Grožis

Užslėptos antsvorio priežastys

 Daugeliui moterų viršsvorio problemos yra puikiai žinomos, nesvarbu ar tai 5 ar 25 kilogramai, bet kiekvienai tai yra stresas, kompleksai bei pastovi kova už savo gražią figūrą. Vienos nevalgo prieš miegą, kitos atsisako saldumynų, trečios tiesiog badauja savaitėmis, ketvirtos, jau pasiekusios anoreksijos stadiją, bet vistiek siekia būti dar plonesnės.

Tuo tarpu spauda ir internetas mirga marga nuo gražių kūnų, super dietų, kalorijų blokatorių ir panašaus šlamšto, teršiančio moterų smegenis ir kūnus. Bendrai paplitusi nuomonė yra ta, kad norint būti lieknai arba sulieknėti, būtina mažai valgyti ir sportuoti. Tai ne visai tiesa- egzistuoja gilesnės, užslėptos šios problemos priežastys, kurios neleidžia sulieknėti, todėl jeigu jas atskleisime, atsikratyti nepageidaujamo svorio bus labai paprasta. Apžvelkime visas šias priežastis, kad žinotumėte, kaip jų atsikratyti.

Vanduo. Būtinai reikia pagalvoti apie tai, kiek jūs išgeriate vandens. Ne sulčių, arbatos, kolos ar gazuoto  vandens, o būtent, paprasto vandens. Visi puikiai žino, kad vanduo yra pats geriausias tirpiklis, todėl visi procesai žmogaus organizme vyksta dalyvaujant vandeniui. Kai vanduo patenka į organizmą, jame prasideda valymosi procesai ir medžiagų apykaitos pagreitėjimas. Specialistai paskaičiavo, kad norint, jog organizmas funkcionuotų pilnavertiškai, reikia išgerti 2,5- 3 litrus vandens per parą.

Kramtomoji guma. Daugelis besiliekninančių atsisako saldumynų, tačiau kramto labai daug kramtomosios gumos. Tai sukelia tam tikras pasekmes, kadangi “kramtuškė“, visų pirma, yra angliavandeniai, kuriuos įsisavina organizmas ir jie patenka į riebalų ląsteles. Antra, kramtomoji guma sustiprina skrandžio sulčių sekreciją, kitaip sakant, skrandis dirba būdamas tuščias- jis virškina savo gleivinę ir gali sukelti gastritą ar netgi opą.

 Druska ir prieskoniai. Iš maisto raciono būtina pašalinti visus aštrius ir aitrius prieskonius. Visi šie produktai sugeria maistines medžiagas, ir tai įtakoja riebalų masės kaupimąsi. Be to, druska sulaiko skysčius organizme, dėl to atsiranda pabrinkimai, spaudimo svyravimai, padidėja širdies apkrova, audiniai nebegauna būtinų naudingų medžiagų.

 Du delnai. Egzistuoja toks dėsningumas- kuo didesnis skrandis, tuo daugiau valgome. Mokslininkai įrodė, kad valgyti reikia tiek maisto, kiek telpa į abu suglaustus delnus- visa, kas viršija šią normą, keliauja tiesiai į riebalų sluoksnį, taip kūnas apsirūpina- „jeigu kas, tai…“

 Miegas. Miegokite kaip įmanoma ilgiau! Miego metu kūnas ilsisi ir visas organizmas atsistato. Gerai išsimiegoję mes būname žvalūs, linksmi, pilni energijos. Jeigu neišsimiegosime, kūnas bus pavargęs, negalės aktyviai dirbti, tad būtinai norėsis daugiau valgyti, kad organizmas gautų energijos.

 Medžiagų apykaita. Jei norite, kad jūsų svoris pajudėtų iš mirties taško, būtina su juo kovoti kompleksiškai- pradėti medžiagų apykaitos normalizaciją. Nuo senų laikų yra žinoma, kad geriausia priemonė sumažinti nutukimą yra tepalas, pagamintas iš spygliuočių sakų, kuriuo įsitrindavo pirtyje ir perdavosi. Pakliuvęs ant odos, tepalas patenka į poodinį sluoksnį, ir iššaukia staigų riebalų deginimą. Šiais laikais yra specialios sakų ekstrakto vonios procedūros, kurios veikia taip pat, kaip išsitrynimas sakais pirtyje, o vandens temperatūra yra labai maloni, tik 36 laipsniai, ir nereikia pertis su vanta. Ekstraktas patenka ant odos, atveria kapiliarus, tokiu būdu normalizuojasi visų organų ir ląstelių aprūpinimas maistingomis medžiagomis, pašalinami šlakai ir toksinai. Organizmas pats pradeda aktyviai deginti riebalus. Paprastai po mėnesio tokių procedūrų, svoris sumažėja 7 kilogramais.

 Jeigu jūs esate nepakankamai ryžtingos imtis priemonių normalizuoti svorį, tai, deja, niekas kitas už jus to nepadarys. Jeigu jūs neturite rimtos motyvacijos ir lemiamo nusiteikimo, jūs darysite silpnumo klaidas, kurios jums sutrukdys pasiekti greitą rezultatą.

Nusiteikite rimtai ir jūs laimėsite kovą prieš antsvorį! Tačiau, jei nepavyksta sumažinti apimčių, nesikrimskite, Plius dydžio moterys taip pat atrodo ir gražiai ir pritrenkiančiai. Tiesiog reikia išsirinkti plius dydžio sukneles.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker