Ezoterika ir astrologija

Numerologija apie meilę bei santykius

Kaip tau seksis antrąjį šių metų pusmetį? Ar verta saugoti „klibančią” santuoką?
Perskaityk, ką apie tai sako senasis skaičių mokslas- numerologija.

Diena ir naktis, vasara ir žiema, gyvenimas ir mirtis: viskas šiame pasaulyje vyksta ciklais. Numerologijoje šie ciklai skaičiuojami nuo 1 iki 9. Didesni skaičiai prastinami iki vieno skaitmens (pavyzdžiui, 10- tai 1+0=1 ir pan.). Svarbiu skaičiumi numerologai laiko gimimo datą. Jis, kaip ir Zodiako ženklas, nurodo pagrindinius žmogaus bruožus. Konkretesnės informacijos suteikia vadinamasis „metų skaičius”. Pagal jį iš numerologijos specialistų sudarytų prognozių gali sužinoti, kokie bus vieneri metai. „Metų prognozės” dažnai detalizuojamos: sveikata, karjera, santykiai. Šį kartą siūlome sužinoti tai, kas rūpi daugeliui- kaip klostysis meilės reikalai bei santykiai su artimaisiais per likusius šių metų mėnesius.

Kaip apskaičiuoti savo” metų skaičių”?

Susumuok savo paskutinio gimtadienio skaičius, kol gausi vienaženklį skaitmenį nuo 1 iki 9. Pavyzdžiui, jei gimimo dieną šventei 2022 m. spalio 11 dieną, skaičiuok taip: 2+0+2+2+1+0+1= 8; jei paskutinis tavo gimtadienis buvo 2023 m. kovo 11 d., skaičiuok: 2+0+2+3+3+1+1=12, tada 1+2= 3. Dabar gali perskaityti atitinkamą prognozę (šiuo atveju 8 arba 3).

Vienas (1). Per ateinančius šešis mėnesius net ir nenorėdama išlįsi iš savo kiauto (gyvenimas privers!). Daugiau dėmesio turėsi skirti artimiesiems. Tau tai nelengva, nes nuo bendravimo problemų esi linkusi slėptis visa galva pasinerdama į darbus. Tačiau šilumą spinduliuojantys šių metų skaičiai „2” ir „0” (2023) ištirpdys ledus, kaustančius tavo nuoširdumą.

Antroji metų pusė bus dinamiška ir kupina įspūdžių. Laukia daugybė pokyčių, iš esmės pakeisiančių tavo gyvenimą. Šį rugpjūtį gali sutikti žmogų, kuris privers užmiršti ankstesnius įsipareigojimus.

Jauti, kad pati norėtum pasikeisti? Bet išorės pokyčiai nebus naudingi. Daugiau dėmesio skirk vidiniam pasauliui, stiprink pasitikėjimą savimi. Tau reikia ne naujos šukuosenos ar kito vyro, o artimųjų dėmesio ir meilės. Susižavėjusi „stebuklingomis“ grožio procedūromis (ypač rugsėjį) gali pražiopsoti išties svarbius dalykus. Lapkritį tavo gyvenimo tempas šiek tiek sulėtės: atsipalaidavusi galėsi pamąstyti, kas iš tikrųjų vyksta tavo gyvenime. Gruodį pajusi stiprų poreikį kovoti už nepriklausomybę. Nepersistenk, nes gali tapti nepriklausoma net nuo artimiausių žmonių. Neslėpk jausmų. Juo labiau kad lapkričio apmąstymų laikotarpis greičiausiai baigsis tuo, jog nuspręsi: geriau žvirblis rankoje, nei… O tas „žvirblis“ nėra taip blogai: tereikia pirmai įmesti pliauską į vos rusenantį šeimos židinį.

Artimiausią pusmetį pasistenk:

 • tinkamai išnaudoti emocijų „atoslūgius“,
 • gyventi įvairiapusį gyvenimą.

Venk:

 • nepasitikėjimo savimi,
 • užsispyrimo,
 • prisirišimo prie praeities.

Du (2). Tau šis pusmetis nebus lengvas. Daugiau dėmesio teks skirti jausmams ir santykiams su kitais žmonėmis aiškintis. Metų pabaigoje ši „savianalizė“ pradės varginti. Būk kantresnė- po varginančių svarstymų daug kas turėtų paaiškėti. Vis dėlto teisingiausius sprendimus priimsi pasikliovusi ne tiek protu, kiek intuicija. Ypač jei rengiesi tekėti ar pastoti.

Rugpjūtį tave užvaldys romantinės nuotaikos. Pasistenk nepamesti galvos, antraip tikrai iškrėsi kokią kvailystę. Jeigu dar neturi gyvenimo draugo, šis pusmetis žada lemtingą susitikimą. Bet tik su sąlyga, kad per daug neįsisvajosi ir pati imsiesi aktyvių veiksmų. Rugsėjį visai netikėtai pajusi nuoširdumo poreikį. Nepamiršk, kad reikalaudama jo iš kitų, pirmiausia pati turi būti nuoširdi. Dažnai klaidingai įsivaizduoji, kad artimi žmonės mato tave kiaurai. Visai ne! Tai, ką jiems jauti, pati turi pasakyti. Ypač jeigu tai nuoskauda, pyktis ar pavydas.

Spalį pajusi poreikį grįžti prie „žemiškų“ dalykų. Norėsi tvarkytis namuose, gal net užsidegsi naujo interjero idėjomis. Namiškius Šis tavo pasikeitimas tik pradžiugins, nes ir jie bus pavargę nuo tavo „gyvenimo prasmės“ ieškojimų.

Paskutinį šių metų mėnesį būsi nenuspėjama. Atrodys, jog tai, kas buvo iki šiol- netikra, kad tikrasis gyvenimas tik prasideda. Gali patirti meilės nuotykį. Deja, trumpalaikį. Todėl prieš leisdamasi į nuotykius pasistenk nesudeginti tiltų į ramų šeimos užutekį…

Artimiausią pusmetį pasistenk:

 • išlaikyti jausmų bei proto pusiausvyrą,
 • nepamiršti patarlės „Nemesk kelio dėl takelio“,
 • suprasti, kad net artimiausi žmonės nėra aiškiaregiai.

Venk:

 • nejautrumo,
 • emocijų slopinimo,
 • perdėm rožinių svajonių.
Image by Freepik

Trys (3). Pastaruoju metu jautiesi lyg ant sparnų. Esi laiminga. Pirmiausia- todėl, kad puikiai sutari su savimi. Tavo giedra nuotaika traukia ir kitus. Dabar labai tiktų išsirengti į kelionę, kad dar ryškiau pajustum gyvenimo skonį. Taip ir padaryk! Net jeigu tektų keliauti vienai (juk Jie“ amžinai neturi laiko!).

Vis dėlto bendrauti, ypač rugpjūtį, tau labai svarbu. Jeigu gyvenimo draugas ar naujasis pažįstamas nori pasikalbėti „iš širdies“, atidžiai išklausyk. Antraip kils daugybė problemų, kurios pirmiausia išsekins tave pačią. Tačiau išgirdusi tau skirtą kritiką, „nelaužyk“ savęs, stengdamasi pasikeisti. Mylėk save tokią, kokia esi!

Rugsėjį pajusi stiprų , laisvės poreikį. Nemaištauk vardan paties maišto. Apmąstyk kelis ėjimus į priekį.
t. y. pasistenk suvokti, ko iš tikrųjų nori. Jeigu tai- nutraukti dabartinius santykius, tau, be jokios abejonės, pasiseks.

Lapkritį būk lankstesnė. Neprisigalvok papildomų draudimų (nevalgyti saldumynų, nežiūrėti serialų, nepirkti nereikalingų daiktų ir pan.). Stengdamasi jų laikytis gali prarasti gyvenimo skonį.

Tavo gimtadienio skaičiai „susidėlioja“ taip, kad gruodį tiesiog privalai linksmintis! Paskutinis šių metų mėnuo tau žada būti ypač romantiškas.

Artimiausią pusmetį pasistenk:

 • išmokti ko nors nauja,
 • nepra­rasti humoro jausmo,
 • išmokti „būti“.

Venk:

 • minčių painia­vos,
 • nerimauti dėl smulkmenų,
 • ginčų su savimi.

Keturi (4). Iki pat Nauji metų būsi priversta skaičiuoti kiekvieną minutę. Tik nepasiduok inercijai ir nepradėk skrupulingai planuoti intymiojo gyvenimo: kiek kartų per savaitę drauge pietausite, kada mylėsitės. Organizuotumas- geras dalykas, bet partneriui tavo nubrėšti rėmai gali pasirodyti ankšti…

Jau rugpjūtį pjausi pirmąjį sunkaus triūso derlių- skaičiai žada materialinių gėrybių. Tau patinka, kai nereikia drebėti dėl kiekvieno cento. Tačiau nepamiršk, kad už pinigus ne viską galima nupirkti! Pameni, ką garsus rašytojas sakė apie žmogaus ryšį su žmogumi? Beje, numerologų prognozė tau gana lemtinga: dabar palankus metas priimti pasiūlymą ištekėti.

Lapkritį pasijusi nesaugi ir sutrikusi. Užplūs abejonės dėl santykių su partneriu. Nevenk apie tai kalbėti. Atvirumas šiuo atveju tik sutvirtins judviejų ryšį, slepiamas nepasitenkinimas- atvirkščiai. Šį mėnesį, nors ir sutrikusi (o gal būtent dėl to?), busi labai aistringa. Pasistenk tave užvaldžiusios aistros „netransformuoti” į norą kibti prie smulkmenų.

Nebūk šykšti, ypač sau. Drąsiai išlaidauk naujiems drabužiams, kirpėjai, kosmetologei. Visa tai atsipirks su kaupu. Gruodį labiausiai seksis namų šeimininkės pareigos. Su malonumu virsi, kepsi, skalbsi. Jei tuo metu į rankas patektų knyga arba žurnalas apie „feng-shui“, kažin ar vyras apsidžiaugtų. Juk baldus stumdyti tektų jam…

Artimiausią pusmetį pasistenk:

 • Padėti laimingos ateities pamatus;
 • pasikeisti (pirmiausia – išoriškai);
 • nevengti nuotykių.

Venk:

 • skepticizmo,
 • perdėto pareigingumo ,
 • šykštumo.

Penki (5). Antroji šių metų pusė bus kupina siurprizų. Jei turi nuolatinį partnerį, pasiruošk netikėtumams. Deja, ne visada maloniems. Tačiau geriau pagalvojusi suprastum, kad būtent dėl tų netikėtumų su tuo žmogumi nenuobodu. Nieko nekeisk, tik išmok pozityviai mąstyti. Kai bet kurioje situacijoje stengsiesi įžvelgti teigiamų pusių, viskas savaime pasikeis.

Jeigu esi vieniša, skaičiai žada nemenkų pokyčių. Tik nesėdėk sudėjusi rankų! Bet ir nesistenk specialiai ką nors „suvilioti“. Tiesiog mylėk save ir džiaukis gyvenimu. Tuo lyg magnetas trauksi potencialius partnerius, ypač rugpjūtį.

Numerologai įspėja: tiek kiek šiemet tikiesi iš mylimojo, vienam žmogui yri per daug! O nori visko ir iš karto- nesibaigiančių meilės priesaikų, linksmybių, gero sekso, patogios buities, įspūdingų kelionių Negavus visko, ko norisi, rugsėjį kils noras ieškoti geresnio partnerio. Vargu ar pavyks.

Spalį užvaldys romantikos ilgesys. Nesistenk tos romantikos kurti dirbtinai. Atsipalaiduok ir mėgaukis mažyčiais gyvenimo malonumais. Lapkritį pasijusi užspeista į kampą: atrodys, kad esi verčiama daryti daugiau, nei pati nori. Galbūt todėl, kad judu su partneriu norite skirtingų dalykų? Jeigu pavyks susitarti, lapkričio pabaigoje nurimsi saugiame mylimojo glėbyje.

Jeigu liks nors menkiausias nepasitenkinimo judviejų santykiais šešėlis, ramybės ieškok medituodama. Paskutinį šio amžiaus mėnesį meditacija tau bus ypač veiksminga.

Artimiausią pusmetį pasistenk:

 • mažiau sėdėti namuose,
 • būti laisvesnė,
 • susitaikyti su savimi.

Venk:

 • skepticizmo,
 • problemų atidėliojimo,
 • sunkiai įgyvendi­namų norų.

1 2Kitas puslapis
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker