kaip paprasta!

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker