Sveikata

Kaklo užpakalinės dalies ir pakaušio masažas

Viršutinės nugaros srities ir pečių raumenys tęsiasi užpakaline kaklo dalimi iki kaukolės pagrindo. Šie raumenys stabilizuoja ir judina galvą. Nuo jų taip pat priklauso ir pečių veikla, todėl dažnai jiems tenka per didelis krūvis ir jie pervargsta. Šios srities masažas labai atpalaiduojantis ir ypač tinka galvos skausmui malšinti.

Kur sėdėti

Užpakalinę kaklo dalį ir pakaušį galima masažuotis sėdint taip pat, kaip ir masažuojant veidą. Atsiremkite visu savo svoriu į kėdės atlošą.

Masažas

1. Uždėkite rankas ant abiejų kaklo užpakalinės dalies pusių. Masažuokite pirštus laikydami horizontaliai. Jais apimkite abiejų kaklo užpakalinės dalies pusių raumenis. Skirkite šiek tiek laiko šios vietos masažui. Spausdami kaklo raumenis masažuokite nedideliais apskritimais.

2. Uždėkite pirštų galus truputį iš karto po kaulu kaukolės apačioje: šis kaulas yra vietoje, kur raumenys pasiekia galvą, todėl šią sritį daugiausia ir reikia masažuoti. Pasukite pirštus truputį vertikaliai, kad jie būtų nukreipti į viršugalvį. Spausdami pirštų galiukais masažuokite audinius ir kaulą tokiais pat apskritimais, kaip ir prieš tai.

3. Praskėtę pirštus uždėkite juos aukščiau, tačiau vis dar kaukolės apatinėje dalyje. Galvos odą spauskite pirštų galiukais ją apimdami. Masažuokite tokiais pat nedideliais apskritimais taip, kad galvos oda slankiotų. Sis masažas ne tik atpalaiduoja, bet ir pagerina galvos odos apytaką.

4.Tęskite odos masažą per „visą užpakalinę galvos sritį. Kartokite apskritimus,stenkitės jais apimti kuo didesni plotą. Kaip ir prieš tai, nuolat spauskite, kad galvos oda slankiotų. Masažuokite lėtais ir ritmiškais judesiais.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker