Ezoterika ir astrologija

Akmenų galios- ką jos reiškia?

Akmenys nėra negyvi, kaip įprasta manyti: jie gimsta, auga, kaupia patirtį, energiją. Tik akmenų dalelės spurda, kruta pernelyg mikliai, jų vibracijos dažnis pernelyg aukštas, kad žmogus galėtų matyti. Virpesiai, kuriuos skleidžia akmuo, lemia akmens „charakterį”. O charakteris, kaip visi žinome, smarkiai atsiliepia santykiams pasauliu.

Akmuo puikiai sugyvena su žmogumi, jei jo virpesių dažniai atitinka žmogaus poreikius. Tokia sąjunga naudinga Jei akmens virpesiai disonuoja su žmogaus organizmo virpesiais, jiems tikrai neverta būti arti vienas kito. Nes tokia kaimynystė neduos nieko, išskyrus sumaištį, nerimą, negalavimus.

Jei akmenys prakalbėtų, daug pasakytų

Akmenys uoliai renka ir stropiai saugo informaciją apie savo šeimininką. Daugiausia galima sužinoti iš akmens, kurį žmogus nuolat nešioja. Deja, atsiranda keistuolių, kurie turi puikų akmenį, bet laiko jį kur nors spintoje. Tuomet tenka paprašyti, kad kuklusis bent parą pasinešiotų akmenį su savimi.

Akmuo kužda ne tik apie savo šeimininko būdą, bet ir apie tai, kas tam žmogui buvo nutikę, kaip jis jaučiasi dabar, kas jo laukia ateityje. Ir lemtingų įvykių datą gali nurodyti- kartais metų laiką, kartais- dieną ar net valandą.

Akmuo po kaklu

Pasikabinti, prisisegti ar bent į kišenę akmenėlį įsimesti verta ne tik pasišovus skandintis.

Akmuo gali tapti veiksmingu talismanu, kuris atveria, skatina gerąsias žmogaus savybes ir blokuoja, neutralizuoja blogąsias. Tarkim, agresyvios prigimties žmogui talismanas padės gesindamas jo agresyvumą, paversdamas jį paprastu aktyvumu.

Akmuo gali pasitarnauti ir kaip amuletas, apsaugantis nuo aplinkos poveikio. Puikūs amuletai- agatai. Pavyzdžiui. Avino, Svarstyklių, Vėžio ir Ožiaragio žmonėms ištikimai tarnauja sakalo akies amuletai. Jaučiams, Skorpionams ir Vandeniams labiau tinka katės akis. O Dvyniai, Mergelės, Šauliai ir Žuvys nenusivils pasirinkę tigro akį. Amuletai ne tik lyg skydas pridengia žmogų. Jie ugdo žmogaus savybes, kurios ateityje jį gins ir saugos ne prasčiau už patį amuletą.

Akmenis, kaip ir draugus, būtina rinktis apdairiai

Tinkamiausią akmenį parinkti galima pagal Zodiako ženklą, pagal pagrindinę globojančią planetą, kraujo grupę, taip pat pagal stichijas, numerologiją, angelą sargą… Priskaičiuojama per 38 aspektus, į kuriuos verta atsižvelgti!

Akmens parinkimas- itin individualus dalykas. Lemiamą vaidmenį, parenkant akmenį, gali suvaidinti ir tai, kokią problemą tuo metu žmogui svarbu išspręsti: stinga energijos, moteris nori pritraukti vyriškio dėmesį, trokšta atskleisti savo profesinius sugebėjimus arba pagerinti santykius su bendradarbiais… Pasitaiko, kad kiekvieną mėnesį palanku nešioti vis kitą akmenį. Žinoma, nereikia kas mėnesį pulti pirkti vis kitų brangakmenių.

Už brangakmenių puikumą mokama ne vien pinigais

Deimantai, rubinai, smaragdai- labai stipriai veikiantys akmenys. Tačiau jie su charakteriu. Tarkim, kažkas neatsispyrė skaidriam rubino raudoniui. Nusipirko jį. Bet tai dar ne viskas- turės 9 metus su juo pragyventi, jį prisijaukinti, kad rubinas „įsijungtų” ir pradėtų veikti šeimininko labui.

Rubinas

Tie akmenys ne tik brangiai kainuoja. Jie stipriai veikia, tad ir iš žmogaus pareikalauja daug. Minėtasis rubinas- raudona korundo atmaina. Tas pats korundas, tik žydras- safyras. Safyras žmogui garantuoja puikią materialinę padėtį, meilę ir santarvę šeimoje bei aibę kitų puikių dalykų, bet… nepakenčia tingumo ir melo, net „švento” melo neatleidžia. Jam nepatinka, kai žmogus pameta galvą, nevaldo savo jausmų ir norų. Tuomet safyras ne tik nepadeda, neduoda, jis ima atiminėti ir tai, ką žmogus jau lyg ir teisėtai turi.

Jiems svetimas abejingumas

Ne kiekvienas sutiks nešioti tokius reiklius akmenis. Juk paprasčiau gyventi taip, kaip gyvenasi arba kaip norisi, nei taip, kaip reikia. O tie akmenys padeda tik su sąlyga, kad žmogaus elgesys kilnus ir teisingas. Taip jie koreguoja, auklėja asmenybę.

Rubinai ir safyrai itin jaukiai jaučiasi ant žmogaus kaklo ar krūtinės. Glausdamiesi prie tų vietų šie akmenys padeda žmogui atsiskleisti, išsivaduoti iš nerimo ir baimės gniaužtų. Pakabučius bei sages su šiais akmenimis patartina nešioti mokytojams, psichologams, bet tik vyresniems nei keturiadešimties metų amžiaus. Rubinai ar safyrai auskaruose pasmerkia žmogų amžinam gyvenimo prasmės ieškojimui. Įtaisyti žiede, jie teikia žmogui pasitikėjimo savimi, galimybę geriau suprasti aplinkinius, paspartina jo dvasinį brendimą. Beje, žydrasis safyras veikia kur kas stipriau nei raudonas rubinas.

1 2Kitas puslapis
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker