Ezoterika ir astrologija

Kokios stichijos valdo mus?

Vis dažniau pykstatės, gyvenimas kartu atrodo nebemielas. Galbūt judviejų Zodiako ženklai priklauso priešingoms stichijoms? Sužinok, kodėl jis elgiasi visai kitaip nei tu!

Ugnis, Vanduo, Oras ir Žemė- keturios stichijos, kurios valdo tam tikrus Zodiako ženklus. Jei žinosi, kas būdinga kiekvienos stichijos atstovams, kokie santykiai dažniausiai egzistuoja tarp jų, bus daug lengviau surasti kelią į harmoniją. Taigi:

  • UGNISAvinas, Liūtas, Šaulys.
  • VANDUOVėžys, Skorpionas, Žuvys.
  • ORASDvyniai, Svarstyklės, Vandenis.
  • ŽEMĖ- Jautis, mergelė, Ožiaragis.

VANDUOUGNIS

Gamta: vanduo ir ugnis- dvi radikaliai priešingos stichijos. Ugnis gali užvirinti vandenį, o šis- užgesinti ugnį.

Partnerystė: tai labai emocionali sąjunga. Kai įsiaudrinęs Vanduo negali sulaikyti ašarų, Ugnis atmosferą kaitina žiežirbomis. Tokie partneriai vieną dieną karštai myli, o kitą- neapkenčia vienas kito. Jiems sunku kartu, nes kiekvienas nori pirmauti. Vanduo ir Ugnis nemoka nusileisti. Kiekviena iš šių stichijų- veikli, energinga ir įdomi, tačiau būti kartu joms labai sunku.

ORASŽEMĖ

Gamta: vėjas džiovina žemę. Per ilgą laiką nuo vėjo žemė tampa kieta ir nederlinga.

Partnerystė: šnekus ir gyvybingas Oras ilgainiui pradeda erzinti svajingąją Žemę. Nenuspėjami jo poelgiai, trykštanti energija bei keisčiausios idėjos labai vargina Žemę. Nieko nuostabaus, kad meilę tarp šių stichijų partnerių keičia priekaištai bei barniai. Be to, Oro stichijos atstovams, kurie dažniausiai yra idealistai, Žemė– realistė visiškai neįdomi. Tokie partneriai vienas kito paprasčiausiai nesupranta.

ŽEMĖUGNIS

Gamta: Įsiliepsnojusi ugnis gali sukelti gaisrą. Žemė jį lengvai užgesina.

Partnerystė: ramiajai Žemei reikia daug laiko, kad priprastų prie jausmingos ir kartais pavojingos Ugnies. Ugnies stichijos atstovai niekada neslepia jausmų, juos išlieja kitiems. Žemė gerbia savo partnerio talentą bei lyderio savybes, gali ilgai kentėti Ugnies protrūkius bei nuklydimus. Tačiau jei Ugnis nevertins Žemės, ši anksčiau ar vėliau ją paliks. Šios sąjungos sėkmė priklausys nuo Ugnies poelgių.

Image by Freepik

ORASVANDUO

Gamta: oras šaldo arba šildo vandenį, o šis- drėkina orą.

Partnerystė: šių stichijų atstovų santykiai gana įtempti, bet įdomūs. Nepataisomas romantikas, jautruol nelabai gerai jaučiasi šalia praktiškojo Oro. Kita vertus. Oro stichijos atstovams taip pat sunku priprasti prie audringų Vandens emocijų ir net agresyvumo, kai supyksta. Šių stichijų atstovų pernelyg skirtingi požiūriai į gyvenimą: kiek tik Vanduo įtikinėtų, jog gyvenimas įdomus, kai verda aistros, vis tiek Orui prie širdies ramus bei santūrus gyvenimo būdas.

Astrologai teigia, kad tvirčiausios sąjungos būna tarp tos pačios stichijos, bet skirtingų Zodiako ženklų atstovų. Tokie partneriai supranta vienas kitą iš pusės žodžio, nes gyvena ir kvėpuoja vienu ritmu. Galbūt tarp jų nėra didelės aistros bei audringų emocijų, užtat jų meilė,- tikra, pagrįsta tarpusavio supratimu ir pasitikėjimu.

Jeigu partneriai priklauso tam pačiam Zodiako ženklui, bendravimą apsunkina tai, kad jie labai panašūs. Visiška tiesa, kad žmones labiausiai traukia priešingybės. Juk kiekvieną dieną matyti savo trūkumus tokius pat kaip kito žmogaus nėra didelis džiaugsmas.

Kad ir ką kalbėtų žvaigždės, nepamiršk, kad stiprūs jausmai atstoja bet kokius horoskopų nesutapimus. Klausykis savo širdies ir mokykis suprasti likimo ženklus!

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker