Ezoterika ir astrologija

Arbatžolių kalba- ką ji reiškia?

Beveik nežinomas Europoje, tačiau labai populiarus Kinijoje yra būrimas iš arbatžolių. Pastaruoju metu juo labai noriai naudojasi ir kinų bendruomenių nariai Pietryčių Azijos šalyse, Honkonge ir Taivanyje. Nuo seno žinoma, kad kinai, ypač gyvenantys kitoje etninėje aplinkoje, nemėgsta skelbti to, kas kitataučių gali būti suprasta kaip prietarai. Kinai paprastai nėra labai religingi, tačiau tvirtai tiki pranašystėmis bei vadinamaisiais likimo ženklais. Antra vertus, jie netiki tuo, ką europiečiai vadina sėkme arba netikėta galimybe, nes yra įsitikinę, jog viskas iš anksto numatyta ir nulemta Dangaus. Kadangi visa istorijos eiga yra iš anksto užprogramuota, žmogus burdamasis tegali užduoti klausimus ir prašyti Dangaus patarimo.

Šiuolaikinė arbatos magija

Šis mantikos (būrimo) būdas yra toks pat nepaprastai senas ir veiksmingas, kaip ir būrimas iš vėžlio šarvo arba ryžių grūdų. Be to, tai gana paprasta, nereikia jokių ypatingų priemonių. O nuolat skubantiems žmonėms šis būrimas labai patogus dar ir tuo, kad sugaištama mažai laiko.

Ryte, prieš skubėdami į darbą, puodelyje užplikykite šaukštelį arbatžolių, uždenkite maža lėkštele ir palikite 10 minučių. Iš esmės, tai viskas.

Tačiau kol gėrimas bręsta, jūs turite nusiraminti, sutelkti dėmėsį į savo dvasią ir mintyse „iššukuoti” jus kankinančias problemas. Kaip žinoma, kinams arbata- tai ir vaistai, ir neatsiejama etiketo dalis. Tikima, jog gydomoji arbatos galia slypi gėrimo vidinėje harmonijoje. Ypač vertinamas arbatos poveikis žmogaus organizmui: kinų supratimu, žmogus nuolat turi siekti harmonijos, In ir Jan (tamsiojo bei šviesiojo pradų) pusiausvyros.

Image by valeria_aksakova on Freepik

Priešingybės ir harmonija

In ir Jan suvokimas bei apibrėžimai, kurie gali reikšti viską, kas neigiama ir teigiama, pasyvu ir aktyvu, bloga ir gera, yra senosios kinų filosofijos, šiuolaikinės medicinos, literatūros, net chemijos ir muzikos pagrindas. Anot būrimo iš arbatos žinovų, arbatžolių padėtį puodelyje tiesiogiai lemia žmogaus energetinis laukas. Jo veikiamos, arbatžolės parodo In ir Jan tarpusavio sąveiką, kuri apima ir visa tai, ko žmogus dar nėra pažinęs arba ką nuo jo skiria laikas bei erdvė.

Kinų specialistų teigimu, sausas arbatos krūmo lapelis, kurio įprasta būsena yra statinė, užplikymo momentu sąveikauja su dinamine verdančio vandens energija. Tai ir yra paslaptingojo tamsos ir šviesos pradų žaismo išraiška Gamtoje, kuri negali būti suvokiama atskirai nuo žmogaus gyvenimo, jo nuotaikos, išgyvenimų, pakilimų bei nuopuolių.

Pirmasis variantas. Atidengus puodelį vienas arbatžo­lių trupinėlis liko paviršiuje kairėje pu­sėje, du – dešinėje.

Tai geras ženklas. Jus lydės sėkmė tvarkant meilės, darbo ir finansinius reikalus. Apskritai jums seksis visur: santykiai su mylimuoju puikūs, pasitikėsite vienas kitu ir lengvai išspręsite jau ilgokai kankinančias problemas, o iškylantys buitiniai nesutarimai greitai užges.

Darbe sulauksite viršininko pritarimo, atsiras galimybių kilti karjeros laiptais. Jeigu esate verslininkas arba prekeivis, reikalai klostysis neįtikėtinai puikiai. Jau po pusmečio galėsite pasidžiaugti, jog pagaliau pavyko praturtėti. Tačiau, prieš kam nors skolindami didesnę sumą pinigų, gerai pagalvokite.

Antrasis variantas. Į paviršių iškilo du arbatžolių trupi­nėliai priešingose pusėse, o dešinėje, beveik puodelio dugne, plaukioja dar vienas, mažesnis.

Tai blogas ženklas. Jis įspėja, kad mylimas žmogus stokoja jūsų dėmesio. Be to, įtampa gali dar padidėti arba net virsti kivirču.

Darbe sėkmės laikotarpį greičiausiai pakeis įvairūs nesklandumai, kurių priežastis- pablogėję santykiai šeimoje. O viršininkas pareikš nepasitenkinimų sumažėjusią jūsų iniciatyva.

Būtinai susikaupkite ir pasistenkite išvengti skandalo, per artimiausias dvi dienas dėl jūsų kaltės galinčio kilti šeimoje arba darbe. Finansiniai reikalai nesiklostys sklandžiai; teks nemažai skolintis iš bičiulių bei giminaičių, o tai sugadins geras santykius.

Trečiasis variantas. Dvi dešinėje pusėje iškilusios pailgos arbatžolių dalelės susiglaudusios galais, o kairėje plūduriuoja dar dvi.

Jūsų reikalai nėra geri. Tik meilės srityje artimiausiu metu žadamas netikėtas susitikimas, suteiksiantis tikrai daug džiaugsmo.

Deja, darbe užsitęsęs nesėkmių laikotarpis gali pakirsti pasitikėjimą savo jėgomis, net sukelti apatiją. Be to, greičiausiai labai sumažės jūsų pajamos. Tad mėgindami pataisyti pašlijusius finansinius reikalus, ko gero, neatsispirsite azartinių lošimų pagundai.

Ketvirtasis variantas. Arbatžolės ramiai guli puodelio dugne, tik kairėje pusėje šiek tiek pakilusios.

Būkite pasirengę viskam- galimos ir geros, ir blogos permainos. Gali būti, jog netikėtai lengvai rasite būdą, kaip pagerinti pašlijusius santykius su mylimuoju- buvusių įtampų tarsi savaime pakeis jus abu užplosiantys nuoširdūs ir šilti jausmai.

Tačiau darbe reikalai pakryps netinkama vaga. Dėl įvairių priežasčių negalėsite pasinaudoti nė viena puikia galimybe, o tai sugniuždys pasitikėjimą savo jėgomis. Finansiniams reikalams šis ženklas taip pat nepranašauja nieko gero: artimiausiu metu jūsų pajamos tikrai nedidės, ir galiausiai gali kilti pagunda pinigų įgyti netinkamu būdu. O jeigu ruošiatės išvykti į tolimą kelionę, ypač saugokitės kišenvagių ir sukčių.

Penktasis variantas. Į arbatos paviršių iškilo beveik visos arbatžolės. Taip atsitiko todėl, kad vanduo, kuriuo jas plikėte, buvo ne pakankamai užviręs, o tai paskatins Fortūną nuo jūsų nusisukti.

Tai yra ypač blogas ženklas širdies reikalams. Jau iš to, kaip plikote arbatą, matyti, jog esate labai nekantri arbatžoles užpylę nevisai užvirusiu vandeniu, sugadinate ne tik gėrimo aromatą bei skonį, bet ir gydomąsias bei mistines savybes. Jeigu siekiate savo meilės idealo, privalote elgtis atsakingiau ir būti sąžiningesni.

Darbe taip pat nelabai seksis. Didelė tikimybė, kad reikalai pablogės. Be abejo, netikėtų galimybių pasitaikys pakankamai, tačiau dėl savo skubotumo ir nekantrumo jomis tinkamai nepasinaudosite. Galimas sąstingis, susijęs su finansiniais reikalais: pajamos sumažės iki minimumo, išlaidos tikrai nemažės. Tačiau jeigu sumanysite praturtėti netinkamais būdais- neišvengiamai žlugsite.

Šeštasis variantas. Jeigu viena arbatžolių dalelė iškilo maždaug iki pusės puodelio, o dar dvi ar trys tik šiek tiek pakilo nuo dugno- sėkmė jus lydės visur.

Vėl plykstelės meilės aistra; asmeniniai santykiai klostysis puikiai- dabar tinkamiausias laikas išspręsti visus šeimoje ką tik iškilusius ar jau senokai bręstančius konfliktus.

Darbe prasidės pakilimo laikotarpis; labai gali būti, jog jūsų nuopelnai bus įvertinti solidžia premija. Seksis ir kitose gyvenimo srityse- laukia laimėjimas loterijoje arba netikėta sėkmė reklaminėje akcijoje; galbūt su jumis atsiskaitys beviltišku laikytas skolininkas, arba viršininkas padidins algą. Tačiau atsispirkite pagundai net ir saikingai paišlaidauti, antraip po pusmečio galima finansinė krizė.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker