Psichologija

Kaip tapti seksualia moterimi?

Nors sakoma, kad moterimi ne gimstama, o tampama, vis dėlto dar vaikų darželyje ar pradinėse klasėse galima pastebėti, kad kai kurios mergaitės berniukams patinka labiau už kitas. Paprastai jos mėgsta berniukų draugiją, auginasi ilgas kasas, paslaptingai šypsot moka mielų koketiškų manierų.

Seksualumas- sunkiai nusakoma savybė, nežinia kaip skatinanti seksualinį pasitenkinimą. Natūralu, kad moterys yra linkusios domėtis, kaip sužavėti vyrus. Atvirai rinktis partnerę- vyro privilegija, todėl moteriai labai svarbu mokėti pasinaudoti tik jai vienai žinomais kerais. Tačiau kas gi traukia vyrus prie moterų, kodėl vienos jiems patrauklesnės ir geidžiamesnės už kitas? Ar seksualumas susijęs tik su kūnu, ar čia pasireiškia ir kiti dalykai? Ar seksualia gimstama? O gal įmanoma to išmokti? Pagaliau, ar šį reiškinį pastebi tik vyrai? Ką jie turi galvoje sakydami, kad seksualumas- tai aura, švytėjimas, supantis moterį?

Mes teisingai įsivaizduojame, kad vyrus masina grožis. Graži, žavinga moteris jiems yra labiau jaudinantis objektas negu visi Luvro paveikslai kartu sudėti. Jiems atrodo, kad gražioms moterims seksas suteikia daugiau malonumo, kad jos mažiau varžosi. Laimei, kiekvienas vyras grožį suvokia savaip, kiekvienam patinka savitas moters tipas, todėl vėl kyla klausimas: ar yra koks nors esminis patrauklumo rodiklis? Seksologai atsakys: jeigu ir yra, tai taip sunkiai apčiuopiamas, kad beveik neįmanoma jo apibūdinti. Pavyzdžiui, amerikietis daktaras A. Feineris teigia: patrauklumas- tai gebėjimas sužadinti erotines svajones. Vyrai ir moterys seksualumą supranta visiškai skirtingai. Moterys svarsto, ką reikia daryti, kad būtų ar atrodytų seksualios, o vyrai mato tilk jiems vieniems suvokiamą „vidinį švytėjimą”, sukuriantį moters seksualumo aurą. Apklausęs per tūkstantį vaikinų seksologas priėjo išvadą: vyrams svarbiau moters asmenybė nei grožis. Respondentai tvirtino, kad patys patraukliausi moterų bruožai yra švelnumas ir prieraišumas. Aštuoni iš dešimties nori, jog moteris pirmiausia būtų gera motina. Septynių iš devynių idealas- protinga, pasitikinti savimi moteris, siekianti šeimyninio gyvenimo darnos. Grožis, nors ir labai keista, atsidūrė vienoje iš paskutinių pozicijų. Kad ir ką vyrai sakytų per apklausas, iš tiesų labiausiai vertina moters patrauklumą. Tarp jų žodžių ir minčių- didžiulis skirtumas. Kita vertus, stiprioji lytis ne tokia išranki kaip silpnoji. Vyrui paprastai užtenka 7 sekundžių, kad suvoktų, ar moteris patinka. Jis gali beprotiškai įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Tad gal mes tik įsivaizduojame, kad jie visą dėmesį sutelkia į mūsų fizinius duomenis? Seksologų nuomone, retas kuris, pirmą kartą pamatęs ypač patikusią moterį, gali konkrečiai apibūdinti jos figūrą, o juo labiau nupasakoti veido bruožus. Kai vyrai siekia vien sekso, vertina fizinius moterų duomenis. Mąstydami apie ilgalaikius santykius, į pirmą vietą iškelia jausmingumą, pastovumą, sąžiningumą.

Jeigu norite būti seksuali, turite žinoti:

1. Būti seksualiai- tai seksualiai mąstyti. Vyrų nuomone, moterį seksualią daro ne kūnas, o mintys. Ji dažniausiai atrodo taip, tarsi mėgtų seksą, jaučiasi laisvai ir suvokia moteriško žavesio galią. Ją gali sujaudinti net jos pačios patrauklumas.

2. Seksualios moterys pasitiki savimi. Nesvarbu, ar esate vizualiai patraukli, ar visai tuo nepasižymite, tikėkite, jog esate geidžiama. Tik jums vienai žinomu būdu perdavusi šį pasitikėjimą vyrui, sulauksite atsako. Seksualinis moters pasitikėjimas vyrą traukia beveik tiek pat, kiek ir grožis.

Image by alexvolot on Freepik

3. Seksuali moteris vyrus myli kaip žmones, o ne kaip meilužius, maloniai su jais bendrauja, turi daug draugų, žavisi jų vyriškomis savybėmis, pastebi ir vertina jų vyriškumą, suteikia vilties būti užkariautai, net jeigu šitai niekada ir neįvyktų.

4. Kiek vyrų, tiek silpnybių! Netgi sąvokos „gražios kojos” ar „dailios krūtys” kiekvienam reikš savus, tik jam vienam žinomus kriterijus. Todėl bet kuris moteriškų formų tipažas gali būti seksualiai patrauklus, visos galime turėti gerbėjų būrį.

5. Nenusiminkite, kad esate ne „Playboy” žurnalo modelis. Panašūs žurnalai kuria fantazijas ir, kaip juokaujama, yra skirtas besimasturbuojantiems. Iš tiesų pernelyg gražios moterys vyrus baugina.

6. Seksualios moterys gundančiai atrodo kaip tik todėl, kad maksimaliai išryškina vyro ir moters skirtumus. Pilna krūtinė, aptakūs klubai, odos švelnumas, subtilūs veido bruožai, siūbuojanti eisena- viskas, kas nevyriška, žadina vyrų geismą.

7. Svoris- daugelio moterų rūpesčių ir nerimo priežastis. Tiek liesos, tiek ir apkūnios linkusios manyti, kad jų svoris yra pavojingas moteriško žavesio priešas. Amerikiečių rašytoja Džulija Grais tikina vyrus dažnai sakant: „Man patinka moterys, kurias gali jausti savo glėbyje”. Dž. Grais tyrimų duomenimis, galima teigti, kad kraštutinės kompleksijos moteriai visada atsiras 5- 6 vyrai iš 100, kuriems ji netgi labai patiks. Reikia tik dažniau būti tarp žmonių.

8. Dauguma vyrų iš visų jūsų veido bruožų pirmiausia išskirtų akis ir lūpas. Akių spindesys pavergia vyrą. Rausvo atspalvio, vos praviros, jausmingos lūpos- ne mažesnės viliokės. Naudokite dažus, kurie ne tik paryškintų, bet ir „sudrėkintų” jūsų lūpas.

9. Vyrams patinka minkšti, švelnūs, lengvi, čiurlenantys, malonaus skambesio, o kartais ir vos prikimę balsai. Skambi, džiugi kalba, lydima juoko, džiugios intonacijos visada nuteikia maloniai. Įdomus, tarsi viskuo besižavintis ir besidomintis balsas vyrą jaudina.

10. Krūtinė kaip ir sėdmenys, siunčia galingus seksualinius signalus. Apklausos parodė, kad
pats populiariausias liemenėlės dydis- trečias. Dideles krūtis kabiau mėgsta ekstravertai. Ramūs, santūrūs, depresijos kankinami vyrai vertina mažą krūtinę, taigi, kad ir kokio dydžio jūsų krūtys, visada kažkur netoliese atsiras vyras, kuris eis dėl jūsų iš proto.

11. Seksuali moteris vaikšto plastiškai, aukštai pakelta galva, jos eisena truputį balansuojanti (aukštyn- žemyn). Vos vos šypsodamasi, ji žvelgia kažkaip ypatingai, mįslingai, sėdi tiesiai, nesusmukusiais pečiais, nesukaustyta. Seksualu sukryžiuoti kojas ties kulkšnimis, retsykiais užmesti koją ant kojos.

12. Karalienės Viktorijos epochos moterys ne šiaip sau nešiojo nosinaites liemenėlėse, kvėpino laiškus. Kvapai turi didelę erotinę prasmę ir yra suvokiami pasąmonės lygmenyje. Jie gali sustiprinti vyro geismą, pačiam to net nesuvokiant. Tačiau jaudina tik seksualūs kvapai. Neplauto kūno tvaikas atstumia bematant.

13. Moteris, sugebanti savo kūnu sakyti „ne”, gali prireikus ištarti ir „taip”. Flirtą išmananti moteris puikiai žino, kada vyras ja susidomi. Ji kartais nužvelgia pašnekovą nuo galvos iki kojų, pažiūri tiesiai į akis, paskui nuleidžia žvilgsnį tarsi susidrovėjusi arba sumišusi, nevengia prisiartinti prie vyro, lyg netyčia jį paliesti.

14. Tvarkingos šukuosenos mažina seksualumą. Vyrams patinka minkšti, laisvai besiplaikstantys, banguoti, ilgi, natūraliai kvepiantys plaukai.

15. Ilgalaikių santykių norintys vyrai pirmenybę teikia gražiai ir elegantiškai drabužius dėvinčioms moterims. Išties seksualios moterys yra subtilios ir vengia provokuojančių drabužių.

16. Vyrai mano, kad seksualiausia moterims yra raudona, juoda ir balta spalvos. Jie ypač nemėgsta rudos, žalios, rožinės bei smėlio spalvos.

Tai tik nedidelė dalis to, ką turėtumėte žinoti, jeigu siekiate tapti patrauklesnė. Tačiau moteris, apie kurią kalbama, kad jai netrūksta žavesio ir šarmo, traukia savo spontanišku natūralumu, neturinčiu nieko bendra su apgalvotu, šaltu, netgi cinišku viliojimu. Seksualios moterys subtiliai balansuoja tarp poreikio turėti vyrą ir gebėjimo išsiversti be jo. Na, o jeigu esate ištekėjusi? Jūsų žavesys nuolat, nors ir nesąmoningai, vertinamas iš naujo, susižavėjimui reikia vis naujų paskatų, kad ir toliau varytumėte iš proto savo vyrą. Prisirišimo ženklai, siekimas vėl ir vėl sugundyti turėtų lydėti jūsų kasmetines „mini sužadėtuves”.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker