Grožis

Įžymybių figūrų paslaptys

Buvusio Prancūzijos prezidento žmona Carla Brunl Sarkozy dažną rytą prade­da bėgiodama. Ir ne viena, o su vyru Nicolas Sarkozy Jų asmeninė trenerė Julie Imperiali, buvusi šokėja ir aerobikos čempionė, savo klientams siūlo visapusišką treniruočių komplek­są, pavadintą „Tectonic”. Jo pagrin­das- taisyklinga laikysena. Daugeliui gali atrodyti, kad maneke­nėms (C. Bruni Sarkozy anksčiau yra buvusi supermodelis) nekyla jokių problemų dėl laikysenos.

Tačiau yra priešingai- Carlą persekioja tos pačios bėdos kaip ir visas manekenes. Jos įpranta žingsniuoti podiumu pilvą ir klubus šiek tiek iškišusios į priekį, o i žemę remiasi pėdos priekiu – ilgainiui tokia eisena sukelia nugaros proble­mų. Todėl manekenės visų pirma turi išmokti tinkamai statyti pėdas. Tai ne taip paprasta.

 Buvęs Prancūzijos prezidentas labiau mėgsta judėti lauke – bėgioti. Jo žmonai patin­ka ir mankšta salėje. Carla su asmenine trenere prakaitą lieja tris kartus per savaitę po pusantros valandos. Asmeninė trenerė rūpinasi ir savo klien­tų mitybos įpročiais. Pagrindinės taisyk­lės elementarios: mėsa ar makaronai tik su daržovėmis, gerti daug vandens, jokių sumuštinių, iškrovos dienos. Visa ši paprasta, bet labai veiksminga sistema pasiekiama kiekvienam.

Eva Longoria. Image by Youtube

Bėgimas

Renee Zellvveger realiame gyvenime nė iš tolo neprimena savo herojės Bridžitos Džouns (nebent tuo, kad išbandė krūvą dietų, tačiau sėkmingai – juk ruošdamasi savo garsiausiam vaidmeniui turėjo priaugti ne vieną kilogramą, o pristatydama filmą jau puikuotis nepriekaištingomis formomis). Aktorę galima vadinti bėgi­mo karaliene – ji tik pasiima ausinukus ir- į trasą. Mėgstamiausia vieta bėgioti – Majamio paplūdimys. Tai dar ne viskas, asmeninis treneris Tracy’as Efflnger’as sukūrė pratybų kompleksą- įtraukė jogą, šoki, gimnastiką ir Plateso pratimu.

Kikboksas

Ne tik aktorė iš „Nusivylusiu namu šei­mininkių”, bet ir aerobikos profesionalė, turinti kineziterapeutės diplomą, Eva Longoria kas rytą užsiima joga, ištvermės semiasi kikbokso treniruotė­se (du kartai per savaitę) ir mankštinasi su asmeniniu treneriu Patricku Murphy (trys kartai po valandą per savaitę). Programa: dešimties minučių apši­limas ant dviračio ir ak­tyvūs pratimai įvairioms raumenų grupėms. Atsikvėpti tarp pratimų serijų (ilgų) – vos tris­dešimt sekundžių.

Vandens gimnastika

Sportiškoji Jennifer Lopez- vandens gimnastikos gerbėja (du kartus po valandą per savaitę).

Kovos menas

Jennifer Aniston susižavėjo populiariąja Holivudo mada – budokan (du kartai per savaitę). Tai kovos menų, meditacijos ir jogos mišinys, kurį sukūrė asmenine trenerė Cameron Shayne. Seansas trunka beveik pusantros valandos. Ketu­riasdešimt minučių skiriama Saulei pa­sveikinti ir meditacijai, paskui – aktyvūs pratimai, pasiskolinti iš kovos menų. Aktorė taip pat lieka ištikima Pilateso mankštai (du kartai per savaitę).

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker