Grožis

Prižiūrėkite odą iš išorės bei vidaus

Gydomasis purvas gerina odos kraujotaką

Gydomasis purvas gerina odos kraujotaką ir skatina me­džiagų apykaitą. Jame yra ver­tingų mineralų ir gyvybiškai svar­bios medžiagos silicio rūgšties (tai antras elementas po deguo­nies). Silicio poveikis gerai ištir­tas: nuo jo priklauso ilgųjų skai­dulų jungiamajame audinyje tvir­tumas ir elastingumas. Svarbiau­sia silicio funkcija – suteikti ląstelių membranoms formą. Gydomojo purvo poveikis priklauso nuo jo prisotinimo mineralais, rūgštingumo arba šarmingumo, tirštumo ir tempe­ratūros.

Purve esančios gydomosios medžiagos prasiskverbia giliai į odą, skatina audinių medžiagų apykaitą, išskiria daug kraujo­taką ir nervų sistemą stimuliuo­jančių medžiagų, mažina audinių patinimą, uždegimą, sąnariams suteikia lankstumo, valo, lygina ir stangrina odą. Gydomąjį purvą reikia sumaišyti su vandeniu ir gautą košę tepti ant šlaunų ir kitų probleminių vietų. Po 30 min. reikia nusiprausti po duš

Beržo lapų sultys šalina šlakus

Išlaisvinkime savo kūną nuo slegiančio krūvio! Kasdien gerkite daug vandens arba arbatos, Įmaišydami vieną arbatinį šaukšteli beržų lapų eliksyro. Šį gydymą tęskite tris savaites. Jaunų beržų lapuose esantys flavanoidai valo orga­nizmą ir varo skysčius. Beržų eliksyras skatina inkstų veiklą ir natūralų medžiagų apykaitos produktų išsiskyrimą, padeda atgauti jėgas. Beržų eliksyras siūlomas kaip organizmą valan­ti priemonė, itin tinkama rudenį ar pavasarį.

Aliejaus vonios lepina

Aliejaus vonios – nepamaino­ma maitinamoji odos priežiū­ros priemone. Vynuogių kauliukų aliejuje gausu vitamino E, kuris saugo ląsteles naikin­damas laisvuosius radikalus, suteikia odai elastingumo.

Patarimas: 1-2 kartus per savaitę pasinerkite į šiltą 36°C vandenį. Teptis kremais po to nebereikia.

Kremai padės ne­suglebti rankų odai

Rytais ir vakarais gerai išsi­tepkite rankas kremu. Nepa­mirškite vidinės pusės, nes laikui bėgant oda suglemba. Pagalvo­kite apie tai. Tik pakankamai drėgmės turinti oda yra elastin­ga. Atkreipkite dėmesį į kofermentą Q10, kuris saugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Svarbus yra ir kofeino ekstraktas, skati­nantis kraujo mikrocirkuliaciją ir medžiagų apykaitą. Nepamirš­kite jūros dumblių, kurie itin vertingi dėl į jų sudėtį įeinančių mikroelementų, aminorūgščių, vitaminų, mineralų ir enzimų.

Joga dailina kūno formas

„Lankas” – tai pratimas, graži­nantis kūno formas. Atsigulkite ant pilvo, sulenkite kojas, dešine ranka suimkite dešinę koją, kaire -kairę. Įkvėpkite ir kelkite galvą, krūtinę bei šlaunis, įsitempkite. Laikykite 1 minutę. Pratimą kar­tokite penkis kartus. Geriausia šį pratimą daryti rytais, tik atsikėlus. Įsitempiant pilvo ir šlaunų rau­menims formuojama talija.

Šveitimas po dušo atgaivina

Jeigu oda papilkėjusi ir atrodo pavargusi, pagelbės šveitik­liai, šalinantys negyvas odos ląsteles ir vėl jai grąžinantys natūralų atspalvį. Šveitimo procedūros atgaivina odą, suteikia jai skaistumo, kartu pagreitėja odos kraujotaka. Iškart po procedūros drėgną odą sukamaisiais judesiais pamasa­žuokite citrinų aliejumi, kuris stiprina jungiamąjį audinį.

Padės prieskoniai

Gamindamos maistą nepa­gailėkite citrinžolių, kurios mažina apetitą ir padeda atsi­kratyti nereikalingų kilogra­mų. Nepamirškite ir imbierų- jie skatina virškinimą, gerina žarnyno veiklą, apetitą, valo kraują, normalizuoja kūno svorį. Kalendros skatina tulžies išsiskyrimą, valo kraują, gerina imuninę sistemą, tinka patiriant stresą ir profilaktiškai nuo įvairių auglių ir vėžio.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker