Odos priežiūra

Kaukės vyro veidui

 Pasak grožio specialistų, vyro ir moters veido odos struktūra tokia pati. Visgi karštis, saulė, vėjas džiovina bei gairina ne tik dailiosios lyties atstovių, bet ir vyrų veidus. Jei pats vyras nesusipranta pasirūpinti veidu, jam gali pagelbėti moteris. Taigi, o mes siūlome vyro veidą palepinti kauke.

 Pirmiausia reikia prikalbinti

 Šaunuoliai tie vyrai, kurie savo veidu rūpinasi kaip pridera. Kiekvienam žmogui malonu bendrauti su gaiviai kvepiančiu, gerai atrodančiu vyriškiu. Jei greta esantis vyras mano, kad jo veidas- jo asmeninis reikalas, teks pradėti derybas.

 Įdomu, kaip įvairioms moterims pavyksta įkalbėti vyrus atlikti veido gražinimo procedūras. Kalbame ne apie prausimąsi ar skutimąsi, bet apie kaukes. Išties labai nelengva vyrui ant veido užsitepti „stebuklingą” masę ir 15 minučių ramiai pagulėti. Vyrijos nuomone, taip prarandamas vyriškumas. Norint įtikinti vyrą, jog grožio procedūros veiksmingos, kartais tenka griebtis moteriškų gudrybių.

 Bene paprasčiausia kaukę veidui pasiūlyti kaip dovaną svarbia proga. Pavyzdžiui: „Mielasis, šiandien tavo gimtadienis, siūlau tau pačią maloniausią procedūrą…” Mėgstantiesiems eksperimentus galima pasiūlyti vieną kartą pasijusti moters kailyje, pabrėžiant, jog jo kolegės pastebės puikias permainas.

 Galima surasti kelią ir per skrandį- pirma kaukė, o vėliau vyro mėgstamas patiekalas arba vakarienė restorane (moteris vaišina). Drąsesnės moterys gundo įsimintina naktimi. Viena žinoma moteris taip įsigeidė atlikti vyrui valomąją kaukę, kad net paprašė jo draugų papasakoti, kad jiems neva labai padėję vizitai pas kosmetologą. O jų draugės dabar nuolat darančios kaukes ne tik sau, bet ir jiems. Anksčiau buvęs tiesiog nusėtas juodais inkštirais,vyriškio veidas po kaukės pasikeitė ir jis kitomis akimis ėmė žiūrėti į šią lyg ir moterišką procedūrą.

 Kaukės

 Kaukės vyrams skiriamos kaip ir moterims – pagal odos tipą. Šįkart mes siūlome namie gaminamas kaukes. Svarbu įsidėmėti, jog kaukė dedama tik ant švaraus veido. Kaukės negalima tepti aplink akis. Užsidėjus kaukę patartina atsigulti, pailsėti, paklausyti geros muzikos. Beje, šių kaukių receptai tinka ir moterims.

 * Jei veido oda sausa (šviesios spalvos, pleiskanojanti, jautri), pasigaminkite kaukę iš kiaušinio trynio, pusės citrinos sulčių, šaukšto aliejaus, pusės šaukštelio medaus. Minėtus produktus sumaišykite ir masę tepkite ant veido. 20 minučių ramiai pagulėkite, nuplaukite veidą pienu arba drungnu vandeniu.

 * Riebiai odai (didelės poros, inkštirai, blizgėjimas) tiks mielių kaukė. Šaukštą mielių išmaišykite su 1,5 šaukšto karšto virinto vandens. 20 minučių ją palaikykite ant veido, paskui nuplaukite drungnu vandeniu.

 * Gaivinamoji kaukė. 3-4 valgomieji šaukštai varškės (sausai odai – riebios, riebiai – liesos) ir 1 arbatinis šaukštelis medaus. Varškę gerai sumaišykite su medumi ir storu sluoksniu tepkite ant veido. Nuplaukite drungnu vandeniu ir patepkite drėkinamuoju kremu. Sako, ši kaukė ypač padeda po sunkios nemigos nakties.

 * Odą atgaivins ir rūgpienio kaukė. Sumaišykite 2 šaukštus rūgpienio (kefyro) su 1 valgomuoju šaukštu kviečių sėlenų. Tyrę tepkite ant veido. Po 20 minučių nuplaukite šaltu vandeniu.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker