Ezoterika ir astrologija

Erotinis sapnininkas- ką sako sapnai?

Sakoma, kad sapnai- mūsų dvasinio gyvenimo veidrodis. Jie gali patarti, įspėti ir netgi… atskleisti giliai slepiamas seksualines svajas. Jas dažniausiai simbolizuoja iš pažiūros visiškai nekalti, atrodo, nieko nereiškiantys sapnai. Nagi prisimink, ką šiąnakt sapnavai…

Skraidyti

Tai labai puikus sapnas! Kai sapnuoji, jog sklandai aukštai danguje, tavo kūnas išties erotiškai sujaudinamas. Sapnuoti save skraidančią reiškia, kad esi kupina seksualinės energijos.

Alkio jausmas. Tavo gyvenime aiškiai per mažai seksualinių malonumų kūnas trokšta meilės. Jei sapne valgei pyragaitį, tau trūksta švelnumo ir saugumo pojūčio. O jei sapnavai, kad jauti alkį, bet negali nieko praryti, tai reiškia, kad nesugebi patenkinti savo poreikių. Gal vertėtų į viską žiūrėti žymiai paprasčiau?

Ašaros. Jei sapnuoji, kad šluostai svetimas ašaras- artimiausiu metu neišvengiamai teks skausmingai nusivilti. O jei sapne matai verkiančią save pačią, greičiausiai netrukus tau pavyks išspręsti svarbius širdies reikalus. Ašaros- geras, teikiantis vilties sapnas.

Botagas. Sapnuoti botagą nebūtinai reiškia nemalonumus ar gresiančią agresiją. Visai tikėtina, kad giliai širdyje slepi nepasitenkinimą partneriu bei seksu. Greičiausiai dažnai galvoji apie tai, kad galėtum patirti žymiai stipresnį orgazmą, kad dar neatskleidei visų sekso teikiamų malonumų.

Kapinės. Lankyti kapus, juos tvarkyti reiškia. kad abejoji savo galimybėmis, nepasitiki savimi ir nenori spręsti iškilusių sunkumų. Neturėtum manyti, kad viskas savaime išsispręs. Jei nenori skaudžiai nusivilti meile, turi būti drąsesnė ir nesibaiminti pokyčių. Miegamajame- taip pat!

Katė. Geriau įsiklausyk, ką šnabžda tavo intuicija, paklusk instinktams, ypač jei sapnuoji, kad pati esi katė. Daryk tai, ką tau kužda širdis, o ne sako kiti žmonės. Tau, kaip ir katei, reikia nevaržomos laisvės, vienatvės ir trumpo, bet audringo nuotykio su nepažįstamuoju…

Image by freepic.diller on Freepik

Kailiniai. O, tai beveik neužmaskuotas erotinis sapnas! Kailiniais apgaubtas nuogas kūnas- ir tikrame gyvenime labai seksualus derinys. Sapnuoti kailinius greičiausiai reiškia baimę, kad nesi savo partneriui pakankamai seksualiai patraukli, arba nerimauji, kad jis tau neištikimas. Be reikalo nesijaudink- kuo greičiau atvirai pasikalbėkit.

Rinkti kriaukles. Šis gražus, romantiškas sapnas aiškiai rodo, kad geidi sekso su nauju partneriu. Kriauklės yra moteriškojo erotizmo simbolis. Jei vyras sapnuoja, kad renka arba apžiūrinėja kriaukles, jis neabejotinai trokšta suartėti su moterimi.

Laiptai. Šis motyvas visuose sapnuose reiškia lytinį aktą. Jei sapne greitai lipi laiptais aukštyn arba žemyn- tai seksualinės įtampos ženklas. Tai gali reikšti, kad nesi visiškai patenkinta savo seksualiniu gyvenimu, galbūt myliesi tokiu būdu, kuris tau netinka. Lipti laiptais gali reikšti ir norą visiškai pakeisti savo jausmus.

Matuotis sijoną. Šis sapnas reiškia, kad nori patikti vyrams, juos vilioti ir gundyti. Greičiausiai kasdieniniame gyvenime jauti erotinę įtampą- ieškok būdų atsipalaiduoti. Sapne regėti trumpą sijonėlį reiškia, kad pasąmonėje bijai vyro, su kuriuo susiejai savo gyvenimą.

Žolynai. Trokšti didelės ir aistringos meilės. Tau reikia partnerio, kuris miegamajame visą laiką norėtų tave stebinti. Sapnuoti kruopščiai prižiūrėtą veją reiškia, kad tavo erotinis gyvenimas geras, tačiau dar neatskleidei visų savo slapčiausių svajonių. Jei sapnavai, kad guli ant žolės, greičiausiai svajoji apie nuotykius, pavyzdžiui, seksą su atsitiktiniu meilužiu.

Mylėtis su moterimis. Neišsigąsk, tai nereiškia, kad turi lesbietiškų polinkių. Dažniausiai tai ženklas, jog iš naujo atrandi savo moteriškumą, vis geriau pažįsti kūną ir džiaugiesi, kad esi aistringa moteris. Beje, tokius sapnus sapnuoja beveik kiekviena. Jie rodo augantį moters seksualumą.

Mirtis. Nėra priežasties panikuoti- tai tikrai ne pranašiškas sapnas. Mirtis sapne dažniausiai reiškia artėjančias permainas arba sudėtingus sprendimus. Jei sapnuoji mirštantį žmogų, vadinasi atėjo laikas apsispręsti, ar nori ką nors keisti savo gyvenime, ar ne, ypač jausmus.

Nosis. Jei sapne aiškiai matei šią kūno dalį, tai gali reikšti, jog tau paprasčiausia reikia daugiau sekso. Juk didelė nosis yra vyro lytinio organo simbolis. Jei vyras sapnuoja, kad mato nupjautą nosį, tai ženklas, kad jis bijo prarasti savo seksualinę galią. O jei moteris sapnuoja vyrą ilga nosimi, ji neabejotinai norėtų patirti meilės nuotykį.

Stebėti įsilaužimą. Tai nereiškia, kad rytoj tave apvogs. Butas- tai tavo kūno simbolis. Jei sapnuoji įsilaužimą, vagystę, užgrobimą, tai gali reikšti, kad nesijauti savo seksualinio gyvenimo šeimininke. Jei jautiesi išnaudojama, kuo skubiau ką nors keisk savo gyvenime.

Tvenkinys. Gera žinia, jei trokšti kūdikio,- vandenį ir žuvis sapnuojančios moterys greitai pastoja. Nuo senų laikų tikima: jei vandenyje matai daug žuvų- lauk dvynių, jei žuvys mažos- greičiausiai gims mergaitė, jei didelės- berniukas.

Ugnis. Akivaizdu, kad pasąmonėje svajoji apie didelę aistrą. Sapnas, kuriame matai nedidelę ugnelę, reiškia, jog žūtbūt nori kontroliuoti savo jausmus. Tačiau jei sapne gesini ugnį, tai gali reikšti, kad tavo ir partnerio santykiuose jau praėjo didžiosios aistros laikotarpis, ir baiminiesi, kad jis tai pastebės.

Virvė, diržas. Susirūpink! Sapnuoti virvę reiškia, kad kažko bijai ir nori gintis. Virvė- sunkiai įveikiamo barjero simbolis. Jei moteris sapnuoja save apsijuosusią diržu su didele sagtimi, tai reiškia, kad ji nesąmoningai ginasi nuo bet kokios seksualinio ryšio formos. Didelis, sunkus odinis diržas sapne gali būti jėgos ir partnerio dominavimo ženklas.

Pistoletas. Gal ir juokinga, tačiau sapnuoti pistoletą reiškia, kad norėtum pamatyti nuogą vyrą. Šis ginklas, kaip ir nosis, simbolizuoja vyriškąjį lytinį organą. Todėl jei moteris sapne mato į ją nutaikytą pistoletą, greičiausiai ji baiminasi ryšių su priešinga lytimi. Kai vyras sapnuoja pistoletą (ypač jei juo taikosi į moterį)- tai aiškus ženklas, kad jis tos moters itin geidžia.

Rožės. Tai ženklas, kad esi laimingai įsimylėjusi. Jei rožes sapnuoja vieniša moteris, ji greitai gali tikėtis stiprių jausmų. Baltos rožės simbolizuoja platonišką meilę ir nekaltybę. Sapne skinti raudonas rožes reiškia išdavystę arba tai, kad mėgsti patyrusius, vyresnius už save meilužius.

Vaisiai. Tai labai geras sapnas. Kai kurie vaisiai ir daržovės nuo seno turi seksualinę reikšmę. Moteris, kuri sapne valgo sultingus vaisius, yra seksualinių malonumų medžiotoja, tikra sekso gurmane.

Susitikti draugą. Tai gali būti pranašingas sapnas vienišai moteriai. Artimiausiomis dienomis būk atidi ir stebėk pažįstamus- gal kuris nors nori susipažinti su tavimi artimiau…

Automobilis. Jei sapne vairuoji automobilį, visiškai nesvarbu, kokio modelio,- tai ženklas, kad nori kažką pakeisti savo seksualiniame gyvenime. Greičiausiai trokšti naujų santykių, naujų pojūčių arba svajoji perimti iniciatyvą į savo rankas- tau labiau patiktų pačiai spręsti, kaip, kur ir kada mylėtis.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker