Gyvenimas

Gerbėjų tipai- pasirink teisingai…

Sakoma, meilė- akla. Pamiršk šį posakį, kai iš būrio gerbėjų rinksies tą Vienintelį.

Gerai, kad retsykiais jų atsiranda. Gerbėjų. Kūnas įsitempia, širdis ima plakti smarkiau, akys nušvinta… Tačiau būk budri. Nežinodama, kas yra kas, gali pakliūti į spąstus. Ilgametė moterų patirtis „demaskavo“ šiuos dažniausiai pasitaikančius gerbėjų tipus.

Nuobodūs gerbėjai

Nuobodybė.

Jis neduoda ramybės nė minutėlei. Nuolat skambina telefonu, ištisai kalba apie savo jausmus, dūsauja. Kartais netikėtai išdygsta tarpduryje. Žinoma, nieko tau neatneša. Ilgai sėdi virtuvės kampe ir tyli. Labai jau nykus ir pasyvus. Nedrįsta prisiliesti prie tavęs, nors apie tai svajoja. Neįsižeistų, jei pasiųstum jį po velnių. Vienintelis privalumas- greitai liaujasi mylėjęs. Skambina vis rečiau, po to išvis dingsta.

Image by master1305 on Freepik

Nuobodybė, mylintis iki „grabo“ lentos

Lygiai toks pats, kaip ir pirmasis, tik šis niekur ir niekada nedingsta. Naudos iš jo jokios, nebent tyliai sėdėdamas virtuvės kampe, galėtų bulves nuskusti.

Abu šie tipai nėra malonūs, bet nepavojingi.

Nuobodybė, mylintis iki „grabo“ lentos tragiška meile

O! Tai kur kas blogesnis variantas nei du pirmieji. Venk jo ir stenkis atsikratyti. Jis- alkoholikas: skambina tik tada, kai pasigeria. O pasigeria kiekvieną dieną. Ateina su degtinės ar pigaus vyno buteliu po skvernu. Jį išgeria vienas. Po to krenta tau po kojomis, išversdamas tik ką išplautas lėkštes ir taures, vapalioja visokias nesąmones, vadina tave „šventąja“. Netrukus „lūžta“. Tempi ji ant sudedamosios lovelės, užkloji pledu. Tai kartojasi daugybę metų pagal tą patį scenarijų. Po daugelio metų sutinki jį svečiuose. Vėl prisigeria ir atsiklaupęs vadina tave „šventąja“. Iš kampo į tave žvelgia jo negražios žmonos piktos akys.
Šio tipo gerbėjai neretai būna poetai. Tokiu atveju, anksčiau ar vėliau jis išleis eilėraščių rinktinę, kurią puoš tavo inicialai.

 • Minusas: nuobodulys, tėvų nepasitenkinimas.
 • Pliusas: eilėraščiai, bulvės…

Gerbėjas, apie kurį galima tik pasvajoti

Šis tipas labiausiai naudingas sveikatai. Koks nuostabus! Jo jausmai jaudina, bet nevargina. Jis gražus, tiesiog- tavo akių šviesa. Netikėtai atsiranda tavo gyvenime ir išplėšia iš nykios kasdienybės. Supranta tave geriau nei tu pati. Nepaprastai talentingas. Tik jam pasirodžius dingsta bloga nuotaika. Šalia jautiesi nepaprastai laiminga. Moteriška, protinga ir seksuali. Dovanoja netikėtų ir prabangių dovanų- akvariumą su piranija, rankomis siuvinėtą kašmyro skarą, krištolinį kiaušinį, ypač retos rūšies portugališko vyno. Gali netikėtai dingti iš tavo akiračio, mat daug keliauja. Jis aplankė tokias šalis, apie kūrias net nesi girdėjusi. Beveik neturi laisvalaikio, todėl apsilankyti gali bet kuriuo paros metu. Tačiau tu nė kiek nepyksti.

Image by Kireyonok_Yuliya on Freepik

Pusryčiams atneša įvairiausių skanėstų. Netikėtai nusiveža tave į užmiestį, kur nuo aukščiausio kalno gėritės gamta. Tu galvoji: „O, kad galėčiau visą gyvenimą būti kartu!“ Laimei, tai neįmanoma. Žinai, kodėl? Gerbėjas, apie kurį galima tik pasvajoti, todėl yra nuostabus, kad yra… tik gerbėjas. Jis niekada nekalba apie savo jausmus. Pasirodo vis rečiau. Galiausiai veda pačią gražiausią moterį.

 • Minusas: jokio.
 • Pliusas: sužinai, kas yra rytojus.

Gerbėjas su pretenzijomis

Užuot pagalvojęs, kuo galėtų padėti, nieko neveikia, tik nuolat reiškia pretenzijas. Beje, iki koktumo vienodas. Dažniausiai jos būna dvi: „Tu manęs nemyli“ ir „Griauni mano gyvenimą“. Reikia pastebėti, kad tai vienintelis gerbėjų tipas, kuriam nebūdingi komplimentai. Galvoja tik apie save. Laimei, jo jausmai greitai atšąla. Po kelių metų sutikęs tave svečiuose, patempia lūpą kaip nuskriaustas vaikas. Nori, kad apgailestautum ir jaustumeisi kalta.

 • Minusas: absoliutus.
 • Pliusas: joks.

Agresyvūs gerbėjai

Seksualiai agresyvus gerbėjas

Labai negudrus. Būdamas šalia tavęs, jis „spigina“ akimis, garsiai alsuoja ir taikosi pagriebti už kurios nors kūno dalies. Tai ima vis labiau erzinti. Galiausiai ateina laikas, kada būtina ryžtingai jį „pasiųsti“. Toks gerbėjų tipas ypač būdingas kaukaziečiams. Tokiu atveju „siuntinėti“ jį pavojinga, geriau „užkalbėti“ dantį ir, progai pasitaikius, dingti.

Image by andreas on Freepik

Šiaip agresyvus

Sudėtingas sutvėrimas. Jis turi įprotį griebti tave už pečių, smarkiai purtyti ir šaukti: „Būk mano!“ arba „Myliu tave, būk su manim!“ Kartais tai sako trankydamas stalą kumščiu.

 • Minusas: šie gerbėjai pavojingi- kartais lieka mėlynių.
 • Pliusas: neleidžia nuobodžiauti, sutelkia budrumo

Pagyvenęs gerbėjas

Tai nepakeičiamas tipas. Jokių rūpesčių. Nealpsta iš meilės, nedaužo indų ir nepurto tavęs už pečių. Nes yra pernelyg išmintingas ir patyręs. Paprasčiausia jam tingisi tai daryti. Šis gerbėjas negaili gražiausių komplimentų ir pinigų šampanui. Jeigu pasiseks, ga­li net tikėtis, kad testamentu paliks kažką vertinga.

 • Minusas: suaugę vaikai iš ankstesnių santuokų gali pagadinti nervų
 • Pliusas: komplimentai, dovanos, palikimas…

Gerbėjas – pagalbininkas

Tai išties malonus gerbėjas, juo ypač patenkinta tavo mama. Nors prie žaizdos jį gali dėti. Savo jausmus išreiškia labai tinkamai- skubėdamas tau padėti. Tai stiprus, ramus ir kilnus žmogus. Taktiškas ir neįkyrus. Atneša medaus, kai esi peršalusi, knygų ir žurnalų, kai susiruoši į ilgą kelionę, gėlių- kai liūdna ir t.t. Būtinai eis mokytis tango, jei tavęs į užsiėmimus nepriima be partnerio. Jis gali prižiūrėti vaiką, kol būsi parduotuvėje, nudažyti virtuvės sienas. Nekalbus- niekada nepasakoja apie savo jausmus. Todėl ir manai, kad jis tik geras draugas. Net ir vedęs kitą, atneš tau medaus. Jeigu bus neužsiėmęs.

 • Minusas: pernelyg išlepina.
 • Pliusas: akivaizdus.
Image by Freepik

Jaunas gerbėjas

Jis nervingas ir nepatyręs. Iš pradžių sužavi, vėliau- ima slėgti. Šis gerbėjas nesugeba valdyti savo emocijų. Nuotaikos keičiasi lyg oras. Su juo gyventi tas pats, kas sėdėti ant lagamino su trotilu. Niekada nežinai, ko tikėtis. Per vieną dieną iš agresyvaus gerbėjo j is gali virsti nuobodybe, ir atvirkščiai. Jis nori vesti tave, „įkalinti” savo jausmuose, įsūnyti tavo vaiką, būti dulke po tavo kojomis, tarnauti ir t.t. Nenustebk, jeigu jo meilė vieną dieną išblės ir jis pareikš: „Tu man negraži“. Arba, atvirkščiai, nuo meilės išsikraustys iš proto. Tiesiogine prasme- ims ir atsiguls į ligoninę.

Iš tikrųjų- tai visai ne gerbėjo tipas, o kažkoks nesusipratimas. Su juo reikia elgtis ypač atsargiai.

 • Minusas: visą laiką tenka būti įsitempus.
 • Minusas: šviežio oro gūsis tavo gyvenime.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker