Grožis

Kaip būti sveika, gražia ir seksualia vasaros metu

Ilgos ir šiltos vasaros dienos veikia tavo sveikatą, nuotaiką, jausmingumą. Nori, kad tas poveikis būtų tik teigiamas?

Paklausyk mūsų patarimų!

Vasarą būsi sveikesnė

Saulė stimuliuoja skydliaukės veiklą, todėl sustiprėja organizmo imuninė sistema. Šiuo laiku be jokių pastangų išsiskiria vadinamieji laimės hormonai beta- endorfinai. Tuo „pasirūpina“ saulė.

Kaip išnaudoti šią organizmo savybę?

Daugiau judėk. Minėtieji beta- endorfinai- tai tos pačios cheminės medžiagos, kurios išsiskiria, kai sportuodama pajunti „antrąjį kvėpavimą“. Vadinasi, mankštinantis saulėtą dieną net stengtis nereikia- „antrasis kvėpavimas“ jau įjungtas!

Sveikiau maitinkis. Pamiršk stereotipus (pavyzdžiui, kad kasdien būtina valgyti sriubos, vieną „stipresnį“, t.y. mėsos patiekalą ir pan.). Rinkis tai, ko tuo metu norisi. Galbūt tavo vasaros valgiaraštį sudarys beveik vien vaisiai, uogos ir daržovės? Juo labiau kad vasarą šiek tiek sulėtėja medžiagų apykaita.

… ir gražesnė

Image by svetlanasokolova on Freepik

Vasarą daugelis mūsų džiaugiamės pagražėjusia oda. Priežastis- greitesnė kraujo apytaka: oda geriau maitinama, tad sparčiau atsinaujina. Todėl nepamiršk dažniau naudoti ne tik veido, bet ir viso kūno šveičiamąjį kremą (tik ne per dažnai, nes toks kremas „nušveičia“ ir apsauginį odos sluoksnį).

Ar pastebėjai, kad ir nagai sustiprėjo, ir plaukai greičiau auga? Mokėk tuo pasidžiaugti: pasidaryk manikiūrą, pakeisk šukuoseną, išbandyk naują plaukų spalvą. Nes, „guodžia“ specialistai, tai nėra amžina- maždaug spalio mėnesį, kai išseks saulės spindulių sukaupto vitamino D atsargos, padėtis pablogės…

… ir seksualesnė
Saulės spindulių poveikis ir suaktyvėjusi hormonų veikla… Taip proziškai specialistai apibūdina audringų vasaros romanų priežastį. Jeigu neplanuoji kitą vasarą „važinėtis“ vaikišku vežimėliu, nepamiršk kontracepcijos.

Natūralūs metodai vasarą mažiausiai tinka. Šiltas oras, pasikeitęs gyvenimo būdas, kelionės taip paveikia menstruacijų ciklą, kad skaičiuoti „nepavojingas“ dienas tiesiog beprasmiška.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker