Ezoterika ir astrologija

Septynios savaitės dienos meilei

Ar pastebėjote, kad įsimylėję pradedame tikėti įvairiais prietarais ir ženklais, analizuoti sapnus ir vengti pavydžių bičiulių? Dar vakar geriausiai draugei būtume patikėjusios visas pasimatymo su mylimuoju smulkmenas, o šiandien nieku gyvu apie tai neprasitariame- kad nenužiūrėtų bloga akis…

Jausmų suvirpintai širdžiai kiekvienas ženklas atrodo itin reikšmingas, nes bijome prarasti didžiausią likimo dovaną- meilę. Tačiau bijoti neverta: tereikia žinoti kokiomis savaitės dienomis eiti į pasimatymą, o kada geriau pasilikti namuose. O jei dar mokėsite skaityti savo sapnus, tai tikrai gyvenimu ir meile galėsite džiaugtis kasdien.

Pirmadienis- sunki diena

Pirmąją savaitės dieną valdo Mėnulis, ne itin palankus įsimylėjėliams. Šią dieną neverta skirti romantiškų pasimatymų, nes Mėnulis negerai veikia mylimųjų jausmus. Tačiau pirmadienį patartina apsilankyti teatre, muziejuje, kine, tai yra, pasimėgauti kultūra. Ir jokių kalbų apie ateities planus ar subtiliomis temomis! Šią dieną ir darbe yra didelė tikimybė įsivelti į konfliktus, tad būkite budrūs.

Apie sapnus. Pasistenkite įsiminti viską, ką regėjote sapnuose iš sekmadienio į pirmadienį. Gal tai buvo brangenybės: koljė, žiedai, karoliai? Žinoma, gera pasigrožėti, tačiau toks sapnas pranašauja ne itin malonius susitikimus. O jei sapne brangūs papuošalai krito nuo jūsų, tai geras ženklas- nemalonumai greitai baigsis. Tą naktį prisisapnavęs vanduo, jūra byloja, kad esate pernelyg įsitempę ir pavargę, todėl reikia daugiau dėmesio skirti asmeniniam gyvenimui. Sapne regėjote mėnulio pilnatį- aplankys meilė, gausite pinigų. Jei regėjote dylantį mėnulį- mezgami santykiai nutrūks, o jei pilnėjantį- laukia nauji susitikimai.

Antradienį skirkite draugams

Antrąją savaitės dieną valdo Marsas, todėl antradienį tinka susitikti su draugais, net su jais pavakaroti prie vyno taurės ar šlakelio brendžio. Tik nepadauginkite, nes kitą rytą išauš trečiadienis, o ne šeštadienis…

Šią dieną ypač gerai susipažinti su kariškiais, sportininkais, bet ilgesnių, tvirtesnių santykių tikėtis neverta. Antroji savaitės diena- auganti, ugninga, bet nepastovi: kai tik išsisklaidys paskutiniai dūmai, paaiškės, kad iš didelių, aistringų jausmų tik šnirpštas beliko…

Sapnai. Jei naktį iš pirmadienio į antradienį sapnavote tuščią indą, nusivilsite būsimu pasimatymu. Bet sapne matyti pilni maisto ir gėrimų indai žada pasitenkinimą, gerus santykius. Gal sapnavote stiklinę, pilną vandens? Tikriausiai su mylimuoju vakarieniausite puikiame restorane prie žvakių šviesos… O gal sapnavote senovišką, paauksuotą taurę? Mažų mažiausiai išvyksite į tolimą kelionę. O jei taurė tuščia, tai pasimatymas atneš tik liūdesį…

Trečiadienis – plepių džiaugsmui

Trečioji savaitės diena, kurių valdo Merkurijus, yra tikras rojus plepiams. Tad neverta eiti į pasimatymus su asmenimis, kurie mėgsta paplepėti. Dalykiški žmonės mano, kad tauškalus galima pakeisti rimtesniais dalykais. Tad trečiadienis palankus rinkti pačią įvairiausią informaciją- nuo orų prognozės iki tezių pranešimui politine tema. Šią dieną į pirmąjį pasimatymą su mylimuoju neverta eiti.

Tačiau nepabėgsite nuo kalbų apie meilę. Šią dieną tinka išsiaiškinti santykius, išsakyti jausmus, kurti ateities planus ar planuoti vedybas. Tik nepatartina su draugėmis taukšti apie jūsų mylimojo trūkumus: „Ką, jis atsisako tavo mamą vadinti mamyte? Vakare jis neskaito romanų, o savaitgaliais neįmanoma išversti iš lovos? Tai baisu, nepakenčiama!“ Gerai, kad trečiadienį pripliurpus tokių dalykų, jie ir lieka tik pliurpalais…

Image by Freepik

O kaip sapnai? Jie gali nurodyti teisingą kelią ir pasufleruoti, kaip gyventi toliau. Jei tą naktį sapnavote didžiulį medį ar uolą, tai reiškia amžiną meilę, laimingą santuoką. Jei regėjote seną žmogų ar kurį nors tėvų- laukite gero patarimo, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. O štai sapne regėti juodai apsirengusius žmones pranašauja vargą. Gal prisiėmėte naštą ne pagal savo jėgas ir dabar jums reikia poilsio?

Ketvirtadienį saugokite jausmus

Ketvirtadienis – Jupiterio diena. Jis sėkmingas bet kokiems kontaktams, kurie pagrįsti tarpusavio supratimu, simpatija ir pagarba. Jei tokius jausmus iš tiesų jaučiate savo mylimajam, drąsiai drožkite į pasimatymą, nes jis suteiks daug džiaugsmo. Bet jei jūsų sielą kankina abejonės, kaltės jausmas ar pyktis, į pasimatymą ketvirtadienį geriau neiti. Ši savaitės diena tinka linksmam, nuoširdžiam susitikimui, bet ne santykiams aiškintis.

Tiesa, įsimylėjėliams šią dieną neverta likti vieniems, nes ketvirtoji savaitės diena yra kaprizinga ir nepatvari it siūbuojantis tiltelis per upę. Geriausia būtų kartu apsilankyti pas draugus, atsipalaiduoti ir pašėlti diskotekoje ar tiesiog pasivaikščioti.

Ką pranašauja sapnai? Sapne matėte vaivorykštę, vadinasi, einate teisingu keliu ir galite sau daug ką leisti: kad ir kaip pasielgtumėte, sėkmė neapleis. Tačiau tai nereiškia, kad galite kitiems „lipti ant galvų“, elgtis nepadoriai- etikos taisyklių reikia laikytis kiekvieną dieną. Ketvirtadienis- ne išimtis.

Sapne skinate vaisius- susitiksite su įtakingu žmogumi, padėsiančiu tvirtai atsistoti ant kojų ar net praturtėti. Jei sapne valgėte neprinokusius, rūgščius vaisius- laukite neramių dienų ar sveikatos negalavimų, o jei supuvusius- susirgsite.

Septintoji savaitės diena, kurią valdo Saulė, visiems siunčia po didžiulę riekę harmonijos ir savitarpio su­ pratimo.

Penktadienis – taikos diena

Apskritai ši savaitės diena teikia daug teigiamų emocijų. Venera, valdan­ti šią dieną, saugo meilę. Penktadienį moterys jaučiasi tikros gražuolės, o vy­rai pasidaro drąsesni ir labiau pasitikin­tys savimi.

Penktadienis tiesiog sukurtas pasi­matymams. Net jei jausitės sudirgę, nu­skriausti ir norėsite atsikeršyti, vargu ar pavyks, nes penktadienis- taikos diena. Jis siejamas su taika, meile ir sielos ra­mybe, kuri veikia visus. Jei seniai svajo­jate susigrąžinti prarastą draugą ar myli­mojo dėmesį, tai darykite būtent penkta­dienį: teigiama šios dienos aura tikrai padės atstatyti sugriautus tiltus.

Sapnai. Labai gerai, jei naktį iš ket­virtadienio į penktadienį sapnavote obuo­lį: niekas neatsispirs jūsų kerams, užka­riausite bet kurią širdį. Sapne regėtas augantis medis (ąžuolas ar beržas) naujos pažinties ir vaisingo bendradar­biavimo simbolis. O štai augalas, išrau­tas su šaknimis, byloja apie laikiną išsi­skyrimą. Sapne matyti medį su vaisiais reiškia naujos gyvybės atsiradimą, o egzotišką medį, pavyzdžiui, palmę- beprasidedantį sudėtingą gyvenimo peri­odą ar konkurentės pasirodymą. Tačiau jei esate vieniša, išskirsite porą.

Šeštadienis- tarsi sulėtintas filmas

O štai šeštadienis nelabai palankus romantiškiems pasimatymams. Jį valdo šaltasis Saturnas. Bet kokie darbai, pra­dėti šią dieną, vyks vangiai ir atneš dau­giau nusivylimų nei džiaugsmo ar nau­dos. Tad eiti į pirmąjį pasimatymą šešta­dienį tikrai neverta.

Tiesa, kai ką daryti šeštadieni yra vi­sai gerai. Seniai norėjai mylimajam iš­ kelti sceną? Parodyti tikrąją vietą pasi­pūtusiai panelei? Atstumti įkyrų gerbė­ją? Šeštadienis- puiki diena šiems rei­kalams tvarkyti. Ginčykitės į sveikatą, tik nepamirškite prieš tai paanalizuoti sapne matytų vaizdų.

Sapnų pranašystės. Gal regėjote ko­kį gyvūną? Puiku – tai ženklas, kad da­rotės išmintingesnė ne dienomis, o va­landomis. Tik nepamirškite pasirūpinti savo reputacija ir elgtis apdairiau.

Sekmadienis – sėkmės ir džiaugsmo jūra
Sekmadienis- puiki diena bendrau­ti. O gal norisi rodyti kaprizus ar tingi­niauti? Prašom! Viskas, kad ir ko imtu­mėtės šias 24 valandas, atneš tik sėkmę ir teiks pasitenkinimą.

Paskutinė savaitės diena tinka inty­miausiems susitikimams, atviriems po­kalbiams. Ir nebijokite, kad jus neteisin­gai supras ar įvertins ne pagal nuopel­nus. Gal seniai svajojate prisipažinti mylį, pasiūlyti merginai savo ranką ir širdį? Sekmadienis- viena tinkamiau­sių dienų. Jei jis ar ji nori supažindinti su savo tėvais ar draugais- eikite nedels­dami. Ir šiaip sekmadienį neatsisakykite dalyvauti maloniame renginyje,- juk ši diena turi būti kupina džiaugsmo! Sep­tintoji savaitės diena, kurią valdo Saulė, visiems siunčia po didžiulę riekę har­monijos ir savitarpio supratimo.

Apie sapnus. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį matyti sapnai žada didelę sėk­mę asmeniniame gyvenime. Regėta baž­nyčia ar kiti su religija susiję dalykai ramybės ir gerovės simbolis. Jei sapne girdėjote puikią dainą, gausite gerą ži­nią. Dainuoti pačiam- greitai tapsite aktyvus svarbių įvykių dalyvis.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker