GrožisSportas

Gražiam pilvui- dešimt pratimų kiekvieną dieną

Gražų plokščią pilvuką svajoja turėti ne tik moterys, bet ir vyrai. Pristatome efektyvius pilvo raumenis stiprinančius pratimus. Juos daryti reikėtų kasdien, pratimai tinka ir moterims, ir vyrams. Pratimus atlikite patogiu jums dienos metu.

Atsilenkimai– tai pagrindiniai pilvo pratimai. Jie daromi atsigulus, gali būti tiesūs, su posūkiais, rankomis arba kakta galima siekti kelius. Atsilenkimais galima pradėti mankštą ir daryti tol. Kol apima šiluma. Optimalus skaičius: 15.

Linksėjimai– pratimo padėtis tokia pat kaip atsilenkimų- nugara tiesi, kojos pečių plotyje, sulenktos per kelius. Pagrindinis principas – nepasiekti kelius, bet suspausti pilvą. Šiek tiek pasikėlus nuo žemės reikia pamažu linksėti į priekį ir atgal. Optimalus skaičius: 30.

Image by prostooleh on Freepik

Pritraukimai – atsigulus reikia staigiai keltis kartu keliant kojas, sunerti rankas už kelių ir vėl pamažu nusileisti. Šis pratimas labiausiai lavina centrinius pilvo raumenis. Optimalus skaičius: 30.

Šonų judinimas– atsirėmimas rankomis į grindis kojos keliamos tai į vieną, tai į kitą šoną. Optimalus skaičius: 15.

Siekimas– išsitiesus ant grindų ir į viršų ištiesus rankas reikia energingai keltis, kelti į viršų kojas ir pirštų galus palietus delnais pamažu nusileisti. Treniruoja viršutinius pilvo raumenis. Optimalus skaičius: 12.

Žvakė– atsigulus kojas keliamos į viršų, sukryžiuojamos ir šiek tiek palaikomos. Kojas kelti reikia greitai, o nuleisti pamažu. Optimalus skaičius: 12.

Patempimai– vienoje rankoje laikant svarmenį lenktis į priešingą pusę. Optimalus skaičius: 20.

Ruonis– atsigulus ant pilvo rankomis įsiremti į grindis, pakelti viršutinę kūno dalį ir kiek galima stipriau išriesti nugarą, optimalus skaičius: 5.

Kėlimas– kabant ant skersinio kojas kelti į viršų ir pasiekti skersinio lazdelę. Rankos – gana plačiai. Jei pratimą padaryti sunku, iš pradžių galima kelti sulenktas kojas. Optimalus skaičius: 10.

Valtelė– kabant ant skersinio sulenktos kojos keliamos tai į vieną, tai į kitą pusę, linguoti geriau ne per daug greitai, tačiau ir ne visiškai pamažu. Optimalus skaičius: 20.

Svarbu neprarasti motyvacijos, o rezultatus pamatysite netrukus.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker