Sportas

Pratimai, padėję Emmai Stone įgyti formą „Lyčių kovoje“

Praėjus trims mėnesiams po to, kai „La La Land” filmas debiutavo kino ekranuose, Emma Stone pradėjo filmuotis „Lyčių kovoje” kaip teniso legenda Billie Jean King. Norėdama iš lanksčiosios šokėjos tapti tipria sportininke, ji kreipėsi pagalbos į trenerį Jasoną Walshą. „Ji treniravosi 2 kartus per dieną ir priaugo 7 kg raumenų masės”, – sako jis. 7 kilogramai raumenų masės- tai ne juokai! Kaip ji tai padarė? Ji sunkiai dirbo,  kaip čempionas. „Ji drėbta iš tokio molio”, – juokaudamas teigė Walshas. Jėgos trenioruotės ir svorių kilnojimas kūnui suteikia akivaizdžios naudos- todėl pasidalinsime Walsh’o pamokomis, kurios padės sulysti ir sustiprėti..

Puikus jausmas būti stipriai

Vienas iš Emmos Stone treniruočių pratimų buvo  90 kg rogučių stūmimas, tačiau Walshas prisiekia, kad tai nebuvo jos kankinimas. „Kiekvienas mano klientas, įskaitant Emmą, ​​supranta, kad jėgos treniruotės yra reikalingos, – sako jis. Išbandykite šį pratimą (jis veikia visą jūsų kūną!): Atsiremkite delnais į sieną ir ženkite kelis žingsnelius atgal, kol atsidursite „lentos“ (plank) padėtyje. Vieną kelį sulenkite link krūtinės, kitą koją laikykite tiesiai ir stumkite į sieną rankomis. Tęskite, keisdami sulenktas kojas kas 30 sekundžių. Pailsėkite 30 sekundžių ir vėl kartokite. Atlikite tai 10 kartų.

Išbandykite savo stabilumą.

Jėgos pratimai, kūrių metu dirba tik viena kūno pusė,  pvz. pritūpimai ant vienos kojos, sudaro didelę treniruočių dalį, kuriomis Walshas stiprina savo klientus. „Tai yra tas pats, kaip jūs judate realiame gyvenime”, – sako jis. „Kai vaikščiojate, jūs atramai naudojate tik vieną koją. Jūs naudojate kūną taip, kaip jis ketina dirbti „. Vienos kojos elementas taip pat apkrauna daugiau raumenų grupių, ypač pagrindinius, kad padėtų jums atlikti veiksmą. Padarykite du kartus po 10 pritūpimų ant kiekvienos kojos (stovėkite ant vienos kojos, lenkite koją per kelį ir tūpkite taip žemai, kaip tik galite). Tikslas padaryti po papildomą kartą kiekvieną savaitę,  kol pasieksite 5 kartus.

Pasiruoškite sunkumų kilnojimui

„Emma puikiai atliko „mirties trauką“, o tai yra sunku!” – sako Walshas. Ji siekė pakelti 94 kg, taigi, jei  jūs nesitreniruojate su treneriu, arba nesate „mirties traukos profesionalė, pabandykite tai daryti namie su  lengvesniu svarmeniu: pasilenkite prie giros ar  kito ar sunkaus objekto, kaip plyta, hantelis, kojas pastatykite truputį plačiau nei pečių plotyje, pėdų pirštai pasukti į išorę, užpakalis atmestas atgal, nugara tiesi, krūtinė pakelta. Suimkite girą (arba kitą svarmenį) abiem rankomis ir atsistokite tiesiai.  Tada grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite atlikimą. Darykite du kartus po dešimt  ir kas savaitę didinkite po vieną kartą, kol pradėsite daryti penkis kartus.

Valgykite daug baltymų.

Walshas su Stone po treniruočių kaskart išgerdavo baltymų gėrimą,  kad atsistatytų organizmas. „Norint sustiprėti, labai svarbu, kad organizmas atsistatytų- sako jis. Baltymai padeda atstatyti pavargusius raumenis,  ir šio proceso metu jie tampa stipresni ir ryškesni. Suvalgykite didelį baltymų užkandį, pvz., graikišką jogurtą arba išgerkite mažai cukraus turintį baltyminį kokteilį po to, kai gerai paprakaituojate sporto salėje.

Jėgos pratimų darykite dvigubai daugiau, nei kardio

Emma Stone treniravosi kaip reikiant- penkias dienas per savaitę užsiiminėjo jėgos treniruotėmis, ir dvi-tris dienas- kardio. Labai svarbu yra treniruočių santykis, sako Walshas; dvi dienas jėgos treniruotė ir vieną- kardio būtų puiki pradžia. „Norėdami sustiprinti raumenis, jėgos pratimai turi būti jūsų treniruočių pagrindas”, – sako jis. „Stiprėjant raumenis, gerėja ir viso kūno būklė”. Emma naudojo „VersaClimber” (senosios mokyklos laipiojimo mašiną) savo 30 minučių kardio treniruotei, tačiau Walsas taip pat rekomenduoja ir seną gerą bėgiojimą.

Šaltinis: Žurnalas Glamour

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker