Plaukų priežiūra

Kaip tinkamai plauti ir džiovinti plaukus

Galvos plovimas- tai mechaninių ir cheminių veiksmų derinys.

1. Plaukus suvilgykite šiltu vandeniu. Taip jūs apsaugosite juos nuo kenksmingų medžiagų, kurių ga­li būti šampūne, poveikio. Dabar šampūno eilė. Pradėkite iš priekio nuo plaukų linijos ir eikite atgal, trindami šampūną tol, kol susidarys storas sluoksnis putų, kurios turi būti įtrintos į plaukus ir odą pirštų galais. Jeigu plau­kai nelabai nešvarūs, tai galima apsieiti be šukų

2. Tęskite galvos masažą. Šis muilinimas reika­lingas, norint kruopščiai išplauti galvą ir plaukus.

3. Dabar reikia gerai nuplauti nuo galvos šampūną ir nešvarumus. Nuomonė, kad šampūną reikia palikti ant plaukų 10-15 minučių, kad suėstų nešvarumus, yra klaidinga. Dar daugiau, jeigu šampūnas ant plaukų lieka labai ilgai, jis juos džiovina.

4. Po trečio įmuilinimo du kartus išplaukite plau­kus šiltu vandeniu.

5. perplauti šaltu vandeniu. Tai skatina cir­kuliaciją odoje ir uždaro poras, kurios buvo atidary­tos ir išvalytos karštu vandeniu.

Kai jūs ant plaukų pamatysite smulkius vandens lašelius, žinosite, kad plaukuose neliko šampūno.

 Plaukus džiovinkite saulėje

 Geriausia vieta plaukams džiovinti (jei orai lei­džia)- gryname ore, saulėje. Šaltomis dienomis, kai saulė šviečia kambaryje, galima atsisėsti prie lango ir džiovinti plaukus saulės spinduliais. Mechaninis džiovinimas nerekomenduojamas, nes jis yra labai karš­tas ir nuolat taip džiovinami plaukai pasidaro lūžūs. Tai greičiausias, bet ne geriausias būdas.

  Plaukai- pagrindinė mūsų išorės dalis, todėl ras­kite laiko jiems tinkamai išplauti ir išdžiovinti, kad jie būtų gražūs ir sveiki.

 Galvos plovimas po dušu- paprasčiausias ir efek­tyviausias bet kokių plaukų plovimo metodas, nes ga­lima kruopščiai perplauti plaukus, taip pat kontroliuo­ti temperatūrą ir srovės stiprumą, taip skatinant cir­kuliaciją galvos odoje.

 Odos sausumą galima sumažinti patepus alyvų, migdolų arba ricinos aliejumi prieš plovimą. Jį gali­ma taip pat palikti visai nakčiai prieš plovimą, aprišus galvą rankšluosčiu arba skarele.

 Galvą reikia plauti ne rečiau kaip du kartus per savaitę.

 Prieš plaunant galvą reikia išplauti šepetį ir šu­kas. Nedidelė nauda bus iš jūsų plovimo, jeigu jūs naudosite nešvarų šepetį arba nešvarias šu­kas. Jie turi būti išplauti šepetėliu nagams su kietais šeriais, norint pašalinti visus nešvarumus, esančius tarp dantų. Šepetį su šeriais reikia plauti karštame muiliname vandenyje įlašinus keletą lašų amoniako arba, jei tai įmanoma, iškaitinkite jį.

 Įtraukus jūros dumblius į kasdieninę dietą, jūsų plaukai pasidarys stiprūs ir sveiki. Galima vartoti ir džiovintus dumblius, kuriais pabarstomas pagamintas maistas.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker