Ezoterika ir astrologija

Kaip tvarkyti pinigus pagal Zodiaką

Vieniems pinigai, rodos, „ateina“ be didesnių pastangų. Kiti, kad ir kiek uždirbtų, amžinai paskendę skolose. Kodėl? Astrologai tikina, kad tam reikšmės gali turėti ir tavo Zodiako ženklas.

Impulsyvusis Avinas (03.21- 04.20)

Pinigai Avino gyvenime nesvarbūs. Yra- gerai, nėra- irgi nieko tokio. Kad ir kiek uždirbtų, juodai dienai netaupo. Juk yra tiek puikių dalykų, kuriuos už pinigus galima nupirkti! Šiam ugnies ženklo atstovui svarbu tą pat akimirką gauti, ko užsigeidė. Nesvarbu, kad buvo nutaręs taupyti didesniam pirkiniui.

Taupumo vertinimas– 6 balai (dešimties balų sistema). Patarlė „Dėk grūdą prie grūdo- supilsi aruodą”Avinui nieko nereiškia.

Jeigu draugas prašo paskolinti pinigų. Avinas duoda ilgai nesvarstydamas. Bet reikia prašyti įtikinamai ir nuolankiai.

Netinkamas partneris. Ožiaragis ir Vėžys. Avinui nepatinka jų amžinos paskaitos apie taupumą.
Geriausias partneris. Mergelė. Ji turi puikių idėjų, o Avinas- energijos jas įgyvendinti.

Dosnumo vertinimas- 9 balai. Avinas mėgsta dovanoti ekstravagantiškas dovanas.

Geriausias pinigų tvarkymo įprotis. Avinas sugeba išsikapstyti net iš giliausios finansinės „duobės”.

Praktiškasis Jautis (04.21- 05.21)

Po šiuo ženklu gimę žmones mėgsta pinigus ir prabangą. Puikiai suderima gebėjimą užsidirbti, leisti pinigus ir taupyti. Astrologai neabejoja, kad posakį „šykštus moka du kartus” galėjo sugalvoti tik Jautis. Nors Jaučiai mėgsta gražius ir kokybiškus daiktus, nėra pasiruošę už juos mokėti viską iki paskutinio cento. Turi likti ir juodai dienai. Pinigai šio žemįs ženklo atstovui teikia pasitikėjimą savimi. Kai jų nėra (tiesa, taip retai būna), gyvenimas Jaučiui apkarsta.

Image by Freepik

Taupumo vertinimas – 9 balai (dešimties balų sistema). Dažnas Jautis turi pinigų banko sąskaitoje arba „kojinėje”. Jeigu draugas prašo paskolinti pinigų. Jautis mieliau patars, nei paskolins pinigų. „Verčiau išmokti žvejoti, nei gauti vieną žuvelę“.- paaiškins. Beje, savo skolas Jautis stengiasi kuo greičiau grąžinti.

Netinkamas partneris. Svarstyklės. Joms nepriimtinas Jaučio noras visur ieškoti naudos. Geriausias partneris- Skorpionas arba Mergelė mielai padės Jaučiui suskaičiuoti pinigus.

Dosnumo vertinimas– 4 balai. Jautis nelinkęs švaistyti pinigų nepraktiškoms dovanoms.

Geriausias pinigų tvarkymo įprotis. Visada randa būdą, kaip pelningai investuoti savo pinigus.

Švaistūnai dvyniai (05.22- 06.21)

Ką jau ką, o pinigus švaistyti Dvyniai moka! Santaupos, banko sąskaitos dydis šį oro ženklo atstovą mažai domina. Jis nemėgsta planuoti išlaidų, nesuka galvos dėl šeimos gerovės. Radę širdžiai mielą darbą. Dvyniai dirba su ugnele (kol nepabosta…). Papildomas pajamas išleidžia ne namų apyvokos daiktams ar drabužiams. Mieliau perka nepigų kelialapį į egzotišką šalį, įsigyja garso ar vaizdo aparatūros, papildo įrašų kolekciją. Dėl šių daiktų (arba dėl automobilio) nevengia lįsti ir į skolas.

Taupumo vertinimas– 7 balai (dešimties balų sistema). Dėl santaupų Dvyniai nesuka galvos. Mano, jeigu reikės, tai ir užsidirbs Jeigu draugas prašo paskolinti pinigų. Mieliau skolina pinigus nei mėgstamos muzikos įrašus.

Netinkamas partneris. Jautis ir Ožiaragis niekada nepritars tokiam neprotingam pinigų švaistymui. Geriausias partneris. Mergelė. Jos pastabos Dvynių neerzina. Atvirkščiai- priverčia nusileisti ant žemės.

Dosnumo vertinimas 9 balai. Lengvai gautus pinigus lengva išleisti vienadienėms dovanoms. Ypač jeigu tai- firmos pinigai…

Geriausias pinigų tvarkymo įprotis. iš visų Zodiako ženklų dvyniai yra geriausi lošėjai.

Atsargusis vėžys (06.22- 07.23)

Vėžys nemėgsta leisti pinigų savo reikmėms, tačiau šeimos nariams nieko negaili. Daug išleidžia maistui, ypač vaikų. Jiems perka viską, kas geriausia . Vėžiui sunku planuoti išlaidas. Bet jis visada žino kam ir kiek pinigų jau išleido. Gimę po šiuo vandens ženklu moka derėtis, mėgsta aptarinėti produktų kainas. Jei nori prisiminti, kiek prieš dešimtmetį kainavo sviestas arba dešra, paklausk Vėžio.

Taupumo vertinimas – 10 balų (dešimties balų sistema). Vėžys taupo ne sau, o vaikų ateičiai.
Jeigu draugas prašo paskolinti pinigų. Vėžys ne tik duos pinigų, bet ir paguos ar patars. Jokiu būdu nepamiršk grąžinti skolos Vėžiui! Neprašausi pro šalį, jei, atsidėkodama už paslaugą. jo vaikams nupirksi po šokoladuką.

Netinkamas partneris. Vandenis. Jis labai principingas, o Vėžys principų laikosi, kol jie nekenkia šeimos gerovei. Geriausias partneris. Žuvys. Jos pritaria bet kokiam Vėžio sprendimui.

Dosnumo vertinimas– 10 balų. Mylimiems žmonėms Vėžys nieko negaili.

Geriausias pinigų tvarkymo įprotis. Netingi pasidomėti prekės kainomis skirtingose parduotuvėse ir visada perka pigiausią.

Dosnusis Liūtas (07.24- 08.23)

Liūtas neserga taupumo liga. Sau ir sa vo malonumams pinigų negaiIi. Liūtą domina ne šiaip brangūs, o prabangūs daiktai. Šie ženklo atstovai dosnūs ne tik sau. Mylimiems žmonėms- taip pat. Liūtas bijo pasirodyt: smulkmeniškas, todėl niekada neskaičiuoja grąžos parduotuvėje, palieka nemažai arbatpinigių kavinėje, nesidera turguje. Liūtui svarbu ne tik pats pirkinys, bet ir tai, kur jis pirktas. Todėl šio ženklo atstovus retai suiksi dėvėtų drabužių parduotuvėse.

Taupumo vertinimas– 6 balai (dešimties balų sistema). Liūtas įsitikinęs, kad banko sąskaitos dydį mato tik banko tarnautojas, o tai, kaip tu apsirengęs ir kokiu automobiliu važinėji,- visi. Jeigu draugas prašo paskolinti pinigų. Visada paskolina. Ir niekada nesižemina, primindamas apie negrąžintą skolą.

Netinkamas partneris. Jautis. Jis mėgsta taupyti pinigus, Liūtas- juos leisti. Geriausias partneris. Avinas. Šio ženklo atstovas pakursto Liūtą įgyvendinti seniai puoselėtas svajones.

Dosnumo vertinimas– 10 balų. Ko verti pinigai „kojinėje“? Už juos reikia pirkti gyvenimo džiaugsmus čia ir dabar!

Geriausias pinigų tvarkymo įprotis. Tokio nėra. Liūtas išties pernelyg dosnus.

Apdairioji Mergelė (08.24- 09.23)

Mergelės- taupiausios iš visų Zodiako ženklų. Tačiau, kad ir kaip būtų keista, tarp Mergelių retai pasitaiko tikrų turtuolių. Gimę po šiuo ženklu nepavargdami skaičiuoja smulkiausias išlaidas, rūpestingai susirenka visus centus. Į parduotuvę eina iš anksto žinodami, ką pirks ir kiek tai kainuos. Sužinojusi apie išpardavimą, Mergelė gali nulėkti į kitą miesto galą. Šio žemės ženklo atstovui sunku nuspręsti, kai reikia pirkti brangų daiktą, ypač drabužius ar avalynę (juk jais naudosis tik jis vienas!).

Taupumo vertinimas– 9 balai (dešimties balų sistema). Mergelė retai turi skolų. Mintis, kad yra kažkam skolinga, jai sunkiai pakeliama. Jeigu draugas prašo paskolinti pinigų. Toks draugas priverčia Mergelę pasijusti nejaukiai. Verčiau prašytų gero patarimo!

Netinkamas partneris. Žuvys, Dvyniai ir Šaulys. Jie pernelyg išlaidūs! Geriausias partneris. Jautis visada pritars Mergelės pragmatizmui.

Dosnumo vertinimas– 5 balai. Dovanas Mergelė renka ilgai ir rūpestingai. Niekada nedovanoja nepraktiškų daiktų.

Geriausias pinigų tvarkymo įprotis. Puikiai tvarkoma pajamų bei išlaidų apskaita.

Lengvabūdės Svarstyklės (09.24- 10.23)

Pinigai Svarstyklių nedomina. Tiksliau, jų nedomina patys „popierėliai“ ar skaičiukai banko sąskaitoje. Tačiau tai, ką už juos galima nupirkti, šio ženklo atstovui labai svarbu! Svarstyklės mėgsta pramogas, gražius daiktus, jaukią aplinką, o tai nemažai kainuoja. Dirbti Svarstyklės nemėgsta, taupyti nemoka. Paprastai patogų gyvenimą susikuria apdairiai pasirinkusios partnerį. Nors po šiuo ženklu gimę žmonės mėgsta pasilepinti gražiais daiktais, niekada nepasiduoda pirmam impulsui, kaip, pavyzdžiui, Avinas.

Taupumo vertinimas– 7 balai (dešimties balų sistema). Svarstyklės dažnai užkimba ant „prekių išsimokėtinai“ kabliuko. Jeigu draugas prašo paskolinti pinigų- KAI turi, mielai paskolina. Beje, skolą dažnai pamiršta.

Netinkamas partneris. Avinas, Ožiaragis arba Vėžys. Iš jų Svarstyklėms dažnai nepavyksta išvilioti pinigų geidžiamam daiktui. Geriausias partneris. Vandenis. Jis privers Svarstykles suvokti tikrąją pinigų vertę.

Dosnumo vertinimas-10 balų. Pirkdamos dovanas Svarstyklės nesismulkina. Juk daiktas daug pasako ir apie jį dovanojantį žmogų!

Geriausias pinigų tvarkymo Įprotis. Jeigu reikia, visada „prasimano“ pinigų.

Paslaptingasis Skorpionas (10.24- 11.22)

Skorpiono pajamų šaltiniai niekam nežinomi. Rodos, alga- kaip visų, dėl papildomų darbų nesiplėšo, o pinigų visada turi. Net tada, kai bendradarbiai paskutinius centus skaičiuoja iki kito atlyginimo! Skorpionas tiesiog aplipęs nematomais pajamų „siūlais“: paslaptingais palikimais, dividendais, palūkanomis. Be to, jie „protingai“ taupūs. Nesismulkina dėl kiekvieno cento, o turi viską, ko reikia patogiam gyvenimui- jaukų būstą, gerą automobilį. Šio ženklo atstovas niekada nesidera. Tiesiog pirmasis pasako kainą, kurią yra pasiruošęs mokėti už pirkinį, o pardavėjas pats nesuprasdamas kodėl, jam paklūsta.

Taupumo vertinimas– 5 balai (dešimties balų sistema),. Skorpionai linkę į kraštutinumus: vieną dieną gali laikyti rankose šešiaženklę sumą, o kitą- krapštyti paskutinius centus iš po lovos. Jeigu draugas prašo paskolinti pinigų. Mielai paskolina. Turėdamas skolininkų, Skorpionas jaučiasi galingesnis.

Netinkamas partneris. Vandenis. Jis primygtinai reikalaus pasiaiškinti, iš kur pinigai. Liūtas bus pernelyg globėjiškas. Geriausias partneris. Taupusis Ožiaragis. Geriau, kad būtų pasiturintis.

Dosnumo vertinimas– 9 balai. Skorpionams patinka dovanoti brangius daiktus.

Geriausias pinigų tvarkymo įprotis. Gebėjimas rasti netikėtus pajamų šaltinius.

Avantiūristas Šaulys (11.23- 12.21)

Žvaigždės apdovanojo Šaulį itin dosniu būdu. Jis nelinkęs taupyti. Tiesa, kai reikia pirkti ką nors sau arba namiškiams, pinigų kartais pašykšti. Tačiau labdarai negaili. Verslininkai Šauliai mielai remia įvairius renginius. Šio ženklo atstovams svarbu, kad jų pinigai turėtų platų atgarsį visuomenėje. Šaulys mėgsta avantiūras, taip pat ir investuodamas pinigus. Dievina keliones. Tai- bene vienintelė priežastis Šauliui kurį laiką skrupulingai planuoti išlaidas.

Taupumo vertinimas- 4 balai (dešimties balų sistema). Šaulys niekada netaupo juodai dienai, tik- konkrečiam tikslui. Jeigu draugas prašo paskolinti pinigų- Šaulys retai turi atliekamų pinigų. Dažniau pats yra kam nors skolingas.

Netinkamas partneris. Ožiaragis, Jautis ar Skorpionas tuoj pat padėtų tašką labdaringoms Šaulio akcijoms. Geriausias partneris. Dvyniai. Jiedu puikiai praleistų laiką (kol nesibaigtų pinigai…).

Dosnumo vertinimas-10 balų. „Juk vis tiek neišsineši“,- įsitikinęs Šaulys.

Geriausias pinigų tvarkymo įprotis. Iš tiesų: „Kas nerizikuoja- negeria šampano!“. Kartais avantiūros būna labai pelningos!

Nuovokusis Ožiaragis (12.22- 01.20)

Ožiaragis moka taupyti. Ilgainiui jo sąskaitoje susikaupia apvali sumelė. Tačiau ir tada jis neatsisako asketiško gyvenimo būdo. Gimusius po šiuo žemės ženklu labiau domina patys pinigai, skaičiai banko sąskaitoje, nei tai, ką už juos galima nupirkti. Jo banko ataskaita dažniausiai atrodo taip: pastovios įplaukos ir labai retos išlaidos. Nes prieš pirkdamas Ožiaragis pasveria visus „už“ ir „prieš“. Ir neretai nusprendžia, kad be to daikto dar galima apsieiti. Tačiau šio ženklo atstovas anaiptol ne šykštuolis- gyvena jaukiuose namuose, važinėja geru automobiliu. Jis nešvaisto pinigų niekams, o daiktai, pabrėžiantys socialinį statusą, jam labai svarbūs.

Taupumo vertinimas– 10 balų (dešimties balų sistema). Taupyti Ožiaragis išmoksta dar vaikystėje. Jeigu draugas prašo paskolinti pinigų. Hm… Tada tas draugas turi iš karto pasakyti, kad mokės didesnius procentus nei bankas.

Netinkamas partneris. Šaulys per daug lengvabūdiškas, Avinas- pernelyg impulsyvus. Geriausias partneris. Vėžys. Visi emocionalūs svaičiojimai Ožiaragiui nesuprantami, bet jų šeima būtų pasiturinti.

Dosnumo vertinimas– 6 balai. Brangiomis dovanomis Ožiaragis stengiasi nupirkti dėmesį ir meilę.

Geriausias pinigų tvarkymo įprotis. Uoliai ir kruopščiai tvarkoma finansinė apskaita.

Logiškas Vandenis( 01.21- 02.19)

Taupyti Vandenis nemėgsta. Jei turi atliekamų pinigų, mielai išleidžia pramogoms arba pomėgiui. Namiškiams sunku įkalbinti Vandenį nupirkti ką nors namams. Apie šio ženklo atstovą sakoma, kad tai žmogus, kuris „neša ne į namus, o iš namų“. Kraujo ryšiai Vandeniui mažai rūpi. Giminaičiams sunku tikėtis jo dosnumo. Kas kita- draugai. Jiems Vandenis nieko negaili, nesunkiai leidžiasi įkalbamas imtis kokio nors bendro projekto.

Taupumo vertinimas– 7 balai (dešimties balų sistema). Santaupų Vandenis dažniausiai neturi. Tačiau atsidūrusį „finansinėje duobėje“ mielai gelbsti draugai. Jeigu draugas prašo paskolinti pinigų. Žinoma! Kokia dar gali būti kalba?

Netinkamas partneris. Mergelė. Šio ženklo atstovas Vandeniui atrodys pernelyg smulkmeniškas ir trypčiojantis vietoje. Žuvų polinkis viską mistifikuoti Vandeniui nepriimtinas. Geriausias partneris. Liūtas. Su juo galima pasitarti, ar verta investuoti į rizikingą, bet pelningą projektą.

Dosnumo vertinimas– 5 balai. Vandenis dosnus tik tiems, su kuriais jį sieja bendri interesai.

Geriausias pinigų tvarkymo įprotis. Vandenis turi neblogą uoslę- pinigus laiko tame banke, kur mokamos didžiausios palūkanos.

Išlaidžiosios Žuvys (02.20-03.20)

Nebūtų vandens ženklas! Vieną dieną Žuvys maudosi prabangoje, kitą- kremta sausą plutą. Tačiau nei per daug džiūgauja, nei graužiasi. „Viskas- likimo rankose“,- įsitikinusios Žuvys. Šio ženklo atstovai labai nepraktiški, todėl taupyti jiems ne kažin kaip sekasi. Net ir sukaupusios didesnę sumą. Žuvys dažnai viską praranda. Arba nesėkmingai investuoja, arba paaukoja neaiškiems tikslams. Ir visai dėl to nesigraužia. „Nėra nuobodesnio dalyko už pinigus“,- atsainiai numoja ranka.

Taupumo vertinimas- 3 balai (dešimties balų sistema). Retai būna, kad Žuvys neturėtų skolų. Jeigu draugas prašo paskolinti pinigų. Mielai paskolina. Jeigu tik jų pačių kišenėse nešvilpauja vėjai.

Netinkamas partneris. Avinas. Liūtas arba Šaulys. Šeimoje užtenka vieno išlaidaus žmogaus. Geriausias partneris. Jautis. Jis supras poetišką Žuvų prigimtį ir mielai pats tvarkys visus piniginius reikalus.

Dosnumo vertinimas– 10 balų. Dovanas Žuvys perka paskutinę minutę ir dažniausiai sumoka per brangiai.

Geriausias pinigų tvarkymo įprotis. Žinojimas, kad ne piniguose laimė!

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker