Grožis

Pajuodę paakiai parodo nuovargį

Ratilai po akimis jokia naujiena. Tai lemia spartus gyvenimo ritmas ir kasdien patiriama įtampa ir dažnas stresas.

Pajuodę paakiai gali būti paveldimi arba jie tokie tampa dėl nuovargio. Tokią problemą gali turėti ir sveikas žmogus. Dažniausiai paakiai kenčia dėl spartaus gyvenimo, nuolatinio nuovargio, streso

Kompiuteris alina akis

Didelį akių nuovargį jaučia tie, kurie daug taiko praleidžia prie kompiuterio. Dažniausiai po įtemptos darbo dienos žmonėms perši akis, spaudžia smilkinio srityje. Kartais dirbantis žmogus jaučia pasunkėjusius akių vokus ir jam vis norisi pakelti antakius. Tai požymiai, kad jūsų akys yra išvargusios.

Sėdint prie kompiuterio ir įtemptai dirbant pamirštama mirksėti, todėl pradeda džiūti akies obuolys, kuris visada turi būti drėgnas. Todėl tiems, kas nuolat dirba su kompiuteriu, patariama dirbtinai drėkinti akis. Kokius lašus rinktis, pasitarkite su specialistu.

Žmonėms, dirbantiems daug laiko su kompiuterio, yra rekomenduojama rasti laiko trumpai akių mankštai. Delnu stipriai apgaubti akį taip, kad susidarytų aklina tamsa, tačiau neliesti paties akies obuolio. Tada plačiai atsimerkti ir akis pavartyti j visas puses.

Kitas atpalaiduojantis pratimas – užsimerkti, nuleisti galva, ir lengvai ją papurtyti.

Atgaivins šaltas kompresas

Oda apie akis yra labai jautri, nes ji 4 kartus plonesnė nei veido. Todėl ją reikia liesti labai atsargiai, stengtis netampyti. Odai apie akis bet kokios priemonės netiks, geriausia yra masažas, tačiau jį atlikti gali tik specialistas.

Namų sąlygomis, jei norite padėti pavargusioms akims ar patamsėjusiems paakiams, patartina daryti šaltus kompresus. Jei turite skubėti j susitikimą ar vakarėlį, o jūsų akys išduoda nuovargį, kurio nenorite slėpti po dideliu sluoksniu pudros, padės šalto pieno kompresas. Tereikia vatos tamponus suvilgyti šaltame piene ir juos kelioms minutėms uždėti ant akių.

Jei vargina ne tik patamsėję paakiai, bet ir pervargę bei paraudę aktų obuoliai, padės dar Kleopatros laikais išbandytas receptas – šita šeivamedžio arbata. Patamsėjusiems ir pabrinkusiems paakiams turėtų padėti bulvių tarkių kompresas.

Visais atvejais svarbiausia, kad jūsų akys pailsėtų.

Būtinas kremas paakiams

Daugelis moterų mėgsta apie akis tepti kremą, kuris skirtas veidui. Tačiau veido ir paakių oda labai skiriasi, todėl veidui skirtas kremas paakiams netinka. Reikia nusipirkti specialių paakių odos priežiūros priemonių. Puikiiai tinka Amerikos specialistų gerai vertinamas Revitol paakių kremas, kurį galite rasti ir mūsų parduotuvėje.

Ne mažiau svarbu, kaip kremas tepamas apie akis. Nei ant apatinio, nei ant viršutinio judriojo voko, paakiams skirtas kremas netepamas. Kiek kremo reikės, tiek ir paklius nuo nejudraus voko. Dažnai moterys skundžiasi visažistams, kad dėl kremo pradėjo peršėti akis. Vadinasi, jo tepta per daug arba uždėta ant judriojo voko.

Dar vienas patarimas – kremą apie akis reikia tepti silpniausiais pirštais: bevardžiu ir mažuoju.

Kaip paslėpti juodulius

Pirmiausia reikia žinoti, kokia kreminė pudra tinka odai apie akis. Daugelis kreminių pudrų subėga į raukšleles, tad jos dar labiau išryškėja. Todėl apie akis reikėtų tepti kreminę pudrą, turinčią riebalų. Jei paakių oda patamsėjusi, derėtų turėti dviejų rūšių kreminės pudros: apie akis tepti pustoniu šviesesnę, nei skirtą veidui.

Jei paakiai labai pajuodę, reikės ir maskuojamojo pieštuko. Pamėlusią odą paslėps geltonas, jei paakiai rudi – tiks purpurinis violetinis. Rudus ir raudonus paakius paslėps ledinės spalvos pieštukas. Maskuojamojo pieštuko nereikia tepti apie visą akį. Šviesinkite tik ten, kur krinta šešėlis. Dažniausiai tamsiausios vietos yra ties nosimi. Tačiau atsargiai šviesinti paakius reikia toms, kurių akys yra toli viena nuo kitos, nes pašviesinus šis įspūdis dar labiau sustiprės.

Po maskuojamojo pieštuko tepama kreminė pudra.

Makiažui skirkite laiko

Beveik visos moterys rytą prieš darydamos makiažą, vartoja kremą. Specialistai pataria rinktis tokį kremą, kuris gerai susigeria. Jei vartojate riebesnius kremus, prieš tepant maskuojamąjį pieštuką kremą reikia šiek tiek nudžiovinti.

Dar viena klaida, kurią pastebi kosmetologe visažistė, moterys dažnai užsitepa kreminę pudrą ir paskubomis išlekia pro duris. Maskuojamąjį pieštuką ir kreminę pudrą reikėtų tepti prieš pusryčius ar rytinę kavą. Nes akims mirksint, pudra subėga į raukšleles. Todėl po kiek laiko reikėtų atsargiai nuvalyti makiažo perteklių ir papudruoti biria pudra. Biri pudra sustiprina makiažą visai dienai.

Visą makiažą geriausia daryti dienos šviesoje. Žiemą, kai rytai tamsūs, moterys neturi tokios galimybės. Tačiau jos turėtų nepamiršti, kad geriau mažiau kosmetikos nei per daug. Išėjus į gatvę, reikia būtinai išsitraukti veidrodėlį ir pasižiūrėti, kaip makiažas atrodo.

Vakare makiažą patariama daryti atsisėdus po lempa, kad ji šviestų iš viršaus.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker