Sportas

Šeši pratimai gracijai

Visos moterys nori būti grakščios. Šie nesudėtingi pratimai padės suformuoti pagerinti taisyklingą laikyseną.

 1. Atsipalaidavimo pratimas.

 Palenkite galvą, o rankas nuleiskite žemyn prieš save, taip lyg norėtumėte atsikratyti visų stresų. Užsimerkite ir tokioje padėtyje pabūkite keletą sekundžių.

2. Kad išmoktumėte tiesiai laikyti stuburą.

 Atsisėskite ant kėdės. Rankas nuleiskite prie liemens ir pirštais laikykitės už sėdimosios kėdės dalies. 30 sekundžių galvą laikykite tiesiai, o smakrą šiek tiek pakelkite. Pakartokite 5 kartus.

 3. Kad išlaikytumėte pusiausvyrą.

 Rankas ištieskite į šonus, galva tiesiai, pečiai atpalaiduoti. Lėtai pakelkite vieną koją ir pėda atsiremkite į kitos kojos kelį. Taip pastovėkite kelias sekundes ir nuleiskite koją. Pakartokite pratimą 5 kartus.

 4. Statusis kampas.

 Stovėdamos rankomis atsiremkite į priešais stovinčios kėdės atkaltę taip, kad tarp kojų ir kūno susidarytų 90 laipsnių kampas. Galvą šiek tiek atlenkite atgal ir atsipalaidavę taip pastovėkite kelias sekundes. Pratimą pakartokite 5 kartus.

 5. Grakštus sėdėjimas.

 Atsisėskite ant grindų vieną koją sulenkdamos per kelį į prieki, o kitą – atgal. Galvą laikykite tiesiai, smakrą šiek tiek pakelkit. Tokioje padėtyje būkite keletą sekundžių. Pakartokite šį pratimą galvą pasukdamos iš pradžių į vieną pusę, paskui – į kitą.

 6. Tiesi ašis.

 Stovėdamos išlenkite liemenį, atleiskite pilvą, o klubai vietoje. Po truputį išsitieskite, kūną sugrąžindamos į tiesios ašies padėtį.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker