Grožis

Grožio vonios atgaivins skirtingų tipų odą

Grožio vonios- savotiškas poilsis, kuriuo turėtumėte pasilepinti vieną kartą per savaitę. Šiltas vanduo sukelia nusiraminimo ir saugumo jausmą. Šis poilsio efektas dar sustiprės, jei galvosite apie džiugius dalykus: prisiminsite ką nors gražaus, pasvajosite, pagalvosite apie būsimas atostogas.

Jūsų grožio vonios efektas priklauso nuo vandens temperatūros ir maudynių trukmės, nuo joje esančių priedų. Galite priedus pirkti gatavus arba į vandeninius vaistažolių ekstraktus įmiešti valgomąjį šaukštą aliejaus.

Gydomoji vonia normaliai odai

Maloniai veikiančioje ir atpalaiduojančioje vonioje reikia praleisti nuo 15 iki 20 minučių. Ideali vandens temperatūra- 38 laipsniai. Vonios priedai gali būti riebūs aliejaus, pieno arba kremų produktai.

Pavyzdžiui, įberkite 1/4 kilogramo jūros druskos į sausą vonią ir pripilkite vandens.

Viename litre šilto pieno ištirpinkite puodelį bičių medaus. Išmaišykite šį pieno ir medaus mišinį vonioje ir galite maudytis.

Tinka, jei nesate alergiška medui.

Gydomoji vonia riebiai ir nešvariai odai

Niežėjimą ir uždegimą sumažins tokia vonia: 10 šaukštų kviečių sėlenų ir po 3 šaukštus citrininės melisos bei ramunėlių žiedlapių supilkite į marlės maišelį ir pakabinkite po čiaupu.

Leiskite vandenį per maišelį, paskui išspauskite jį ir 15 minučių pasilepinkite vonioje. Vandens temperatūra- 35- 36 laipsniai.

Image by Freepik

Gydomoji vonia jautriai odai

Jautrią odą nuramins ramunėlių vonia. Vandens temperatūra- nuo 36 iki 37 laipsnių, maudynių trukmė- nuo 15 iki 20 minučių.

Ką reikėtų žinoti

Medžiagų apykaitą gerina ir šlakus šalina vonia su rozmarinų, šalavijų, čiobrelių priedais arba kaštonų ekstraktu. Įlipkite į 35 laipsnių vandens vonią ir leiskite šiltą vandenį, kol vandens temperatūra pasieks 37 laipsnius. Trukmė- 20 minučių.

Jei po ranka neturite jokių vonios priedų, galite griebtis tokios gudrybės: ant ypač sausų kūno vietų storai užtepkite veido kremo, atsisėskite į sausą vonią ir iš dušo tiesiai ant galvos plona srovele leiskite į vonią vandenį.

Grožio vonia su valerijonais ramina ir pagerina grožio miegą. Trukmė- 20 minučių. Temperatūra- nuo 36 iki 37 laipsnių.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker