Kelionės

6 saulėtos šalys, kurios idealiai tinka jūsų atostogoms

Kol gatvėje saulės vis dar nepakanka, galima pagalvoti apie atostogas ir bent trumpam nuskristi į šiltus kraštus. Kelionė bus ypač aktuali lauko veiklos ant vandens mėgėjams.

Tiems, kurie nori derinti atostogas paplūdimyje su įspūdžiais, parinkome geriausias saulėtas vietas lauko veiklai ir nuotykiams, nuo banglenčių sporto iki safarių keturračiais.

2023 metų turizmo tendencijas.

Dominikos Respublika

Dominikos Respublika yra ne tik geras pasirinkimas tiems, kurie nori atsipalaiduoti paplūdimyje su taure pina colados: tai viena geriausių nardymo vietų Karibų jūroje. Prie Dominikos Respublikos krantų randami lamantinai – didžiuliai žinduoliai, kurie atrodo kaip jūros karvės, jų svoris siekia 550 kg. Pasirinkę nardymą, jūros dugne rasite paslėptas nuskendusių laivų liekanas. Be to, šalyje yra begalė puikių pakrančių plaukioti banglentėmis ir jėgos aitvarais. Norintiems užsiimti ramesniu vandens sportu, galima rinktis plaukiojimą plaustais per kanjonus, galima užsiimti žygiais ir jodinėjimu.

Dominikos Respublika

Nuotrauka: www.istockphoto.com

Jungtiniai Arabų Emiratai

Svarbiausias turistinio JAE akcentas – safaris dykumoje keturračiais. Dubajuje ekstremalaus sporto entuziastai tikrai turėtų šokti parašiutu kartu su instruktoriumi virš garsiosios Džumeiros Palmės. Taip pat galite važiuoti zipline virš miesto. Taigi, vienas iš jų, esantis Ras al Chaimoje, įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip ilgiausias pasaulyje – 2,83 km.

Rub al Khali dykuma

Nuotrauka: www.istockphoto.com

Indonezija

Indonezija – tikra banglenčių meka: be Balio yra daugybė kitų salų, kuriose yra banglentininkams tinkantys paplūdimiai ir, kas svarbiausia, neperpildyti turistais. Šioje šalyje galima kopti į Bromo, Ijen ir Rinjani ugnikalnius, tyrinėti nuostabų povandeninį pasaulį, plaukioti su bangininiais rykliais ir delfinais.

Rub al Khali dykuma

Nuotrauka: www.istockphoto.com

Šri Lanka

Šri Lanka – puiki vieta tiems, kurie ką tik pradėjo mokytis nardyti: čia yra daug mokyklų turistams su įvairiakalbiais treneriais. Dugnas vien smėlis, vanduo skaidrus ir žydras kaip dangus, o bangos draugiškos pradedantiesiems. Yra vietų paviršiniam nardymui, giluminiam nardymui ir buriavimui. O jei nesate vandens mėgėjas, galite apsilankyti nacionaliniuose parkuose, kur galėsite pamatyti egzotiškus gyvūnus, kaip leopardus, dramblius ir kt. natūralioje aplinkoje.

Šri Lanka

Nuotrauka: www.istockphoto.com

Egiptas

Jis garsėja Raudonąja jūra su turtingu povandeniniu pasauliu. Be to Egiptas yra viena geriausių jėgos aitvarų sporto vieta pasaulyje, kur susirenka sportininkai ir mėgėjai iš viso pasaulio. Vėjo sąlygos čia geros beveik visus metus, tačiau sezono pikas – pavasaris ir vasara. Garsiausios aitvarų vietos yra Dahabe, Šarm el Šeiche ir netoli Hurgados.

Egiptas, Hurgada

Nuotrauka: www.istockphoto.com

Graikija

Nuo gegužės iki spalio buriavimo entuziastai atvyksta į Graikiją. Šio populiarumo priežastis – daugiau nei 1400 salų, kurios ir sudaro nemažą šalies dalį. Tai atveria galimybes nuostabiems maršrutams, kurių metu pasijunti tarsi Odisėjas.

Graikija

Nuotrauka: www.istockphoto.com

Tad ruoškite lagaminus ir nepamirškite maudymosi kostiumėlio bei kremo nuo saulės, be jų neapsieisite! Pasirinkę vieną iš šių krypčių, kelionę prisiminsite ilgam: saulė, jūra, paplūdimys ir tik teigiamos emocijos.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker