Grožis

Akiniai prideda žavesio

Akiniai jau senokai nekelia rūpesčių moteriai, kuri trokšta būti patraukli. Neretai jie netgi padeda atskleisti veido formos ypatumus ir pabrėžia akių spalvą. O klausimas, ar darytis makiažą akinius nešiojančiai moteriai, ar ne, šiandien net neturėtų kilti. Subtiliai atliktas makiažas puikiai dera prie gražių akinių rėmelių. Suprantama, akinius nešiojančios moters makiažas turi savo subtilybių.

Svarbiausia, kad makiažas būtų daromas labai kruopščiai ir rūpestingai, nes akiniai išryškina net ir mažiausias klaidas.

Jei nešiojate akinius, vokus dažykitės tik šviesių spalvų šešėliais. Atsisakykite tamsių spalvų bei labai atidžiai rinkitės perlamutrinių atspalvių šešėlius. Geriausiai tiks švelniai rusvos, rudos ir švelniai pilkos spalvų šešėliai akims.

Venkite blakstienas ilginančio tušo- byrančios jo dalelės gali nusėsti ant akinių stiklų.

Itin kruopščiai apveskite akių kontūrus!..

Rausviklius tepkitės nuo smilkinių link skruostikaulių šiek tiek toliau nuo akių nei įprasta, o lūpas paryškinkite skaisčiau, kad akiniai nekristų į akis.

Akinių rėmelių viršus turi sutapti su antakiais. Jei rėmelis bus aukščiau, tai akys optiškai sumažės, jei žemiau- matysis tik pusė akių.

Jei esate trumparegė

Jūsų akinių stiklai akis mažina, todėl tinkamas makiažas- puikiausia išeitis, siekiant optiškai padidinti akis.

Viršutinį akies voką dažykitės šviesiais šešėliais. Jie akis optiškai didina. Trumparegių moterų akys, padažytos tamsiais šešėliais ir apvestos ryškiais kontūrais, prapuola akinių gilumoje. Tiesa išorinius akių kampučius galite pasiryškinti pilkos spalvos pieštuku.

Blakstienas dažykitės juodu arba rudu tušu ir stenkitės,kad jos nesuliptų. Galite drąsiai dažytis perlamutrinių atspalvių šešėliais.

Jei esate toliaregė
Galite įsigyti specialius akinius makiažui. Jų privalumas tas, kad vieną stiklą atidengus tarsi langelį, nesunku dažytis vieną akį, gerai matant kita. Tokius akinius galite įsigyti internetu arba optikose.

Image by Freepik

Jūsų akinių stiklai akis didina, todėl šešėlių spalvų gama privalo būti parinkta labai apdairiai. Vidinis akies kamputis dažomas labai šviesių atspalvių dažais, o nuo voko vidurio išorinio kampučio link tepami tamsėjantys šešėliai. Jei nepaisysite šios taisyklės ir rinksitės pernelyg tamsių tonų šešėlius, akys po akiniais gali atrodyti demoniškai.

Kontūriniu pieštuku akcentuokite akių kontūrus, o tušu dažykitės tik blakstienų galiukus.

Jei jums per 40 metų, turėtumėte nešioti akinius tamsintais stiklais, kad neišryškėtų raukšlės.

Jei nešiojate kontaktinius lęšius

Kosmetinių priemonių gali patekti į akis ir pažeisti lęšius, todėl lęšius reikėtų įsidėti prieš darantis makiažą ir išsiimti dar nenusivalius jo.

Makiažą reikia darytis labai atsargiai, nes nešiojančių lęšius moterų akys tampa jautresnės.

  • Nesidažykite tušu, ilginančiu blakstienas.
  • Kas 3- 5 mėn. keiskite tušą.
  • Nenaudokite vandeniui atsparaus tušo, nes jis džiūdamas trupa.
  • Nesidažykite biriais šešėliais.
  • Neapveskite kontūru vidinės voko pusės.
  • Šešėlius ant vokų tepkite labai plonu sluoksniu, kad jų nepatektų į akis.
  • Makiažą valykitės neriebiu pieneliu.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker