Odos priežiūra

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir į daugelio makiažo priemonių sudėtį: lūpdažius, šešėlius, tonuojamuosius gaminius.

 2. Jeigu esate vyresnė, rinkitės produktus su alfahidrokso rūgštimi, selenu, tropoelastinu, vitaminais A ir E, ieškokite drėkinamųjų kremų „anti- age”, kuriuose esama antioksidantų ir vaisių rūgščių, stimuliuojančių lipidų, kolageno ir elastino sintezę bei lėtinančių senėjimo procesą.

  3. Puiki profilaktika- purškiklis su terminiu vandeniu. Purkškite tiek kartų, kiek jausite poreikį. Svarbiausia, kad atšilus orams tokiu purškikliu galite pasinaudoti ir gatvėje, ir namie, ir biure! Jis negadina makiažo, nes jo lašeliai ypač smulkūs.

 4. Kasdien ryte ir vakare (ypač atšilus) patrinkite veidą ledo gabalėliu, pagamintu iš vaistinių žolelių ištraukos ar mineralinio vandens. Leiskite veidui išdžiūti pačiam!

 5. Išgerkite per dieną apie 2 litrus kambario temperatūros vandens. Didžiąją dalį- 2/3 paros normos išgerkite per pirmąją dienos pusę. Nakčiai galite išgerti ne daugiau kaip pusę stiklinės skysčio. Jeigu jaučiate poreikį užgerti maistą, nepakankamai išsiskiria seilių, susirūpinkite- tai irgi signalas, kad organizme trūksta drėgmės.

 6. Įsigykite akvariumą. Be džiaugsmo, kurį teiks spalvingos žuvelės, garuojantis jo vanduo palengvins jūsų odos gyvenimą. Arba nusipirkite oro drėkintuvą.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker