Ezoterika ir astrologija

Numerologija- ką slepia tavo vardas?

Pasak numerologų, kiekvienas, ateidamas į šį pasaulį, „atsineša” ir vardą. Tėvų noras čia beveik niekuo dėtas- daug ką lemia mįslingi gamtos dėsniai. Vardo ir pavardės raidės, kaip ir skaičiai, turi slaptą kodą. Yra daugybė pavyzdžių, kai pavardės pakeitimas ištekant ar dėl kitų priežasčių pakeitė ir žmogaus likimą, paveikė charakterį.

Kaip apskaičiuoti vardo kodą?

Po kiekviena savo ar kito žmogaus vardo bei pavardės raide parašyk ją atitinkantį skaičių (iš „Skaičių ir raidžių lentelės”). Tada visus skaičius sudėk. Jei suma didesnė nei 9, jo skaitmenis dar kartą sudėk: turi gauti vienaženkli skaičių. Tai ir bus tavo vardo kodas. Skaityk reikšmę.

Skaičių ir raidžių lentelė

123456789
BDEĘĖFGH
JKLMNOPQR
TVWXY
Skaičių ir raidžių lentelė

Pavyzdys. Rasa Mažeikytė- R(9) a(1) s(1) a(1) M(4) a(1) ž(8) e(5) i(9) k(2) y(7) t(2) ė(5)

Visus skaičius sudėk: 9+1+1+1+4+1+8+5+9+2+7+2+5= 55. Dviženklį skaičių reikia dar kartų sudėti: 5+5= 10. Ir dar kartą: 1+0= 1.

Numerologai pataria dar prieš vestuves pasidomėti, ar moteriai verta keisti pavardę, ar pasilikti mergautinę. Nemažai paslapčių gali sužinoti ir sugretinusi savo ir partnerio vardus bei pavardes.

1. Nepriklausomoji.

Nepasiduodi kitų įtakai. Visada pasikliauji tik savimi. Tačiau esi jautri ir bijai būti įskaudinta, todėl vengi artimų ryšių. Naujas jausmas- puiku, bet tęsinys… Jis paprasčiausiai tave vargina.

Geriausi santykiai susiklosto su Dvejetu arba gyvenimą mylinčiu Šešetu. Tau tinka nuolaidus ir ramus žmogus, kuris nebando tavęs valdyti.

2. Sentimentalioji

Dažniau pasikliauji ne protu, o širdimi ir nuojauta. Esi geroji namų dvasia: ištikima ir atsidavusi. Tačiau negali gyventi be paramos. Moki atleisti išdavystę, įskaudinta netrokšti keršto, gali tik paverkti kamputyje. Esi patikli kaip vaikas, todėl saugi būsi tik su partneriu, kuris tuo nepiktnaudžiaus. Geriausi santykiai susiklosto su Šešetu arba Ketvertu- suprantate vienas kitą iš pusės žodžio.

Image by Freepik

3. Optimistė

Nenustygsti vietoje- energija liejasi per kraštus. Nebijai sunkumų ir lengvai juos įveiki. Iš meilės daug tikiesi, anksti susikuri „antrosios pusė”s idealą. Dažnai klysti, bet niekada neprarandi vilties. Gali būti puiki gyvenimo draugė daugeliui- tau galima pavydėti tolerancijos ir mokėjimo prisitaikyti. Tiesa, kartais per daug idealizuoji dviejų žmonių santykius.

Geriausi santykiai būna su kitu Trejetu. Jaunatviška abiejų energija ilgai neleis rutinai įsismelkti į judviejų santykius!

4. Realistė

Daug jėgų atiduodi darbui. Esi labai atsakinga ir punktuali. Taip pat rimtai žiūri ir į dviejų žmonių santykius. „Su meile nejuokaujama!”- tai tavo devizas. Esi gana konservatyvi, sunkiai prisitaikai. Užvaldyti tavo širdį nelengva. Tačiau kartą davusi ištikimybės priesaiką, žodžio laikaisi. Tiesa, apie meilę kalbi retai, bet gyvenimo draugas gali tavimi pasikliauti.

Geriausi santykiai susiklosto su Dvejetu arba Šešetu, bet tik tada, jei partneris nesitikės romantiškų gestų.

5. Nuotykių ieškotoja

Tavęs niekas nelaiko nuobodžia, bet ir per daug nepasitiki. Tu ne šeimos žmogus. Gyvenimo draugui su tavimi tikrai nelengva: tenka prisitaikyti prie tavo permainingų nuotaikų. Kartais būni per daug energinga, kartais- irzli, o kartais- visiškai nedrąsi. Niekada nepraleidi progos patirti dar vieną fantastišką nuotykį. Gali būti ir neištikima. Vyras, kuris nori tokią moterį išlaikyti šalia savęs, turi užtikrinti jai netikėtumų pilną gyvenimą.

Geriausi santykiai susiklosto su Trejetu- jam irgi netrūksta energijos. Tokioje šeimoje nėra vietos nuoboduliui ir pilkai kasdienybei.

6. Namisėda

Geriausiai jautiesi namie su artimaisiais. Bet esi „namisėda” gerąja prasme- tau visi pavydi vidinės ramybės ir tvirtumo. Meilė tau- rimtas dalykas. Moki rodyti jausmus ir to paties tikiesi iš partnerio. Kartais būni pernelyg globėjiška. Jei namuose nėra ramybės, jautiesi labai nelaiminga.

Geriausiai santykiai susiklosto su Šešetu arba Dvejetu. Jų požiūris į gyvenimą panašus- abu nori ramaus ir pasiturimo gyvenimo.

7. Svajotoja

Mėgsti vienatvę. Daug kas laiko tave paslaptinga ir uždara būtybe. Žmonės ne visuomet turi drąsos ir noro brautis per uždarytas tavo sielos duris, todėl dažnai lieki vieniša. Tik patys artimiausi žino, kad gali būti ir švelni, ir linksma, ir romantiška.

Geriausi santrykiai susiklosto su kitu Septynetu. Judviejų ryšys būna ramus ir stabilus. Sudėtingesnė, bet daug žadanti sąjunga būna su Devynetu. Tik abu turite išmokti vienas kitam nusileisti.

8.Tobulumo siekėja.

Nepripažįsti kompromisų. Tavo „kietumas” glumina žmones. Retai atsipalaiduoji ir beveik niekada nerodai savo tikrojo veido ir jausmų. Priešingą lytį atgraso tavo šaltumas ir manieringumas. Iš tikrųjų esi labai aistringa, bet ir nepaprastai kovinga, reikli. Geriausi santykiai susiklosto su Dvejetu arba Šešetu, t. y. su tais, kurie linkę nusileisti ir paklusti.

9. Enstuziastė

Kuo nors susidomėjusi, tam atiduodi visas jėgas. Santykiai su vyrais- tavo stiprioji savybė. Juos traukia tavo linksmumas ir neišsenkantis entuziazmas. Tiesa, tu vertini laisvę, bet jeigu jau įsimyli, tai- „iki ausų”! Net į menkiausias smulkmenas reaguoji audringai. Ramesnio būdo žmonėms tai sunku suprasti. Tavo gyvenimo draugui neverta tikėtis tolerancijos- tu negali pakęsti, kai tau prieštaraujama.

Geriausi santykiai susiklosto su kitu Devynetu arba Septynetu. Būdami kartu jūs pamiršite viską pasaulyje!

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker