Grožis

Skirkite sau valandėlę kas rytą…

Tik nubudusi suprantate, kad vėl laukia nesibaigiančios lenktynės su laiku. Beveik kas vakarą pasižadate rytoj atsikelti anksčiau. Bet kur ten. Kol paduodate šeimai pusryčius, suruošiate vaikus į mokyklą, apžiūrite, ar viskas gerai namuose, laikrodžio rodyklė grėsmingai pasisuka: vėluojate!

Nesinervinkite ir nepanikuokite. Kad eilinę darbo dieną pradėtumėte geros nuotaikos ir puikiai atrodytumėte, pakanka vienos valandos. Štai jums rytinis „grožio ekspreso” tvarkaraštis, kurio laikydamasi niekada nevėluosite ir netrukus įsitikinsite, kad ryte įmanoma pakankamai greitai susitvarkyti. Visų pirma viską apgalvokite ir suplanuokite jau iš vakaro, be to, išmokite atlikti keletą grožio procedūrų vienu metu (bet ne viską vonioje) ir… neskubėdama, besišypsanti pradėkite darbo dieną! (Tik pernelyg neįsijauskite ir nepamirškite, kad namuose esate ne viena.)

Geriausiai pažadina vanduo

Dar lovoje išgerkite drungno vandens stiklinę. Ją galite pasistatyti šalia netgi iš vakaro. Išgėrusi atsipalaiduokite ir dar kokias penkias minutes pagulėkite. Vanduo ankstyvą rytą, nieko nevalgius, padeda pabusti, pašalina iš organizmo per naktį susikaupusias toksines medžiagas. Jei tai daroma nuolatos, pastebimai pagerėja odos būklė. Vonioje veido ir kaklo odą atgaivinkite valikliu (toniku), drėkinančiu bei gaivinančiu odą. Jei vakare rūpestingai nusivalėte veidą kosmetiniu pieneliu ar toniku, sausai ir normaliai odai ryte pakaks tik toniko arba vandens: mineralinio, šaltinio arba virinto. Beje, šalto vandens čiurkšlė puikiai pažadina odą ir akis, tačiau nepašalina (jei veido oda riebi) nakties pėdsakų: riebalinių liaukų išskyrų- riebalų ir prakaito. Riebi veido oda bus „dėkinga”, jei ją nuvalysite riebiai veido odai skirtu toniku. Beje, riebią veido odą pieneliu bei tonikų reikia valyti ir ryte, ir vakare. Sausai odai tinka tik labai švelnus, vitaminais ir drėkinamosiomis medžiagomis praturtintas nealkoholinis tonikas. Jau ne pirmą kartą pastebėjote, kad rytą jūsų paakiai pabrinkę? Jums tiks į nosinaitę susukti ledo gabaliukai. Palaikykite juos prie kiekvieno paakio 10- 20 sekundžių. Galite įsigyti specialių kosmetinių kaukių akims (jos- labai efektyviosi), kurios tonizuoja iš ryto padribusią (ypač vyresnio amžiaus moterų) odą aplink akis ir suteikia vėsos bei gaivumo pojūtį. Prieš tepdamasi veidą kremu, odą bent kas 6- 7 dieną turėtumėte pamaloninti specialiai jūsų odai parinkta kosmetine kauke arba specialiu ekstraktu, turinčiu daug biologiškai aktyvių medžiagų, kuris maitina, drėkina odą, skatina jos regeneraciją. Būtų tiesiog nuostabu, jei šias veido odos priežiūros priemones pasirinktumėte pasikonsultavusi su kosmetologais.

Jei neketinate plautis galvos, nusiprauskite po dušu. O jeigu esate įpratusi galvą plautis kasdien, laiką veido priežiūrai skirkite po maudymosi, nes vandentiekio vanduo jautresnę odą gali net sudirginti. Kremą akims ir kaklui vartokite tuomet, kai į odą jau bus įsigėrusios kitos kosmetinės priemonės. Nepatingėkite pasitepusi veidą kremu atlikti bent keletą masažinių judesių, kad kremas giliau įsigertų į odą.

Image by Freepik

Šiek tiek dėmesio plaukams!

Plaukus galima trinkti nors ir kasdien, jei jie tampa nešvarūs, riebaluoti. Juos rekomenduojama plauti tik vėsiu (drungnu vandeniu). Plaunant jų negalima stipriai trinti, maigyti, nes šlapi plaukai yra lengvai pažeidžiami. Beje, šampūną prieš plaunant galvą patartina atskiesti: vieną šaukštelį įpilti į pusę stiklinės vandens. Išsitrinkusi šampūnu galvą, plaukus gerai išskalaukite vandeniu. Paskiausia tebūnie drungno vandens srovė.

Prausimuisi geriausiai pasirinkti specialią emulsiją arba želė, kurios sudėtyje yra kremo. Muilu plauti kūno nepatartina, nes muilas yra šarminės sudėties ir ardo odos apsauginę rūgščiąją plėvelę. Baigusi praustis, besišluostydama kilpiniu rankšluosčiu stipriai pamasažuokite kūną. Tai- puiki rytinio tualeto procedūra: nuo jos pagerėja kraujotaka.

Pasirūpinkite veidu

Nedžiovinkite plaukų džiovintuvu garų pritvinkusiame vonios kambaryje. Tai pavojinga, ir šukuosena ilgai nesilaikys. Išėmusi iš plaukų suktukus, neskubėkite šukuotis. Tegul plaukai standėja, kol ruošite pusryčius. Dabar- eilė makiažui.

Skystą pudrą užtepkite ant veido taškeliais ir lengvais patapšnojimais pirštų pagalvėlėmis ar specialia kempinėle išsklaidykite ant veido iki pat pakraščių. Tuomet jis idealiai įsigers į odą. Po to ant veido odos šepetėliu užtepkite kompaktinę pudrą. Skruostus parausvinkite raudoniu.

Suteikite akims išraiškingumo

Tušas- nepakeičiama kosmetikos priemonė. Juo dažytis galima netgi geriant kavą ar pusryčiaujant. Jau pirmasis brūkštelėjimas šepetėliu padidina akis- jos nebeatrodo tarsi išblėsusios. Jaunos merginos gali leisti sau paryškinti blakstienas dviem trim sluoksniais. Keturiasdešimtmetėms pakaks vieno, ypač apatinėms blakstienoms. Jeigu paakiai patamsėję, dažykitės tik viršutines blakstienas. Be to, venkite tamsių šešėlių. Geriau rinkitės švelnias, pereinamas spalvas: bronzos, grafitinio granato, rusvas.

Papusryčiavusi pasidažykite lūpas

Papusryčiavote, išgėrėte kavos, dar kartą išsivalėte dantis ir apsirengėte? Pats metas išeiti. Paskutines minutes išnaudokite pasidažyti lūpas ir pasikvėpinti. Lūpų dažai- tai paskutinis akcentas rytiniame „grožio eksprese”.

Prieš išeidama iš namų

Pažvelkite į veidrodį: atrodote puikiai ir nevėluojate! Nusišypsokite sau. Nauja diena prasidėjo puikiai. Ką dar gero ji atneš?

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker