Ezoterika ir astrologija

Pajausk medžių energiją…

Išėjusi pasivaikščioti į mišką prisimink, kad medžiai ne tik džiugina akį. Jie, kaip ir visa, kas gyva, turi didelę gydomąją, energijos teikiančią arba… naikinamąją galią.

Aplink kiekvieną medį susidaro energetinis laukas, kuris gali būti naudingas mūsų organizmui. Tiesa, mokslininkai iki šiol nesugeba paaiškinti, kur glūdi gydomosios medžių savybės. Viena teorija skelbia, kad artimas ryšys su medžiu žmogui grąžina energinę pusiausvyrą. Žinoma, kad gydomąjį poveikį turi jau pats buvimas miške. Medicinos tyrimais įrodyta, kad vaikščiojant pušyne greitai praeina galvos skausmas, kadagyne greičiau sveikstama po kvėpavimo organų ligų. Bioterapeutai pacientams rekomenduoja turėti „savo“ medį, kuris teiktų jėgų, gydytų sielos žaizdas, „sutvarkytų“ mintis, padėtų tinkamai pasirinkti.

Kada „medžių terapija“ veiksmingiausia?

Medžių energetinis laukas stipriausias būna nuo balandžio iki spalio mėnesio. Todėl išėjusi pasivaikščioti į mišką paieškok „savo“ medžio! Paėjėk toliau nuo kelio ir pastatų. Išsirink subrendusį, sveiką, nuošaliau nuo kitų augantį medį. (Ant jo neturi būti susimetęs amalas ar grybas.) Apkabink kamieną ir prisiglausk visu kūnu. Užsimerkusi mintyse paprašyk, kad medis suteiktų jėgų. Išmesk iš galvos problemas, susikaupk ir pabandyk pajusti vienybę su augalu. Įsivaizduok, kaip iš medžio į tave teka energija. Paprastai pakanka 20 minučių pajusti stiprinamąją medžio galią. Paskui augalą paglostyk ir padėkok už pagalbą.

Image by Freepik

Koks medis tau tinka?

Būtinai pasitikrink, kurio medžio energijos tau reikia! Kiekvienos rūšies savybės yra skirtingos. Kai kurie medžiai gali net pakenkti. Prastai žmogaus organizmą veikia drebulė, alksnis, topolis, guoba. Pavyzdžiui, kukmedis ne atiduoda energiją, o pats pasiima ją iš žmogaus. Arba gluosnis- jis skaidrina mintis, padeda suvokti problemas ir patį save, bet skatina pesimizmą, o kraštutiniais atvejais- net mintis apie savižudybę. Todėl jo pagalba turėtų naudotis tik labai stiprūs žmonės, žinantys savo vertę, neturintys kompleksų ir nebijantys gyvenimo.

Beržas. Padeda kiekvienam. Pasivaikščiojimai beržyne ypač patartini ligų ir sunkių darbų išsekintiems žmonėms. Beržas švelnina depresines būsenas, malšina reumatinius skausmus, reguliuoja inkstų bei šlapimo pūslės darbą, padeda sergant odos ligomis. Priglusk prie balto kamieno- pajusi ramybę, atgausi jėgas ir viltį. Bioterapeutai teigia, kad beržas didina intuiciją, bet kartu- ir jautrumą.

Ąžuolas. Kontaktas su šiuo galingu medžiu stiprina gyvybinę energiją, valo organizmą, nes skatina kraujo apytaką ir limfos tekėjimą. Būti po šiuo medžiu patartina žmonėms, sprendžiantiems sunkią problemą, kai į galvą ateina tik viena už kitą blogesnės išeitys. „Miškų karalius“ apdovanoja kovingumu ir „pašnabžda“ tinkamą sprendimą.

Pušis. Kaip ir kiti spygliuočiai, šis medis turi antibakterinių savybių. Vaikščiojant pušyne puikiai valosi viršutiniai kvėpavimo takai (taip veikia eteriniai aliejai). Be to, pušis padeda kamuojamiems reumatinių skausmų, turintiems rūpesčių dėl kraujotakos, nervingiems žmonėms. Prisiglaudusi prie pušies pajusi grįžtant emocinę pusiausvyrą. Praskaidrindama mintis, pušis padeda atsižadėti nereikalingų dalykų. Todėl šio spygliuočio pavėsyje gali ieškoti motyvų atsikratyti antsvorio ar mesti rūkyti!

Liepa. Ji grąžina fizines jėgas ir psichinę pusiausvyrą. Bendravimas su liepa ypač patartinas tiems, kuriems „viskas visada blogai“, kurie savo aplinkoje atkakliai ieško priešų. Be to, liepa padeda žmonėms, kamuojamiems persekiojimo manijos.

Liepa. Ji grąžina fizines jėgas ir psichinę pusiausvyrą. Bendravimas su liepa ypač patartinas tiems, kuriems „viskas visada blogai“, kurie savo aplinkoje atkakliai ieško priešų. Be to, liepa padeda žmonėms, kamuojamiems persekiojimo manijos.

Eglė. Vaikštinėdama eglyne išsivaduosi nuo pagundų, begėdiškų minčių ir nepadorių troškimų. Anksčiau eglės spyglių nešiodavosi kišenėse, nes jie esą neutralizuoja nužiūrėjimus ir piktąsias jėgas. Iki šiol kai kas egles prie namų sodina tikėdami, kad jos apsaugos šeimą nuo blogio, nesėkmių, ligų. Jau minėjome, kad eglės, kaip ir kiti spygliuočiai, užkerta kelią infekcijoms.

Kaštonas. Kontaktas su šiuo medžiu stiprina kraujagysles, malšina reumatinius skausmus. Be to, ramina, švelnina įtampą, padeda įveikti baimę, gydo „sudaužytas“ širdis. Keletą kaštonų verta nešiotis kišenėje. Jie turi tokių pačių savybių kaip ir pats medis. Radiologai pataria pasidėti kaštonų po čiužiniu; jų poveikis – kaip ekrano, atmušančio „negerus“ spindulius. O štai Japonijoje parduodamos specialios „naktinės“ liemenės su įsiūtais kaštonų vaisiais.

Kėnis. Veiksmingai ramina sudirgusius nervus. Bioterapeutai tvirtina, kad kėnis turi atpalaiduojamųjų savybių: žmogus šalia jo pasijunta laisviau, ne taip rimtai žiūri į problemas, pailsi. Kėnis labai tinka darboholikams, nes padeda suvokti, kad, be darbo, gyvenime yra ir kitų vertybių. Kėnis išlaisvina iš smulkmeniškumo, pesimizmo ir šykštumo. Be to, įkvepia meilės žaidimams- padeda pamiršti seksualinius suvaržymus.

Maumedis. Stiprina jėgas, gerina savijautą. Maumedis – atsinaujinimo ir grožio simbolis. Jis atjaunina fiziškai ir dvasiškai. Praskaidrina nuotaiką, todėl labai teigiamai veikia užkietėjusius pesimistus. Suteikia ištvermės- padeda išspręsti ne tiek komplikuotas, kiek kantrybės reikalaujančias problemas (pvz., daugelį metų ramybės neduodančius klausimus).

Pabuvusi prie pasirinkto medžio ir padėkojusi už suteiktą energiją, įdėmiai įsižiūrėk į savo „geradarį“. Kai būdama toli nuo jo pajusi, kad vėl norėtum prisiglausti, užsimerk ir iš atminties prikelk medžio vaizdą… Padės, nes augalo energija ilgai išlieka ryšį su juo radusiame žmoguje.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker