Miegamojo pasaulis

Antrasis medaus mėnuo? Būtinai

Ne paslaptis, kad metams bėgant, seksas su tuo pačiu partneriu tampa nebe toks jaudinantis kaip pirmaisiais bendro gyvenimo metais. Jokiu būdu nemanyk, kad nieko negali pakeisti. Tereikia noro ir šiek tiek fantazijos, kad su išrinktuoju vėl pasijustumėte kaip jaunavedžiai!

Raskite laiko seksui

Prisimink- kai judu susi­ pažinote, šiam „užsiėmi­mui” visada rasdavote lai­ko. Atsisakydavote pasisėdėjimų su draugais, mesdavote visus rei­kalus į šalį, kad tik greičiau atsidurtumėte vienas kito glėby. Niekada nesiskųsdavai, kad gal­va iš skausmo tiesiog plyšta, o mylimajam rūpėjai labiau negu krepšinis. O kaip gi dabar? Pa­simylite iš įpročio, paskubomis (kad suspėtumėte dar vakaro ži­nias pamatyti). Seksologai apskritai nepataria mylėtis vėliau nei devintą valandą vakaro ir tvirtina, jog tinkamiausias laikas tam- ankstyvas rytmetys. Taigi nors savaitgalio rytai būna jūsų, įpratinkite vaikus gerbti jūsų poilsį ir privatumą- tegul valandėlę kitą pažaidžia vieni. Jei rytais negalite skirti dėmesio vienas kitam, darykite tai jums patogiu laiku. Galbūt vieną vakarą vaikai galėtų pasisvečiuoti pas senelius ar jūsų draugus? O gal patys kelioms valandoms susirastumėte „laisvą plotą”? Jeigu jūs nerandate laiko pilnaverčiam seksui, paklauskite savęs, kodėl taip atsitiko? Galbūt esate patys kalti, kad tolstate vienas nuo kito?

Skirkite vienas ki­tam pasimatymus

„Meilės šventės“ tiesiog būtinos, jei norite, kad jūsų santykiai neatvėstų. Kad nebūtų nuobodu, reikia keisti aplinką. Tam visai nebūtina turėti daug pinigų. Susitikite nors kavos puodeliui jaukiame restorane. Būtinai apsivilkite puošnesniais drabužiais, stenkitės padaryti vienas kitam įspūdį. Žinoma, per pasimatymą nepulkite analizuoti kasdienių problemų, ginčytis. Geriau prisiminkite savo pažintį, pirmąsias intymiojo bendravimo minutes. Koketuokite, sakykite komplimentus, žavėkite. Tiesiog žaiskite! Juk tikrai turite vienas kitam ką gero pasakyti.

Seksu užsiimkite ne­ įprastose vietose

Neįprasta aplinka kelia kur kas audringesnius erotinius pojūčius. Juk tai primena jaunystės dienas, kai negali mylėtis kur nori ir kada nori. Žiemą, žinoma, sunkiau rasti neįprastų vielų, tačiau getai pasidairius, savo bute tikrai rasite vietų, kurioje dar nesimylėjote. Neverta manyti, kad padoriausia mylėtis lovoje- tam labai tinka ir vonia, skalbimo mašina ar net virtuvės grindys…

Image by cookie_studio on Freepik

Naudokite erotinius „žaisliukus”

Įvairūs sekso aksesuarai gali labai paįvairinti jūsų intymų gyvenimą, suteikti jam žaismingumo bei patrauklumo. Seksualūs apatiniai, neįprasto paviršiaus prezervatyvai, vibratoriai, lubrikantai- visa tai gali suteikti išties naujų pojūčių. Žinoma, intymios paskirties daiktų parduotuvėje apsilankykite kartu ar bent pasitarę, ko abiems norėtųsi, vieno kurio nors partnerio iniciatyva gali būti ne taip suprasta.

Stimuliuojančiai veikia ir erotinių filmų ar žurnalų žiūrėjimas kartu.

Bukite jausmingi ir švelnūs

Tikriausiai jau gerai pažįstate vienas kito kūną, žinote tiesiausią kelią į palaimą. Puiku. Tačiau kartkartėmis mėginkite pasivaikščioti aplinkiniais takeliais: švelniai glostykite vienas kitą pirštų galiukais, plunksna ar smilga. Nepalikite „neaplankyto” nė vieno kūno plotelio. Vėliau tuo pačiu maršrutu „keliaukite” liežuviu ir lūpomis. Įsivaizduokite, jog susitikote pirmą kartą ir degate iš nekantrumo pažinti vienas kita. Dar geriau, kad tokiai švelnumo terapijai ruoštumėtės iš anksto- pasiklotumėte gražią bei švarią patalynę, užsidegtumėte žvakes, po maudymų kūnus atgaivintumėte kvapiais aliejais.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker