Ezoterika ir astrologija

Neužleisk vietos savo varžovei!

Įtari, jog vyras tau neištikimas? Nebūk naivi, mieloji, nepadės jokie burtininkių užkalbėjimai ar graudžios ašaros. Būk gudri ir pasistenk sužinoti, kokiems moterų kerams taviškis negali atsispirti, ir, kol nevėlu, kerėk jais savo išrinktąjį.

Taigi, jei tavo vyras yra:

Avinas

Jo svajonių moteris mėgsta išorinį blizgesį, turi nemažai gerbėjų, tačiau labai svajinga. Jai puikiai pavyksta suderinti du skirtingus bruožus pasitikėjimą savimi ir trapumą. Tokia moteris nėra reikli, tačiau aplinkiniai daro viską, ko ji užsigeidžia. O Avinui to ir tereikia- juk jis trokšta jaustis tikru vyru, gėrėtis jos stiprybe ir kartu saugoti lyg vaiką. Moteris, pastebėjusi jo pranašumus, pelnys didžiausią Avino prielankumą. Avinui nepatinka, kai moteris „kariasi” ant kaklo, taip išblėsta susidomėjimas ja. Tačiau ilgai laukti „laimikio” irgi neturi kantrybės. Tikrai gilus ryšys šio ženklo vyrą gali sieti su moterimi, kuri tvirtai stovi ant žemės, yra racionali, išmintinga, mėgsta bendrauti. Labiausiai Aviną kamuoja nuobodulys bei rutina. Todėl jis niekada nepaliks romantiškos, subtilios, išradingos moters.

Jautis

Įsitempusi, šiek tiek nervinga, jautri, rūpestinga, dėl visko išgyvenanti, bet nenuobodi. Štai kokios moters reikia jaučiui. Šie bruožai pažadina kantrų, nuolankų gerbėją, kuris pasiryžęs globoti vargšę, nesuprastą žavią būtybę. Bet su viena sąlyga. Toji būtybė turi mėgti seksą, kuris jaučiui labai svarbus. O jeigu dar turės ir kulinarinių talentų,- sėkmingas ryšys garantuotas. Labiausiai jautį traukia Skorpiono ženklo moteris- jos vidinė jėga, aistringumas, uždaras būdas, nuolatinis nepasitenkinimas savimi. Tikėtina, kad tokia moteris Jaučiui- visam gyvenimui. Tačiau tik pajutęs jos valdingumą, netgi despotizmą, tuoj pat ims dairytis į šalis.

Dvyniai

Šio ženklo vyrai linkę eksperimentuoti visose gyvenimo srityse, todėl tikrą susižavėjimą sunku atskirti nuo paprasto eksperimento. Jeigu Dvynių ženklo vyras sutiks mielą ir geraširdę moterį kuriai netrūksta „šarmo“, kuri dievina keliones ir domisi filosofija bei kultūros problemomis, nė negalvodamas puls į jos glėbį. Dvyniai dievina moteris, kurios gali būti lygiavertės pašnekovės, yra kupinos keisčiausių idėjų. Šio ženklo vyrai nekenčia, kai partnerės ima juos auklėti, piršti savo nuomonę. Jeigu esate Dvynių žmona, susitaikykite su mintimi, jog daugelį nuobodžių darbų namuose teks atlikti pačiai -jam tiesiog gaila tam švaistyti laiką Dvyniai labai nepastovūs ir nemėgsta įsipareigojimų.

Image by drobotdean on Freepik

Vėžys

Pati rimčiausia Vėžio žmonos varžovė- jo mama. Šio ženklo vyrai pasižymi giliu jausmų pasauliu, tad nuotykiai su kitomis moterimis jiems ne prie širdies. Vis dėlto Vėžys gali susvyruoti, jei šeimoje pritrūks nuoširdaus dėmesio ir šilumos, o likimas suves su protinga bei seksualia moterimi. Jeigu ji stipri asmenybė, kuri geba pasirūpinti ne tik savimi, bet ir kitais, Vėžio žmonai teks susidurti su labai rimta varžove. Jai nestinga vyriškumo, kai sprendžiamos sudėtingos problemos, bet mylėdama būna itin moteriška ir jausminga. Vėžį žavi jos atvirumas ir gebėjimas sudėtingame gyvenime likti nepažeidžiamai. „Jėga“,- pagalvoja jis ir įsimyli. Šio ženklo vyrai labai | nemėgsta, kai moteris ima „lįsti į dūšią“, jie patys žino, ką ir kada sakyti.

Liūtas

Dažniausiai jo svajonių moterimi tampa „pelenė“- tyli, nepastebima, šiek tiek liūdna mergaitė, tipiška Žuvies, Mergelės arba Vėžio ženklo atstovė. Liūtas savo išrinktąją apsupa tokia meile, kad ji iš susižavėjimo netenka galvos. Tai ir yra tas triumfas, kurio jis labiausiai trokšta. O jei moteris dar palepina jį komplimentais, Liūtas virsta meiliu katinėliu. Liūtų žmonos negali pamiršti, kas juos labiausiai erzina- kritika, net ir pelnyta. Stenkis neužgauti jautriausių vietų- šio ženklo vyrai neatleidžia tiems, kurie matė juos silpnus, sugniuždytus ar sutrikusius. To, žinoma, sunku išvengti šeimyniniame gyvenime, tačiau verta pasistengti, jei nori ištikimo vyro.

Mergelė

Šio ženklo vyrai moteris renkasi labai atsargiai- bijo nusivylimo arba būti atstumti. Vyras Mergelė žavisi „neprieinamomis“, pripažinimo ir karjeros siekiančiomis moterimis. O jeigu šios aistringos, gebančios apsupti begaliniu dėmesiu ir meile, Mergelės ženklo vyrai gali ir galvas pamesti. Bendra veikla ir panašūs rūpesčiai- raktas, kuris greičiausiai atrakina tokio vyro širdį. Jam gyvybiškai svarbu būti reikalingam. Todėl nelauk, domėkis jo veikla, sumanymais, antraip jis ims dairytis į šalis. Ir tai nebus trumpalaikis romanas- Mergelės yra rimtų bei gilių santykių šalininkės. Šio ženklo vyrus erzina sutuoktinės nevalyvumas, išsiblaškymas ir pernelyg didelis emocionalumas. Jiems sunku šeimoje, kur daug triukšmo.

Svarstyklės

Šie vyrai itin linkę pasižvalgyti į kitas moteris, todėl stenkis prilygti jo idealui. Svarstyklių išsvajotoji būtinai turi būti įdomi asmenybė. Šio ženklo vyrus žavi jos ekstravagancija, netikėti poelgiai. Jiems patinka, kad moteris puikiai jaučiasi įvairiose draugijose- elgiasi laisvai, bet neprovokuojamai. Seksas jai- ne pats svarbiausias dalykas, tiesiog galimybė emociškai „išsikrauti“. Svarstyklių mylimoji-iš pažiūros šalta, labai racionali ir šiek tiek ciniška. Ji niekada nepainioja meilės ir draugystės. Jei esi Svarstyklių žmona, nepamiršk, kad jam nuolat reikia kažko nepaprasto. Nuobodulio šio ženklo vyrai labiausiai nekenčia.

Skorpionas

O, šį vyrą reikia labai saugoti! Jam nuolat trūksta bendravimo ir sekso, todėl „pasukti į šalį“ Skorpionui nieko nereiškia. Moteris- paslaptinga, nedemonstruoja savo jausmų, nevargina kalbomis bei reikalavimais, intuityviai jaučia, ko partneriui labiausiai reikia. Dėl tokios Skorpionas kraustosi iš proto. Tai- pavojinga varžovė. Bet jeigu pavyktų „atverti akis“ bei įrodyti, kad ta moteris jį valdo, Skorpionas negailestingai nutrauktų meilės ryšius. Verta žinoti, kuo šio ženklo vyrai itin bodisi- monotonija. Jeigu tu nė kiek nesikeiti nei išore, nei vidumi,- jo susižavėjimas tikrai išblės. Neperlenk lazdos rūpindamasi materialiais dalykais. Tai Skorpioną skatina ieškoti tokios, kuri suteiktų peno dvasiai.

Šaulys

Neištikimybei greičiausiai ryšis tik Šaulys, gyvenantis aplinkoje, kur meilužę turėti – prestižo reikalas. Šaulio palankumą pelnys moteris, mokanti išklausy

ii. Šis vyras tiesiog alpsta iš malonumo, galėdamas dalyti patarimus bei pamokymus. Šaulys mėgsta daryti kitiems įtaką. Vienas iš būdų tai pasiekti- nesantuokiniai meilės ryšiai. Šio ženklo vyrus žavi stiprios, į riziką mėgstančios moterys. Neretai jos nepasižymi ypatingu moteriškumu, tačiau vyrus traukia kaip magnetas. Šaulio svajonių moteris- pasinėrusi j savo veiklą, neturinti laiko tuštiems plepalams. Jam nesvarbu, kuo ji apsirengusi, kaip elgiasi. Ji turi žavėti, pavyzdžiui, kompetencija savo darbe. Patarimas Šaulio sutuoktinei- labai susierzina, kai suabejojama jo nuomone.

Image by halayalex on Freepik

Ožiaragis

Paslaptinga mylimoji šio vyro gyvenime gali pasirodyti labai vėlai, nes Ožiaragių jausmingumas prabunda tik sulaukus trisdešimties. Ožiaragiai renkasi patikimas partneres, be to, jiems svarbu, ką apie tai mano kiti. Neretai šio ženklo vyrai išsirenka šaltokas, ne pačias gražiausias moteris ir veda jas ne iš didelės meilės. Žinoma, vėliau už tai sumoka emociniu bei seksualiniu nepasitenkinimu. Užtat atsigriebia, susiradę meilužes. Ji energinga, aistringa ir kartu meili bei švelni. Su ja Ožiaragis tiesiog džiaugiasi gyvenimu. Tokia moteris mėgsta pripažinimą ir jį gauna iš savo mylimojo. Ožiaragį erzina vaikiškos ir nesubrendusios moterys. Jis šalia tokių nori jaustis tikru vyru, o ne tėvu.

Vandenis

Toks vyras- laisvės simbolis. Santuoka Vandeniui neretai primena kalėjimą. Šio ženklo vyrai žavisi visomis moterimis, tačiau labiausiai juos traukia protingos, drąsios, stiprios gražiosios lyties atstovės. Jos visada puikiai atrodo, tačiau savo išvaizdai reikšmės neteikia. Tai moterys, kurioms neužtenka turėti gerą darbą ir šeimą. Jos viskuo domisi, nuolat mokosi ir stengiasi pirmauti, tačiau nemėgsta vadovauti ir nekenčia, kai kas nors jas kontroliuoja. Vandenis dievina nuotykius, tad jei sugebėsi tapti jo „komandos“ nare, į kitas tikrai nesi-žvalgys. Ir dar. Nepamiršk, kad šiuos vyrus erzina nuolatinės kalbos apie pinigus ir daiktus, teatrališkas partnerės elgesys. Nors Vandenis niekada neparodys susierzinimo, tik tylės ir žiūrės televizorių arba svajos.

Žuvys

Šio ženklo vyrai neišrankūs- jie linkę žavėtis bet kuria moterimi, jeigu ji neplepi ir nevaldinga. Šios savybės gali ilgam sutrikdyti Žuvų pusiausvyrą.

Tikra dievaitė jam atrodo moteris, turinti Vėžio ir Vandenio savybių- uždaro būdo, visada atrodanti šiek tiek išsiblaškiusi ir užsisvajojusi. Tokių moterį norisi saugoti ir globoti. O juk Žuvys negali atsispirti jokiam moters prašymui, ypač jei pageidavimas vienaip ar kitaip susijęs su seksu. Šio ženklo vyrai neretai sudaro keisto ir nepaprasto žmogaus įspūdį, o tai moteris labai traukia. Jeigu tavo išrinktajam taip atsitiks, jį nesunkiai susigrąžinsi kantria ištikimybe. Žuvys tai moka vertinti. Žuvų sutuoktinėms verta žinoti, kad šiems vyrams kartkartėmis patinka pasimėgauti vienatve.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker