Ezoterika ir astrologija

Numerologo prognozė 2023 metams

Gimimo metai- tai kodas (vienas iš skaičių nuo 1 iki 9). „Raktas” šių skaičių reikšmių aiškinimui numerologams yra magiškasis Saturno ratas, padalytas į devynis laukus. Kiekvienas iš devynių skaičių gali atsidurti bet kuriame Saturno rato lauke.

Kaip apskaičiuoti savo gimimo metų kodą

Gimimo metų skaičius sudėk, kad gautum vienaženklį skaičių nuo 1 iki 9. Kad būtų lengviau, pasinaudok lentele:

194519541963197219811990199920082017Vienetas
193719461955196419731982199120002009Dvejetas
193819471956196519741983199220012010Trejetas
193919481957196619751984199320022011Ketvertas
194019491958196719761985199420032012Penketas
194119501959196819771986199520042013Šešetas
194219511960196919781987199620052014Septynetas
194319521961197019791988199720062015Aštuonetas
194419531962197119801989199820072016Devynetas
Gimimo metų lentelė

Numerologiniai metai pra­sideda tik vasario 5 die­ną. Todėl jei esi gimusi sausio 1- vasario 4 die­nomis, iš gimimo datos atimk vienerius metus.

Pavyzdžiui, 1979 m. sau­sio 1- vasario 4 dieno­mis gimusių žmonių ko­das skaičiuojamas nuo 1978 metų, t y. jie laikomi Septynetais.

Vienetams

Šiais metais bus ryškios dvi skirtingos kryptys: pirma, tavęs laukia įdomios pažintys, pramogos, džiaugsmas, antra- finansinės problemos, galbūt susijusios su tavo gyvenimo būdu.

Gali būti, kad metų pradžioje labai sumažės pajamos. Numerologas pataria susiveržti diržą, elgtis išmintingiau.

Jei per pastaruosius dvejus metus sąžiningai dirbai. šiais metais sėkmingai įgyvendinsi savo planus. Ypač seksis dirbančioms kūrybinį darbą.

Su gyvenimo draugu žaisk „atviromis kortomis”. Antraip liepą patirsi didelį nusivylimą. Kils pagunda užmegzti romaną, juolab, kad palankių progų bus labai daug. Tiesa, naujas meilės ryšys ilgiausiai tvers iki lapkričio pabaigos.

Apie maistą. Pasistenk mažiau vartoti riebalų, saldžių kepinių bei produktų, kuriuose daug baltymų. Nepiktnaudžiauk riešutais, vaisiais, sultimis. Pasirūpink, kad maistas visada būtų šviežias. Valgyk daug virtų daržovių, venk aštrių prieskonių. Geriausias laikas laikytis dietų- nuo liepos vidurio iki rugpjūčio 5 dienos.
Sveikatos problemos. Rūpesčių gali turėti dėl dantenų bei dantų. Saugok gerklę ir širdį. Problemų gali kelti kraujotakos sutrikimai, vidurių užkietėjimas, išvaržos.

Dvejetams

Gali jausti nerimą, kylantį iš įsitikinimo, kad laikas pasirinkti savą gyvenimo kelią. Tačiau ką nors keisti iš esmės neverta, nes kiekvienas šių metų sprendimas duos vaisių (deja, karčių) visus ateinančius devynerius metus. Ypač jei ką nors darysi paveikta stiprių emocijų. Verčiau keiskis pati, mokykis tolerancijos.

Šiais metais neieškok naujų draugų. Brangink tuos, kuriuos turi. Jeigu jauti, kad į šeimos gyvenimą įslinko rutina, rask laiko nuoširdiems pokalbiams su vyru. Susėskite prie gero vyno taurės ir išsakykite vienas kitam savo nuomonę ir lūkesčius. Turėk galvoje, kad esi gana uždara ir pavydi. Gali atsitikti taip, kad nepagrįstas pavydas sunaikins tai, ką esate sukūrę iki šiol. Apskritai šie metai bus labai sėkmingi, jei sugebėsi už slenksčio palikti praėjusiųjų problemas. Sėkmės!

Apie maistą. Šiais metais reguliari mityba ypač padėtų išlaikyti gerą fizinę formą. Mažiau valgyk keptų ir sunkiai virškinamų patiekalų. Venk šaltų gėrimų, saldžių sirupų, o svarbiausia- alkoholio.

Sveikatos problemos. Saugok kaulus. Tau gresia galūnių lūžiai (pavojingiausi mėnesiai- liepa ir rugpjūtis), gali kamuoti stuburo ir sprando skausmai. Yra pavojus nukristi iš aukštai. Dėl prasto maisto gali sutrikti virškinimas, atsirasti skrandžio opa.

Image by Freepik

Trejetams

Energija, kurios būsi veikiama šiais metais, sustiprins visus tavo veiksmus- ir gerus, ir blogus. Šiemet kiekvienas tavo įsimylėjimas greičiausiai bus tik susižavėjimas (ypač liepos ir rugpjūčio nuotykiai) ir neatneš emocinio pasitenkinimo. Tau reikės daug kantrybės ir susivaldymo. Pasistenk „laikyti liežuvį už dantų”.

Slapčiausios svajonės gali išsipildyti, jei nebandysi nieko apgauti.

Būsi linkusi per daug greitai daryti išvadas. Venk to! Likimas pats surežisuos situacijas, kurios leis įsitikinti, kiek turi tikrų draugų.

Tikėkis susitikimų su įtakingais asmenimis. Sulauksi įdomių bendradarbiavimo pasiūlymų.

Pasistenk nebūti užsispyrusi, neskubink įvykių. Atmink, kad nebūtina atsiduoti tik vienam tikslui. 2023 metais Trejeto laukia aktyvi įvairiapusė veikla. Sėkmės!

Apie maistą. Mažiau gyvulinės kilmės produktų. Maistas turi būti įvairus ir lengvai virškinamas. Keptus patiekalus pakeisk virtais arba troškintais- jie ne tokie kaloringi. Mažiau vartok aštrių prieskonių bei druskos. Nepiktnaudžiauk kava ir alkoholiu!

Sveikatos problemos. 2023 metai labai pavojingi širdininkams. Galimas infekcijos sukeltas karščiavimas, galvos skausmai. Saugok akis! Bus jautresnis virškinamasis traktas, gali kamuoti inkstų negalavimai.

Ketvertams

Šiais metais galėsi baigti didelį darbą. Jei pasiseks, jo vaisiais džiaugsies septynerius ar net aštuonerius metus! Rugpjūčio, rugsėjo ir spalio mėnesiais tavo gyvenime gali įvykti tai, kas turės reikšmės artimiausiais metais. Visas pasitaikančias progas turi labai gerai apsvarstyti. Elkis protingai, pasirink, kas tau svarbu,- vienu šūviu daug zuikių sunku nušauti…

Tiesiogiai tavęs neliečiantiems įvykiams leisk tekėti sava vaga. Kišimasis į svetimus reikalus, beprasmiai ginčai su aplinkiniais, kova už savo tiesą baigsis tavo pralaimėjimu. Visais įmanomais būdais venk neigiamai tavo atžvilgiu nusiteikusių žmonių.

Šiemet rūpesčių namuose turėtą sumažėti, o galimos problemos darbe išsispręs sėkmingai, jei išliksi rami ir susivaldanti. Tavo nuomonė neturėtų būti pernelyg atkakliai reiškiama, nes gali būti neteisingai suprasta.

Apie maistą. Nevartok per daug skysčių, ypač šaltų. Mažiau valgyk vaisių- juose taip pat daug vandens. Venk šalto ir saldaus maisto. Liepos 19- rugpjūčio 5 dienos- tinkamiausias laikas pabadauti.

Sveikatos problemos. Saugok ausis (galimi klausos sutrikimai). Jautresni bus inkstai, šlapimo pūslė bei lytiniai organai. Dažniau jusi sąnarių skausmus, ypač jei sergi reumatu.

Penketams

2023 metų sėkmė priklausys nuo to, kaip dirbai praėjusiais metais. Jei būsi atkakli, nuosekli ir… garbinga, pavyks užbaigti visus pernai pradėtus darbus. Neišsigąsk, jei kartais teks susiveržti diržą.

Didžiausią dėmesį skirk mažoms problemoms spręsti- tada didesnės savaime išsispręs. Nebūk pagyrūne, stenkis nedemonstruoti savo pranašumo. Jei pakeisi darbą, stenkis susikurti kuklaus ir nuolaidaus žmogaus reputaciją. Toks elgesys padės tau įgyti tikrų draugų.

Šie metai palankūs didžiajam tvarkymuisi- išnešk iš namų tai, kas nenaudojama. Be gailesčio atsisakyk daiktų, kurie tau labiausiai trukdo. Tikėtina, kad pakeisi gyvenamąją arba darbo vietą. Gali susidomėti buto pirkimu arba namo statyba. Nesipainiok į neaiškius sandorius!

Apie maistą. Nereikalingi kilogramai augs tarsi „iš nieko”. Todėl saldžių vaisių, kepinių, alkoholio (ypač saldaus vyno ir likerio) venk iš tolo.

Sveikatos problemos. Šiemet negalėsi pasigirti stipriu imunitetu, todėl būsi neatspari infekcijoms. Tikėtinos odos ligos (įvairūs bėrimai), dažnesni gerklės skausmai. Neretai jausi nuovargį be aiškios priežasties. Todėl vertėtų laikytis organizmą valančių dietų, pavyzdžiui, kelias dienas valgyti tik vaisius ir daržoves. Geriausias laikas dietoms: balandžio 18- gegužės 5 dienomis ir liepos 19- rugpjūčio 5 dienomis.

Šešetams

Visi 6ie metai- tavo sėkmės „ruožas”! Tačiau viską, ką darysi, daryk sąžiningai ir teisingai. Už pastangas bus atlyginta- išspręsi daugelį seniai varginančių problemų. Veik protingai. Neskubėk, nors šiais metais turi labai daug ką padaryti ir tik tada galėsi leisti sau pailsėti ir patinginiauti.

Suklupusi nepanikuok. Nedidelių nesėkmių atnešti nuostoliai bus minimalūs.

Neleisk į šeimos gyvenimą įsėlinti rutinai ir nuoboduliui. Jei mėgsti pramogas, rugsėjis ir gruodis atneš tau daug įdomių įspūdžių. Tik neperlenk lazdos linksmindamasi, antraip jau kitų metų kovą ar gegužę ragausi karčius tų linksmybių vaisius. Spalis ir lapkritis- ramybės laikotarpis, kai tavo veikla nepa­teisins lūkesčių. Todėl tiems mė­nesiams neplanuok svarbių rei­kalų. Sėkmės!

Apie maistą. Mažiau vartok produktų, kuriuose daug baltymų. Keptus patiekalus taip pat stumk į šalį. Mažiau graužk džiūvėsėlių. Tai padės tavo kepenims tinkamai funkcionuoti. Ypač venk pasenusių produktų!

Sveikatos problemos. Gali atsinaujinti senos cistos ir augliai. Bėdų gali padaryti pėdos (nuospaudos, įaugę nagai) bei trūkinėti linkusi oda. Tikėtini kepenų bei tulžies pūslės veiklos sutrikimai. Gali atsiliepti neišgydytos skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opos. Būk atidesnė, nes dėl išsiblaškymo gali patekti į avariją.

Septynetams

Šiemet norėsi ką nors keisti: arba gyvenimo būdą, arba gyvenamąją vietą. Bet turi žinoti, kad tai, ką šiais metais sukursi, gali neatlaikyti laiko išbandymų. Jei vis dėlto nuspręsi pasukti nauju keliu, pasistenk nesudeginti tiltų į praeitį.

Tavęs laukia daug kelionių, bet nebūtinai tokių, apie kurias visuomet svajojai, taip pat įdomios naujienos iš kito Lietuvos krašto, net iš užsienio. Turėsi daug sumanymų, kuriuos verta įgyvendinti. Neleisk, kad jais pasinaudotų kiti. Jei dirbsi su įkvėpimu (bet nepamesi galvosi), sėkmė garantuota.

Šiais metais turi galimybių būti paskirta į aukštesnes pareigas. Deja, kiekviena, net menkiausia abejonė savo veikla gali niekais paversti kelerių metų triūsą. Nebūk priekabi žmonėms, kurie tave gerbia ir yra palankūs, nes būtent jie padės tau ištverti sunkiausias metų akimirkas. Sunkumai ypač tikėtini rugsėjo, spalio, lapkričio mėnesiais. Nepamesk galvos!

Mylėdama nenuleisk per žemai reikalavimų kartelės. Vasario. kovo, lapkričio mėnesiais būk ypač atsargi ir neįsivelk į beprasmį romaną. Neleisk, kad tave užvaldytų tuštybė, nemenkink kitų žmonių, ypač šeimos narių.

Apie maistą. Per daug nesižavėk žolelėmis, prieskoniais. Vartok mažiau riebalų. Kepinius (sausainėlius, pyragaičius, mielinės tešlos gaminius) dažniau keisk sveikesniais produktais. Apskritai mažiau valgyk- geriau jausiesi. Balandžio 18- gegužės 5 dienos tinkamos griežtesnei dietai.

Sveikatos problemos. Nepervertink savo fizinių ir psichinių galių. Tau gresia kepenų, gerklės ligos. Bus jautresni organai. esantys dubens srityje. Neapkrauk organizmo sunkiai virškinamu maistu, pasistenk neperšalti. Būtų gerai, jei pasitikrintum regėjimą.

Aštuonetams

Šiais metais prisimink visus įmanomus streso įveikimo būdus. Aštuonetus veiks destruktyvios jėgos, galinčios sužlugdyti daugelį planų. Todėl pasistenk, kad planai būtų realūs, tikslūs, apgalvoti. Juos įgyvendindama stenkis nesuklysti- tavo klaidomis netruks pasinaudoti priešai.

Venk neapgalvotų sprendimų, kad neįžeistum artimiausių žmonių. Dėl tavo kaltės gali nutrūkti ne vienas ryšys.

Šie metai tau bus gana nervingi, netrūks stresinių situacijų. Galimas dalykas (pabelsk į nedažytą medį!), kad tapsi nusikaltimo arba prievartos auka. Greičiausiai- dėl per didelio pasitikėjimo savimi ar arogancijos. Nesileisk įkalbama paimti kyšį ir pati niekam nebandyk jo siūlyti. Nepiktnaudžiauk alkoholiu- jo paveikta gali padaryti klaidų, kurias bus sunku ištaisyti.

Jei tau pavyktų įveikti savo išdidumą, panieką aplinkiniams ir išlaidumą, gyventi būtų kur kas lengviau. Sėkmės!

Apie maistą. Venk kraštutinumų. Nesižavėk vienpusėmis dietomis. Geriausia būtų, jei tavo valgiaraštyje atsirastų visko po truputį. Laikytis dietos patartina 2023 m. spalio 19- lapkričio 5 dienomis.

Sveikatos problemos. Ypač saugok virškinamąjį traktą (bus linkusios formuotis opos). Dažniau pasimatuok kraujospūdį- jis gali padidėti. Gali atsinaujinti negalavimai, kamavę per pastaruosius dešimt metų. 1974 m. (ypač kovo ir birželio mėnesiais) gimusios moterys turėtų apsilankyti pas ginekologą- galimos lytinių organų ligos.

Devynetams

Šiais metais devynetui svarbiausi bus šeimos reikalai. Pasistenk nepirmauti ir neįrodinėti savo teisumo.

Mažiau kalbėk apie darbą, o daugiau dirbk! Už įstaigos ribų turėsi galimybę susipažinti su įtakingais ir įdomiais žmonėmis. Darbe pasitaikys daug progų pagerinti santykius su pavaldiniais ir kolegomis.

Daugiau dėmesio skirk partneriui. Jei esi laisva ir ketini tekėti, apsvarstyk tikimybę, kad šiemet sudaryta santuoka gali trukti neilgai…

Planuoji skolintis didesnę pinigų sumą? Numerologai siūlo atsisakyti šio sumanymo. Šiemet pasistenk išsiversti savais pinigais.

Viskas rodo, kad įvykiai, kuriuose dalyvausi, bus labai dinamiški. Tavęs laukia kelionės, nebūtinai susijusios su darbu. Venk nelaimingų atsitikimų, ypač balandžio, gegužės ir gruodžio mėnesiais.

Apie maistą. Mažiau vartok gyvulinės kilmės produktų. Ypač venk sūrių ir riebių patiekalų (rūkytų dešrų ir pan.). Gerk daug skysčių. Valdyk per didelį apetitą.

Sveikatos problemos. Gali atsirasti žaizdelių burnos ertmėje, tikėtinos dantenų ligos. Bus jautresni plaučiai. Nusilpusi širdies ir kraujotakos sistemos veikla sukels galvos skausmus. Gali turėti problemų dėl storosios žarnos, užkietėjusių vidurių, hemorojaus.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker