Gyvenimas

Ką išduoda tavo bučinys?

Moters charakterio ypatybes gali atskleisti ne tik jos elgesys ar išvaizda, bet ir tai, kaip ji bučiuo­jasi… Gal atpažinsi save?

Intelektualė

Dažniausiai bučiuojasi atmerktomis akimis- tai rodo jos perdėtai rimtą požiūrį į gyvenimą. Ji didžiuojasi savo sugebėjimu valdyti emocijas, tačiau kartais persistengia. Dažniausiai tokia moteris yra kategoriška ir jaučiasi viską labai gerai išmananti. Intelektualei bučinys nėra pati svarbiausia intymaus suartėjimo akimirka: susiliejus lūpoms, ji toli gražu neskęsta saldžiame malonume- greičiau analizuoja savo ir partnerio jausmus.

Savininkė

Ji stveria mylimąjį į į savo glėbį tarsi išalkusi liūtė, į jo lūpas įsisiurbia aistringai ir šiek tiek gašliai. Šios moters gyvenimiška patirtis kužda- jei nori ką nors pasiekti, turi viską laikyti savo rankose, tik taip jausiesi saugi. Aistringai bučiuodama savo išrinktąjį, Savininkė tarsi pasikrauna jo energijos. Deja, vyrams tik iš pradžių tokios moterys atrodo įspūdingos, anksčiau ar vėliau jie ištrūksta iš pernelyg aistringo glėbio.

Aktorė

Jai didžiausias malonumas- bučiuotis viešose vietose. Kažkodėl ši moteris mano, kad aplinkiniai mato tik ją vieną. Vien ši mintis kelia Aktorės pasitikėjimą savimi. Nepaisant begalinio noro puikuotis savo privalumais, iš tiesųjį yra jautri ir pažeidžiama būtybė.

Image by Freepik

Formalistė

Prieš ir po bučinio ji rūpestingai išsiskalauja burną bei valosi dantis,- numano, kiek bakterijų bučiuojantis patenka į burnos ertmę. Absoliučiai tiksliai žino, kur ir kada galima bučiuotis ir, be abejo, su kuo. Skirdama pernelyg daug dėmesio savo personai, ji paprastai nesugeba suprasti partnerio jausmų bei lūkesčių.

Pleputė

Meilės žaidimus ji lengvai iškeistų į linksmą pasiplepėjimą. Ne todėl, kad nemėgtų mylėtis, paprasčiausiai ji labai vertina savo ir partnerio dvasinį artumą. Jai patinka kalbėti net bučiuojantis ir taip nuginkluoti savo partnerį. Po to Pleputė ilgai svarsto, kodėl rimtas jaunikis staiga tapo tik paprasčiausiu pažįstamu.

Romantikė

Bučiuojasi tik užsimerkusi. Dažniausiai įsivaizduoja, kad su svajonių vyru. Tai jausminga natūra, sugebanti bet kur ir bet kada atsiduoti saldžioms erotinėms fantazijoms. Ji gana paviršutiniškai išgyvena ir iliuzijų teikiamą malonumą, ir nusivylimą jomis. Nesėkmės nė kiek negąsdina romantikės- atvirkščiai, intymiam gyvenimui jos suteikia daugiau spalvų…

Subtilioji

Ji nuoširdi ir atvira. Su įkvėpimu pasineria į bučinio svaigulį, moka mėgautis partnerio artumu. Tiesiog dievina kūniškus malonumus. Su šia moterimi vyrams lengva ir malonu bendrauti- ji temperamentinga, bet neįkyri, puikiai jaučia, ko trokšta partneris.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker